Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

τα 30 τι ηλικία είναι???????

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Lady_in_Red, στις 14 Ιανουαρίου 2009.

  1. lara

    lara Αυτοδεσποζόμενη Contributor

    Last edited by a moderator: 17 Απριλίου 2014
  2. Lady_Dementia

    Lady_Dementia DemonLure the Seductive Contributor

    Με αφορμή το παραπάνω βιντεάκι,ας καταθέσω και γω τον οβολό μου..

    Κάποτε ο Lemmy των Motorhead,είπε: "If you're too old to Rock'n Roll,then you are"!

    Eπομένως φρόντισε να μην χάσεις την αίσθηση της παιδικής ανεμελιάς -που όλοι έχουμε μέσα μας επιμελώς κρυμμένη-και τότε δεν θα γεράσεις ποτε..Μόνο θα ωριμάζεις! ..εσωτερικά και εξωτερικά χωρίς να σε νοιάζει καθόλου!

    Κάθε ηλικία έχει τη χάρη της..  ​
     
  3. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: τα 30 τι ηλικία είναι???????

    τα 30?
    το περασμα απο την βρεφικη στην παιδικη σεξουαλικη ηλικια  
     
  4. Λίγο πριν τα 30 έκανα και γώ μπαμ !
    Συμπονώ και αισθάνομαι όσα λές
    Λες και ξαφνικά βρέθηκα σ ενα πέλαγος ούτε το σκάσε και κολύμπα δεν βοηθούσε ...προς τα που ?

    Ειχα και έχω ακομα τόσες ορμες επιθυμίες και όνειρα μέσα μου ...που να τα άφηνα ...?
    Είχα πολυ χοντρά συμβάντα ομως στην προσωπική μου ζωή ,πολύ άσχημα και πολλά μαζεμένα

    τα κλεισα όλα ,πόρτες, παράθυρα ,κινητά ,σχέσεις , απέχω δεν είμαι ΕΔΩ

    Το μόνο που προσπάθησα και ακομα προσπαθω αλλα σιγα σιγά βρίσκω την άκρη , είναι να ακουσω προσεχτικά τι έχει να μου πει ο εαυτός μου τι θέλει

    τα συναισθήματα τα όνειρα και οι ορμές ειναι πέρα απο την λογική και θέλουν να τα βάλεις σε τάξη να τα οργανώσεις

    να επιλέξεις και ότι και αν είναι αυτό να πορευθεις να μην φοβηθείς , ελπίζω αυτο που ακολουθώ να είναι αυτο που περιέγραψε η elfcat στην πρώτη σελίδα

    καλη δύναμη
     
  5. hugger

    hugger Regular Member

    σε 2 μηνες τριαντα??? ππωπωωω εγω στη θεση σου θα αυτοκτονουσα τουλαχιστο, να μη πω θα αυτοκτονουσα εντελως, ισως ακομα και να πεθαινα τελειως. Καλα που ειμαι ακομα 45, τι να σου πω, περαστικα σου.

    Γυναικες και κοπελουδες, η οπως αλλιως και να σας λενε οι αλλοι, κυριες ειστε απο τα 18+μια μερα, και στην εποχη που ζουμε ακομα να ανησυχειτε για την ηλικια και τον χρονο που περναει, δεν στεκει. Ασε που με ολα τα κραχ και κρουχ εχουμε μπει ανεπιστρεπτι στον αιωνα της πνευματικοτητας (επιτελους). Αντι να κοιταζεστε στον καθρεφτη καραδοκωντας να δειτε τις αλλαγες, δειτε ποσες εμπειριες εχετε αποκτησει, ποσο εχετε προχωρησει, ποσο καλυτεροι εχετε γινει, και ποσο ακομα καλυτεροι ανθρωποι θα γινετε.
     
  6. kiss_me

    kiss_me Regular Member

    Η καλύτερη δεκαετία της γυναίκας, είναι μεταξύ 30 και 31....!!!!!  

    απολαυσέ την:nod:
     
  7. blindfold

    blindfold Contributor

    30-31 = 10 ;  
     
  8. jimboy

    jimboy Regular Member

    Απάντηση: τα 30 τι ηλικία είναι???????

    Θαθελα νάμουνα 30 αλλά με την πείρα μου και την.....  
     
  9. Elune

    Elune Priceless

    Δεν ξέρω. Μου φαίνονται πολύ μακριά για να τα σκέφτομαι  

    P.s Alcohol is free!
     
  10. Siren_Peisinoe

    Siren_Peisinoe Ανενεργή επί του παρόντος.

    τα 30 ??? για μενα η καλυτερη ηλικια.
    ανυπομονω.
     
  11. dimfetishman

    dimfetishman Ζεις μονάχα μια φορά. Ενίοτε και καμία. Contributor

    Έχω ξεχάσει και πως ήταν... καμία πιο βολική ηλικία δηλαδή δε μπορούσατε να βάλετε και για μας, που είμαστε τίμιοι και δεν κρύβουμε... τα καλοκαίρια;  

    Κάθε ηλικία έχει κάτι να προσφέρει. Γυρίζοντας λίγο πίσω θα ήθελα κι εγώ να είμαι στη δεκαετία των 20 ή των 30.

    Όλοι άλλωστε συχνά συνηθίζουμε να θέλουμε να μεγαλώσουμε... και μετά να μικρύνουμε. Χωρίς να μιζεριάζουμε θέλουμε το διαφορετικό. Αυτό, που δεν είμαστε, αυτό, που δεν έχουμε.

    Αν πετύχουμε να ζούμε και να απολαμβάνουμε την ηλικία μας κάθε φορά, θα είμαστε πραγματικά ευτυχισμένοι και γελαστοί. Ειδικά τα παιδιά των 20 και 30 θα πρέπει να νιώθουν τυχερά και ευλογημένα, μια που εστιάζουμε στις ηλικίες αυτές.

    Ωστόσο το πραγματικό στοίχημα είναι αλλού. Να κάνουμε πράγματα για τον εαυτό μας. Τα χρόνια έτσι ή αλλιώς θα περάσουν. Και τότε θα ανατρέξουμε στο "σακί"... για να δούμε πόσο το γεμίσαμε. Τι έχουμε ζήσει και τι έχουμε προσφέρει στον εαυτό μας.
     
  12. Είμαι πολύ καλύτερα από ότι ήμουν στα 30, βασικά....
    Δεν μπορώ να καταλάβω αυτήν την παρελθοντολαγνεία.