Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

τα παραπονα μου / ποιοι αντρες?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος SAP, στις 19 Μαρτίου 2015.

  1. Dapom

    Dapom Contributor

    Ο προβληματισμος σου είναι στο ποιος φοβήθηκε ή για την ολη συμπεριφορά;

    Αν είναι στο ποιος φοβήθηκε...κατα τη γνώμη μου δεν έχει κάποιο νόημα. Γιατί άντε λέω οτι φοβήθηκε αυτός...και τί έγινε; Θα κερδίσεις κάτι;
    Εκτός κι αν σε έθιξε τόσο πολύ το οτι σε χαρακτήρισε φοβιτσιάρα οπότε προσπάθησε να βρεις επιβεβαίωση απο αυτούς που σε ξερουν πραγματικά.
    Αν όμως το ερώτημα έχει να κάνει με τη συμπεριφορά...τοτε ναι έχεις ένα δίκιο θα έπρεπε να σεβαστεί την επιθυμία σου να μην χρησιμοποιήσετε skype...και αν είχε οποιεσδήποτε αμφιβολίες ας μην πήγαινε στο ραντεβού.
     
  2. Φοβάται ο Γιάννης το θεριό και το θεριό τον Γιάννη.
     
  3. whisperer

    whisperer Regular Member

    ξερεις τι γινεται,πολλα νεουδια μπρατοειδη εχουν ενα θηριο μεσα τους που θελει να δοκιμασει,να γνωριστει κλπ, το προβλημα ειναι οτι οταν δε το ελεγχουν και τρεχουν συνεχεια βουρ στο πατσα,τις ελεγχει αυτο και παθαινουν τη πλακα τους αργα η γρηγορα
     
  4. SAP

    SAP η καλή νοικοκυρά είναι δούλα και κυρά Contributor

    τώρα ξεκινάει απ ότι αντιλαμβάνομαι μια άτοπη συζήτηση γενίκευσης η οποία θα παρακαλούσα είτε να σταματήσει είτε να μεταφερθεί αλλού. ευχαριστώ για τα σχόλια σας. μπορώ να πω ότι πολλά από αυτά ήταν βοηθητικά. όπως έγραψα και αρχικά ήταν όλο αυτό μια ανάγκη για έκφραση.

    τα φιλιά μου και πάλι.  
     
  5. dimfetishman

    dimfetishman Ζεις μονάχα μια φορά. Ενίοτε και καμία. Contributor

    Καταρχήν ένας καφές και μία γνωριμία δεν δεσμεύουν καμία πλευρά. Αυτό το κατανοούμε όλοι, πιστεύω.

    Σίγουρα πριν από μία συνάντηση θέλουμε να έχουμε όσο περισσότερα δεδομένα γίνεται. Λογικό. Και μπορεί το σκάιπ να βοηθάει προς την κατεύθυνση αυτή, όμως για μένα (αυστηρά προσωπικά) δε λειτουργεί ως βασική προϋπόθεση, για να φτάσω σε μία δια ζώσης επαφή. Ναι, κι εγώ θέλω να ξέρω με ποια μιλάω. Να έχω όσο γίνεται πιο σφαιρική "εικόνα" για το άτομο αυτό. Προτιμώ ωστόσο και συνήθως μου αρκεί μία φωτογραφία, κι αυτή σε βάθος χρόνου σχετικά και χωρίς να απαιτηθεί άκομψα, και κυρίως μία τηλεφωνική συνομιλία. Προσωπικά μία τηλεφωνική επικοινωνία λίγων λεπτών μου "λέει" απείρως περισσότερα από ένα σκάιπ ή κάτι παρεμφερές. Αφήστε, που δεν έχω καν σκάιπ.

    Δεν κατηγορώ κανέναν και καμία για το πως επιλέγει να λειτουργήσει και να φερθεί... έστω κι αν με στενοχωρεί ορισμένες φορές.

    Στην τελική όμως γιατί να μη γνωρίσεις από κοντά ένα άτομο; Δεν το θεωρώ ούτε χάσιμο χρόνου ούτε τόσο ριψοκίνδυνο πια.
     
    Last edited: 19 Μαρτίου 2015
  6. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    @dimfetishman

    Xρόνος για χάσιμο είναι, δεν έχω χρόνο για άλλο πόνο, κ.τ.λ και πάει λέγοντας.

    @whisperer

    Ανθυγιεινό παρασκεύασμα είναι ο πατσάς άσε που παχαίνει , είτε brat/ νοτ brat είναι , καμιά φορά καλό είναι να πέφτεις με τα μούτρα να δεις τι και πως .
     
  7. brenda

    brenda FU very much

    Αν μου επιτρέπεις να πω κι εγώ την γνώμη μου επί του θέματος....
    Αν γουστάρατε από πριν και οι δύο να κάνετε skype, προφανώς θα το είχατε κάνει....
    Άρα κατά πάσα πιθανότητα, αυτό ήταν το δικό του δίχτυ ασφαλείας...
    Μου αρέσει που λες ότι δεν έχεις πρόβλημα απόρριψης...
    Αυτό όμως που πρέπει να σκεφτείς είναι ότι μπορεί να έχει αυτός και γι αυτό να επέμεινε....
    Από την άλλη αν η επιθυμία του ήταν ανώτερη των επιφυλάξεών του, θα το είχε αψηφήσει....
    Επίσης μπορεί σημειολογικά να ήθελε να γίνουν τα πράγματα όπως επέλεξε αυτός, πράγμα σεβαστό, αν και διαπραγματεύσιμο σ΄αυτό το στάδιο γνωριμίας...
    Εν κατακλείδι, νομίζω πως για ότι γίνεται και για ότι δεν γίνεται, υπάρχει κάποιος λόγος.... 
    Τα καλύτερα σε περιμένουν, αυτή να είναι η τοποθέτησή σου απέναντι στην ζωή.... 
     
  8. SAP

    SAP η καλή νοικοκυρά είναι δούλα και κυρά Contributor

     
     
  9. whisperer

    whisperer Regular Member

    [@whisperer

    Ανθυγιεινό παρασκεύασμα είναι ο πατσάς άσε που παχαίνει , είτε brat/ νοτ brat είναι , καμιά φορά καλό είναι να πέφτεις με τα μούτρα να δεις τι και πως .

    [/QUOTE]

    Εξαρταται παντα απο το αν εισαι ''γαιδουρι'' κι αντεχεις ,γιατι αρκετες πεφτουν με τα μουτρα και οι πληγες μετα ειναι ανεπανορθωτες...
     
  10. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    @whisperer
    Εξαρταται παντα απο το αν εισαι ''γαιδουρι'' κι αντεχεις ,γιατι αρκετες πεφτουν με τα μουτρα και οι πληγες μετα ειναι ανεπανορθωτες...[/QUOTE]

    Mα αν δεν ματώσεις, πως θα μάθεις ;  
     
  11. SAP

    SAP η καλή νοικοκυρά είναι δούλα και κυρά Contributor

    πάντως εξαιρετικό πατσά έχει εδώ κοντά στο σπίτι μου στη θεσσαλονική ανοιχτό 24/7. όποιος/α ενδιαφέρεται να πάμε να φάμε παρέα (εγώ δεν έχω ξαναφάει ποτέ)
     
  12. Maze_

    Maze_ Maze

    Ξεφέυγεις απο το νήμα σου,νημοθέτρια