Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

τι θελει η πλειοψηφια των γυναικων?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος agent!, στις 10 Ιουλίου 2016.

  1. MindFeeder

    MindFeeder Η ζωή Μου, να το ξέρεις, είναι επικηρυγμένη. Contributor

    Με το φαγητό μπορούμε να γίνουμε και καλόβολοι .. αλλά με το σεξ-βουδουσουμου κλπ, απαιτητικότατοι!
    Όσον αφορά για την ομάδα, αυτή πάντα κερδίζει! (στα μάτια μας)
     
  2. Iagos

    Iagos Contributor

    Είχα για πολλά χρόνια μια τέτοια γυναίκα...

    'Ηταν μια μακρά περίοδος που πηδούσα τη μάνα μου...

    Αργότερα είπα να χωρίσω... και από τότε πηδάω πολύ καλύτερα μουνιά από τη μάνα μου....
     
    Last edited: 15 Ιουλίου 2016
  3. elfcat

    elfcat . Contributor

    Ναι, παλι γάμο θελει. Καπου παρακάτω.
     
  4. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Όταν αποκτήσω πάρε-δώσε με την πλειοψηφία των γυναικών ( αν κάποιος μου δώσει αλλά 8000 χρόνια ζωής τουλαχιστον ), ίσως και να το μάθω. Μέχρι τότε...

    Υ.Γ.

    Με κάθε σεβασμό τόσο στους νηματοθέτες, όσο και στους συμμετέχοντες σ' αυτό το νήμα καθώς και στο αντίστοιχο για τους άντρες.
    Μήπως έγινε κάποιο λάθος στη θεματική ενότητα, που μπήκαν? Η ενότητα χούμορ σε μένα τουλάχιστον φαίνεται πιο κατάλληλη.
    Γιατί να προβάλουμε στην όποια πλειοψηφία, τις επιθυμίες μας, τα τίγκα μας, τα κατάλοιπα μας ή τα στερεότυπα που φωλιάζουν στην καρκάλα μας, αν μη τι άλλο έχει πλάκα...  
     
    Last edited: 15 Ιουλίου 2016
  5. alex85

    alex85 Regular Member

     
     
  6. BilGoagil

    BilGoagil New Member



    Χαχαχ ολόσωστο...!!
     
  7. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Κινητό - ακίνητο και πουλί... ευκίνητο  
     
  8. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Κορμί ευλύγιστο και κώλο επιδέξιο  
     
  9. Afsana

    Afsana Batida de coco

    Της γυναικας ο καημος , πουτσα λουσα λουσα λουσα και χορος !!!
    Μηπως ξεχασα τα λουσα ; οχι ε ;
    Τελος .-
     
  10. Elena_gr

    Elena_gr Regular Member

    Τώρα σοβαρά; Όλοι ξέρουμε ότι οι γυναίκες θέλουν όλα οσα δεν έχουν και μόλις τα αποκτήσουν δεν τους φτάνουν και θέλουν και άλλα. Θεωρώ ότι είμαστε τέρμα άπλειστες.
    Γνωρίζουμε έναν τύπο (είτε βανίλλια είτε bdsm) μας αρέσει αλλά κατα την διάρκεια της ''σχέσης'' βλέπουμε στραβά και λέμε η μία στην άλλη : '' καλός είναι μωρέ αλλά θέλει στρωσιμό'' και μας απαντάει η άλλη η έξυπνη : '' όλοι οι άντρες έτσι είναι θέλουν δουλειά για να τους φέρουμε στα μέτρα μας..και εγώ με τον ''Χ'' ξέρεις τι υπομονή έκανα;''
    Μετά τον θέλουμε επιτυχημένο, πλούσιο, με καλό αμάξι, επιλεκτικό, προστατευτικό, έμπειρό αλλά οχι και σαβουραγάμη και πάει λέγοντας. Γύναίκες είμαστε..τα θέλουμε όλα αλλά και δεν ξέρουμε τι θέλουμε.
     
  11. yorssmm

    yorssmm New Member

  12. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Αν αυτά τα λόγια τα έγραφε/έλεγε κάποιος άντρας, θα τον αποκαλούσαν τουλάχιστον μισογύνη. Αν δεν έπεφταν πάνω του, για να τον "φάνε ζωντανό".
    Σε κάθε περίπτωση δεν φταίνε μονάχα εκείνες οι γυναίκες, που θα τα ήθελαν όλα και στο τέλος δεν θα ήξεραν καν τι θέλουν. Φταίνε και κάτι μαλθάκες άντρες, που κάνουν το "παιχνίδι" τους.
    Αλλ' αργά ή αργότερα οι περισσότερες ( καθώς και οι περισσότεροι ) στρώνουν και μάλιστα από μόνες/οι τους. Τώρα, το πόσες "σφαλιάρες" χρειάζεται να φάει κάποιος/α πριν στρώσει, διαφέρει από άτομο σ' άτομο.
    Είναι και κάποιες/οι, που δεν στρώνουν ποτέ. Μάλλον "αγαπάνε" τα σκωτσέζικα ντούζ που κατά μεγάλο μέρος, εκείνοι/ες πλάθουν στο κεφάλι τους καθώς και τ' ακατάπαυστο κυνήγι ανεμόμυλων ή κρουασάν ή διαστημοπλοίων ή ζαφειριών ή μπουλονιών...
    Είπαμε, τα θέλουν όλα, μα στο τέλος δεν ξέρουν τι θέλουν, τόσο κάποιες γυναίκες, όσο και κάποιοι άντρες.

    Υ.Γ.

    Σε σας Κυρίες μου like για την ειλικρίνεια. Και δεν ειρωνεύομαι καθόλου.  
     
    Last edited: 3 Σεπτεμβρίου 2016