Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

τι θελει η πλειοψηφια των γυναικων?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος agent!, στις 10 Ιουλίου 2016.

  1. subwhat

    subwhat Gandalf's property, not for sale Contributor

    Άθεος ήταν ο έρμος......χαχαχαχα

    Και να καταλάβαινες τι ήθελε να πει και τι εννοούσε με τον όρο "αλήθεια", καλά θα ήταν!
     
  2. _voltage_

    _voltage_ Ιδιόκτητη. Contributor

    Itsfunnycauseitstrue
     
  3. tithon

    tithon Contributor

    αυτό φοβήθηκα, οτι οι αρχές σου είναι θεόδοτες. και πήρα αποστάσεις.
     
  4. Seras Victoria

    Seras Victoria My "give a fucks" are on vacation Contributor

    Ό,τι καταλαβαίνει και όπως το ερμηνεύει ο καθένας fine by me.
     
  5. Iagos

    Iagos Contributor

    Η παρέμβαση μου δεν αφορά εσένα...

    Είμαι σαφής ως προς εσένα

    Κατανοώ την θλίψη σου και σου εύχομαι να βρεις τα ίσα σου...

    Και η μεταξύ μας κουβέντα τελειώνει εδώ

    Η παρέμβαση μου αφορά την διαχείριση η οποία έχει δείξει ιδιαίτερη ευαισθησία στην τήρηση των κανονισμών, ειδικά σε θέματα που άπτονται της. ....πολιτικής. ...

    Ελπίζω αυτή η ευαισθησία να μην είναι κατά το δοκούν και ευελπιστώ να τοποθετηθεί δημόσια για το αν τα βίντεο είναι ρατσιστικά ή όχι

    Και φυσικά αν κατά την διαχείρηση δεν είναι τότε μπορείς να ανεβάσεις και ότι άλλο θες και αγαπάς...

    Αφού θα έχεις την άδεια του φόρουμ τι με νοιάζει εμένα

    Απλά κατά τη γνώμη μου τα βίντεο παραβαινουν τους κανονισμούς
     

  6. Και σου λέω πως δεν είναι θέμα γνώμης αλλά περιεχομένου. Το βίντεο δεν φέρει ΚΑΜΙΑ αναφορά σε Φυλή ή Ράτσα. Άρα Ρατσιστικό δεν είναι. Ούτε και παροτρύνει σε βία κατά των γυναικών ή οποιασδήποτε άλλης ομάδας. Αν ΒΑΦΤΙΣΤΕΙ ρατσιστικό θα είναι επειδή κάποιοι θέλουν να ξεχειλώσουν τις έννοιες. ΟΥΤΕ και Πολιτική αναφέρεται μέσα στο βίντεο. Δεν παίρνει κάποια πολιτική θέση ο τύπος που μιλάει, ούτε ονοματίζει κάποιο πολιτικό χώρο. ΚΑΝΕΝΑΣ κανονισμός δεν παραβιάζεται.

    Το πρόβλημα ΔΕΝ είναι το βίντεο αλλά Η ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ για αυτό. Μπορείτε απλά να προσπεράσετε και να μην ασχολειθείτε εφόσον σας ενοχλεί. Μπορείτε και να με ειρωνευτείτε ακόμη, ποσώς με ενδιαφέρει. Να αφαιρέσετε όμως το περιεχόμενο επειδή δεν σας αρέσει και προκαλεί την άποψη της πλειοψηφίας ΔΕΝ μπορείτε διότι τότε μιλάμε για ΦΙΜΩΣΗ και ΦΑΣΙΣΜΟ.

    Δεν σου αρέσει; Θεωρείς πως λέει μαλακίες το βίντεο; Μην το βλέπεις!!
     
  7. goodevil

    goodevil arcade

    Κ εσυ δε μ αρεσεις αλλα αναγκαστικα σε βλεπω.....
     
  8. tithon

    tithon Contributor

    εμετό επιτρέπεις;
     
  9. ellianna

    ellianna Regular Member

    Ο τονισμός λέξεων και φράσεων με κεφάλαια γράμματα δεν κολακεύει κανέναν.Είναι σαν να φωνάζεις κάτι κ όχι να το δηλώνεις.Ένα το κρατούμενο.
    Όταν γράφεις ή αναφέρεσαι σε κατι δημόσια,πρέπει να είσαι έτοιμος να ακούσεις (πρόσεχε Όχι να δεχθεις) και τον αντίλογο.φράσεις του τυπου δεν με νοιάζει περιττεύουν και αν δεν περιττεύουν τοτε ποιος ο λόγος να τα γράφεις δημόσια.
    Δύο τα κρατουμενα.
    Η απολυτοτητα δείχνει στενό νου.Όλοι και όλα είναι έτσι κ δεν πα να λέτε το αντίθετο,χεστηκα.Για σενα ισχυει.Και ότι το ισχύει για σενα δεν σημαίνει απαραιτητα πως έτσι είναι.
    Τέλος,ο ρατσισμός αγαπητέ άγνωστα δεν έγκειται μόνο στην προσβολή ράτσας και την προτροπή βίας.έγκειται και στην προσβολή ενός ατόμου ή μιας ομάδας ατόμων,στην προκειμένη περίπτωση τις γυναίκες,που επειδή εμένα μου τα κάνανε τσουρέκια αρα όλες τους είναι για τα μπάζα!
    Ίσως μια μερίδα είναι,παρόλα αυτά θα πρεπε να μιλάς για μια μερίδα,και όχι για τις γυναίκες στο σύνολο τους.

    Φιλικά πάντα.
     
  10. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Κάτι μού λέει πως μπαίνουμε σε μια χαρά συστημική αντιπαράθεση, και καλά πολιτική...
    Ξεσκονίζονται τα τσιτάτα, φρεκάρονται οι απόψεις, επιμεταλλώνονται τα ηχεία τους, βάζουν και αποσμητικό...
    Έτοιμες προς ερμηνεία έννοιες βαριές κι ασήκωτες με θεμέλια ταινίας διπλής όψης...
    Να θυμηθώ να πάρω τσιπς ερχόμενος... Έχω φτιάξει και κέικ για το καπάκι...
    Γκαγκάν, γκαγκάν...
     
  11. _voltage_

    _voltage_ Ιδιόκτητη. Contributor

    Σωστά. Το πρόβλημα δεν είναι το πρόβλημα, το πρόβλημα είναι ότι ενοχλειστε από το πρόβλημα. Όχι εντάξει, κομπλέ.
     
  12. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    πατα block