Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

τι status θα θελατε να ειστε?

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Humour' που ξεκίνησε από το μέλος thaleia, στις 3 Φεβρουαρίου 2009.

  1. tithon

    tithon Contributor

    υποθέτω, το συμπληρωματικό μου.
     
  2. brenda

    brenda FU very much

    Χα, ευκολάκι, θα ήθελα να μου το έλεγε ο ίδιος ο Μόργκαν στον ρόλο του Θεού ... 
     
     
    Last edited: 9 Μαϊου 2016
  3. brenda

    brenda FU very much

    Κάποιος, μου είχε δώσει να διαβάσω αυτό το μεγαλειώδες γραπτό, μιλώντας μου περί γυναικείων προτύπων, πέρα από στάτους.
    Θα ήθελα να ήμουν έτσι φτιαγμένη. Αυτή είναι η ποιοτική διαφορά. Σημασία έχει τελικά να είσαι Τσούλα κι όχι απλά να φέρεσαι ως τέτοια, είναι πολύ πιο απολαυστικό άλλωστε...

     
  4. E. Dantes

    E. Dantes Uno, nessuno e centomila

    Πολυαμορους Αφεντοπερβ

    Η απολυτη πληροτητα (θα διαλεγα πανσεξουαλ αλλα παραειμαι στρειτ για τετοια)

    Αν και κυκλοφορουν κατι εξαισια θηλεα που μπορουν να σε κανουν μονομανη Α

    Υ.Γ. @brenda nd ποιος ειναi αυτος ο εξαισιος τυπος?
    Γραφει ακομα? Θα τον ξεψαχνισω
     
    Last edited: 10 Μαϊου 2016
  5. brenda

    brenda FU very much

    Όχι, δεν γράφει πια, γιατί δεν υπάρχει, αλλά ό,τι κι αν έχει γράψει, αξίζει να ξαναδιαβαστεί από όλους, διαχρονικά...
     
  6. Nikephorus

    Nikephorus New Member