Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

τι θελει η πλειοψηφια των γυναικων?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος agent!, στις 10 Ιουλίου 2016.

  1. Elena_gr

    Elena_gr Regular Member

    Κούκλα εδώ είμαστε να πούμε την γνώμη μας σύμφωνα με τα δικά μας δεδομένα. Δεν κάνουμε επιστημονική έρευνα. Grow up λοιπόν και ασε τις προσβολές και τις συγνώμες γιατί σε λάθος άνθρωπο επέλεξες να έχεις τέτοιο ύφος.
     
  2.  
  3. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    @Elena_gr

    Στο πόστ σου, μίλησες εκ μέρους , όλων, των γυναικών, αν σκέφτονται έτσι, μαγκιά τους, αλλά εμείς οι υπόλοιπες, τι φταίμε;  
     
  4. Elena_gr

    Elena_gr Regular Member

    Εγώ μιλάω σύμφωνα με τα δικά μου δεδομένα και τον κοινωνικό μου κύκλο. Οι υπόλοιπες αν είστε τόσο ξεκάθαρες μέσα σας και τα σχετικά μπράβο σας κορίτσια έχετε κάνει πολύ καλή δουλειά.
    Επιπλέον, γράφω κάπου ''όλοι ξέρουμε'' ίσως σε μπέρδεψε αυτό και ίσως και εγώ να το έθεσα πολύ γενικά.
     
  5. libra

    libra Regular Member

    Γλυκουλα μου το υφος μου ειναι πολυ νορμαλ μαγκιες κλανιες κ κωλιες στις πουτανιτσες που συναναστρεφεσαι.
    Εφοσον λες τη γνωμη σου δημοσιως θα την κρινω κ θ απαντησω οπως γουσταρω.
    Κ κατι τελευταιο ΑΝ ποτε καταλαβεις την πραγματικη αξια της ζωης θα δεις πως ευτυχως ειστε η μειοψηφια. Επομενως αναθεωρησε τα δεδομενα σου πιο σοφη θα γινεις. Ελπιζω να ξερεις τι σημαινει.
    Καλη συνεχεια απο μενα.
     
  6. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    @Elena_gr

    Χρησιμοποίησες το ''είμαστε'' πολλές φορές απανωτά, εγκεφαλικά για τους άντρες, βέβαια , που έχουν τέτοια γνώμη οι γυναίκες, κρίμα.
     
  7. Elena_gr

    Elena_gr Regular Member

    Ο καθένας έχει την άποψη του λοιπόν. Δεν είμαι εγώ η αρμόδια να κρίνω ποιος έχει δίκιο ή άδικο. Ο καθένας γράφει την άποψη του. Μην στεκόμαστε λοιπόν σε λεπτομέρειες γιατί δεν θα βγάλουμε άκρη. Όποιος θέλει να καταλάβει θα καταλάβει..αρκεί να θέλει.
     
  8. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    ναι, σίγουρα, οι παραλήπτες, πήραν το μνμ. :- )
     
  9. Elena_gr

    Elena_gr Regular Member

    Τώρα εγώ τι να σου απαντήσω; Ευτυχώς στο φόρουμ σε γνωρίζουν και με ενημέρωσαν περί τίνος πρόκειται. Οπότε καλή συνέχεια και σε εσένα γλυκούλα μου.
     
  10. libra

    libra Regular Member

    Χαιρομαι για την καλη μου φημη. Κ ευχαριστω τους διαχ/στες που ενημερωσαν την τσουπρα.
    Ββ
     
     
  11. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Γλυκάαα πονούσεεεε το μαχαίριιιι,
    έσταζε μέλι η μαχαιριάααααααααααααα.. .
     
  12. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

    να βγάλει το σουτιέν όταν γυρίσει σπίτι