Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

τι status θα θελατε να ειστε?

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Humour' που ξεκίνησε από το μέλος thaleia, στις 3 Φεβρουαρίου 2009.

  1. Brigitte

    Brigitte Contributor

         
     
  2. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    χαχαχαχαχαχαχαχα    
     
  3. Brigitte

    Brigitte Contributor

    Κ 'συ Βρουτε???  
     
  4. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

     
     
  5. Brigitte

    Brigitte Contributor

  6. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Χμμμμ εγώ από μικρή ήθελα να μαμάω και να δέρνω που λένε (ε βίτσια είναι αυτά   ) οπότε συχνά φανταζόμουν ότι ήμουν άντρας (φαντασιώσεις είναι αυτές   ) και πάντα είχα θέμα με τους αντρικούς κώλους (προτιμήσεις είναι αυτές  )

    Οπότε μάλλον θα ήμουν άντρας pansexual switch...  
     
  7. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Εντελώς αντιαισθητική έκφραση.
     
  8. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    το ξέρω, δεν την εννοώ κυριολεκτικά φυσικά. απλά όπως ξέρεις δεν επεξεργάζομαι πολύ το τι λέω ^_^
     
  9. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Ως μεταφορική είναι ακόμα χειρότερη.
     
  10. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Καταλαβαίνω πώς το εννοείς, αλλά ξαναλέω, τα μισά που βγαίνουν από το στόμα μου βγαίνουν χωρίς ιδιαίτερη επεξεργασία, απλά λέω ότι μου κατεβαίνει, ούτε κακοπροαίρετα και φυσικά χωρίς να σκέφτομαι από πίσω στερεότυπα κλπ. Απλά...τα λέω. Να μου πεις δεν είμαι σκεπτόμενο άτομο; το κατα δύναμιν, αλλά δεν αναλύω πολύ και αυτά που λέω. Καλό αυτό; κακό; δεν το γνωρίζω. Αναγνωρίζω ότι μπορεί να είναι κακό, δεν ξέρω αν χρειάζεται διόρθωση, αν θα έρθει με τον χρόνο και την ωρίμανση του μυαλού μου. Θα δείξει, υποθέτω.
     
  11. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Α, δεν είναι επί προσωπικού. Είναι μία έκφραση παγιωμένη δυστυχώς που την ακούω συχνά και με την αναφορά σου, το έθιξα.
     
  12. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Και καλά έκανες, και εμένα σαν έκφραση δεν με αρέσει ιδιαίτερα,απλά την έχω συνηθίσει (μάλλον κακό αυτό) . Απλά είναι ως επί το πλείστον ολίγον τι χυδαία και έχει συνδεθεί με συγκεκριμένη εικόνα, και καταλαβαίνω ότι σου δημιουργεί αρνητικά συναισθήματα ίσως. Γι'αυτό θέλω να ζητήσω συγνώμη, λάθος χρήση μιας λανθασμένης (  έκφρασης, θέλω να ελπίζω ότι μαθαίνω από τα λάθη μου και θα είμαι πιο προσεκτική αργότερα ^_^