Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

τιμωρώ ή διορθώνω;

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Τεχνικές' που ξεκίνησε από το μέλος Yes, στις 10 Απριλίου 2009.

  1. Mε δεδομένα τα θανατερά σου σχόλια, θα μιλούσα για kill Bill. Aλλά τρολάρω και δεν το θέλω (ψέμματα)
     
  2. libra

    libra Regular Member

    Ασυνηθιστο φετιχ, ειναι για αλλο νημα!
     
     
  3. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    ο μοναδικος τροπος για να φαω μερεντα ειναι να ειναι πανω στο κορμι σου  .... και γαμω τις τιμωριες
     
  4. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Safeword
     
  5. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Δεν ξέρω τι λες εσύ, αλλά εγώ το σεξ δεν το κόβω με τίποτα.
     
  6. estelwen

    estelwen χρήσιμη Contributor

    Μια και νιώθω ότι έχω μια μύγα να, θα σου απαντήσω όσον αφορά σε μένα.
    Λυπάμαι αν συνεισέφερα σε οτιδήποτε στο θυμό σου, δεν ήταν αυτή η πρόθεσή μου, ποτέ.

    Τυχαίνει τελευταία να σκέφτομαι αρκετά τις συνιστώσες των D/s σχέσεων. Προσπαθώ να καταλάβω ποιές είναι οι σταθερές, ποιες είναι οι κανόνες που τις διέπουν κλπ. Σαν κάτι που μου είναι εντελώς ξένο και θέλω να μάθω πως λειτουργεί - για μένα πάντα είχε τεράστια αξία να καταλάβω γρανάζια και μηχανισμούς.

    Ποτέ δεν ήμουν σε D/s, δεν έχω καν ιδέα αν εγώ θα μπορούσα να επιβιώσω σε μια D/s. Ίσως, όπως για τελείως άλλο θέμα είπε η @brenda (στο περίπου, δεν το θυμάμαι ακριβώς, μου άρεσε η έκφραση) φοβάμαι ότι "θα έμπαινε σε κίνδυνο η ψυχική μου υγεία". Αν είδες, πουθενά δεν τοποθετήθηκα υπέρ ή κατά της τιμωρίας προσωπικά. Καταλαβαίνω όμως ότι εκεί η τιμωρία μπορει να έχει άλλο ρόλο από τον σαδισμό, το roleplay κτλ. Μόνο αυτό.

    Ακαδημαϊκή κουβέντα, άρα λάθος γιατί δεν είναι βασισμένη στα βιώματά μου; Ένοχη.
    Συνεχίζω και υποστηρίζω ότι μπορώ να μιλήσω για την διαδικασία που στο Μπόρνεο συρρικνώνουν τα κεφάλια των εχθρών, χωρίς να σημαίνει ότι θα το κάνω κι εγώ, αν και ποτέ δεν ξέρεις.
    Πληζ, νο τσαντίλες. Δεν έχει νόημα, εδώ στο καφενείο. Σε φιλώ δημοσίως και ας κάνουν τα πλήθη ωωω.
     
    Last edited: 4 Ιανουαρίου 2016
  7. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Αν η ειλικρίνεια και το κατευθείαν είναι θανατερό. Δίνω δουλειά στους νεκροθάφτες χαχαχα   .
    Κ "διπλωματικός" για μένα δεν είναι Κ.
    Αφού όλοι/ες έχουμε τα κριτήρια μας για τον "αληθινό" ή όχι.
    Αν είσαι τόσο "ξερός" σαν εμένα. Πίστεψε με, δεν σου χρειάζεται καμία τιμωρία, για να βάλεις/επαναφέρεις στην όποια θέση της την υ σου.
    Και η "μαγκιά" είναι εκεί. Να καταφέρεις κάποια να την συνετίζεις αληθινά, δίχως καν να σηκώνεις το χέρι σου ή να της στερείς κάτι.

    Υ.Γ.

    Άλλο σέβομαι, άλλο φοβάμαι.
    Η όποια σύντροφος μου που θα τύχαινε να είναι και υ μου, θα ήθελα να με σέβεται. Γιατί τον σεβασμό της τον κέρδισα.
    Να με φοβούνται, το θέλω μόνο απ' τους άσχετους και αυτό, όταν τον σεβασμό που θα μου ανήκε δικαιωματικά, δεν θα μου τον έδιναν.

    Αυτά και τίποτ' άλλο. Για μένα πάντως το νήμα δεν παραστράτησε καθόλου.
    Απλά, απ' την μια υπάρχει η πεπατημένη και απ' την άλλη κάποιοι "άρρωστοι".  
     
    Last edited: 4 Ιανουαρίου 2016
  8. Μπορεί ο ήλιος να σταματήσει να ανατέλλει?
    Μπορεί ο ορισμός του σεξ να σταματήσει να κάνει σεξ?
    κ.λ.π.
     
  9. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    δεν εχει safeword....

    ΥΓ. παει ο τυπος στο γυμαστηριο λεει θαλω να χασω 10 κιλα τον στελνουν στον 2ο οροφο ερχετε η γκομενα και του λειι
    "τρεχω τρεχεις κυνηγας αν με πιασεις με γαμας καμπανακι σταματας " τρεχει ο τυπος μολις πηγαινε να την πιασει ΝΤΑΝ το καμπανακι σε 2 εβδμαδες χανει 3 κιλα
    παει και ρωταει" τπτ αλλο δεν εχει να χασουμε πιο γρηγορα τα κιλα " τον στελνουν στο 5ο οροφο
    εκει εμφανηζετε ενας αραπης με μια νααα μετα συγχωρησεως και του λεει
    " τρεχεις τρεχω κυνηγω αν σε πιασω σε γαμω καμπανακι και τετοιες μαλακιες δεν εχει
     
    Last edited: 4 Ιανουαρίου 2016
  10. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Άσχετο σχετικό. Πιάνω τον personal trainer μου και του λέω θελω να γίνω φέτες. Ξεκινάω και φτάνω στα όρια λιποθυμιας, μουσκεμα μέχρι το βρακι από ιδρώτα πονηρά μυαλά, σε σημείο που να του λέω. Δε με λυπασαι;

    Τι ήρθες εδώ να κάνεις; Να περάσεις την ώρα σου; Έρχεσαι και μου ζητάς κάτι και κατόπιν συμφωνίας ξεκινάμε και στη μέση θες να τα παρατήσεις. Θα είναι επωδυνη η διαδικασία, θα χάσεις πολύ ιδρώτα, αλλά εσύ το ζήτησες. Εγώ έτσι δουλεύω, πρέπει να υποστηρίξω τον τίτλο του γυμναστη, εάν λοιπόν δεν θες, δεν αντέχεις, ξέρεις που είναι η πόρτα, θα βρεις και άλλους γυμναστες γεμάτος ο τόπος. Αλλιώς πρέπει να με εμπιστευτεις με κλειστά μάτια και σε λίγο καιρό θα ανταμειφθεις.
     
  11. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Ρε μπαγάσα @_DaRkNiGhT_ που πήγαινες με 180;
    Kαλά σου έκανε η κυρά σου,έπρεπε να σου ρίξει και πρόστιμο! 
     
  12. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Εγώ είμαι ο ορισμός του σεξ;!