Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

τι status θα θελατε να ειστε?

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Humour' που ξεκίνησε από το μέλος thaleia, στις 3 Φεβρουαρίου 2009.

  1. Re: Απάντηση: Re: τι status θα θελατε να ειστε?

    Ααααααα...αν ημουν γυναικα....θα ηθελα να ειμαι η Μαρια Καλλας
     
  2. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: τι status θα θελατε να ειστε?

    το ηξερα οτι αυτο θα απαντουσες, δεν ξερω πως αλλα το ηξερα
     
  3. Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: τι status θα θελατε να ειστε?

    Δυο τινα μπορεί να συμβαίνουν…η ειμαι προβλέψιμος
    η επικοινωνούμε απολύτως.
     
  4. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: τι status θα θελατε να ειστε?

    και τα δυο κακα ειναι!
     
  5. cider

    cider Kitchen master

    Re: Απάντηση: Re: τι status θα θελατε να ειστε?

    Ο Στίβεν Κινγκ (αμερικανάκι, βέβαια) έχει γράψει ότι "ταλέντο σημαίνει ότι παίζεις μέχρι να ματώσουν τα χέρια σου", δηλαδή ταλέντο είναι η καύλα που έχεις με κάτι, και μαζί με την όποια κλίση βοηθά να γίνεις θεός σε κάτι. Δηλαδή όταν τελειώσει η ώρα της επίσημης πρόβας, εσύ δε σταματάς. Συνεχίζεις. Όχι επειδή πρέπει, αλλά επειδή σου είναι αδύνατον να το αφήσεις. Σαν τον κολλημένο μπασκετμπολίστα που μετά από 4 ώρες προπόνηση βαράει σουτάκια στην παιδική χαρά δίπλα απ' το σπίτι του.

    Σόρι για την παρέμβαση. Δεν κρατήθηκα. Ελπίζω να σου άρεσε, Κορνήλιε, την έκανα χωρίς διάθεση κόντρας.

    Κατά τα άλλα, αν ήμουν γυναίκα, δεν θα ήμουν αυτός που είμαι, οπότε...
     
  6. blindfold

    blindfold Contributor

    η μοναδική ..

    καμία άλλη δεν θα ήθελε να υποτακτικός αρρένας ..! (τόσο χάλια είναι το status μου...)


    anyway εγώ ορκισμένη female slave όσο δεν πάει όμως...
     
  7. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Εγω αμα ημουν γυναικα θα'θελα να 'μουν η γιαγια μου,που με αγαπουσε και μου'λεγε ωραια παραμυθια,ασε που με σταυρωνε καθε βραδυ στο κρεβατι για να διωξει τα κακα πνευματα.
    Τι στατους δηλωνε να σας πω δεν θυμαμαι, ομως εγω νομιζω οτι πρεπει να ηταν αφεντρα , γιατι τη μαμα μου ολο τη μαλωνε οταν δεν μαγειρευε καλα το φαγητο κι'ο παππους μου ολο "ναι Κλειω μου" και "ναι Κλειω μου" της ελεγε!!!!
     
  8. female

    female Contributor



    Συμφωνώντας με τη Syrah περί άμεσης σχέσης χαρακτήρα και φύλου, δεν μπορώ να με φανταστώ ως άντρα, γιατί όχι μόνο από ορμονικό - βιολογικό, αλλά και από κοινωνικό καθορισμό είμαι γυναίκα και ως χαρακτήρας. Αδυνατώντας να με φανταστώ άντρα,το μόνο που μου έρχεται στο κεφάλι ως στάτους είναι πάλι το ίδιο.


     
  9. jimboy

    jimboy Regular Member

    Απάντηση: τι status θα θελατε να ειστε?

    Ω ρε πούστη μιά ώρα έγραφα και ....τα σβεισα κατά λάθος!! 

    Λοιπόν πέρα απ την πλάκα αδυνατώ να με φανταστώ γυναίκα! Εχει πλάκα το μυαλό μου αρνείται να το σκεφτεί! 
     
    Last edited: 4 Φεβρουαρίου 2009
  10. extreme32

    extreme32 Regular Member

    θα ήθελα να ειμαι female perv με καταβολες switch, και φυσικα λεσβία. Θα πηγαινα και με τρανσεξουαλ και θα εκανα ενα σωρο βρωμιες. Θα ήμουν και διασημη μουσικος και τραγουδηστρια....τωρα που το ξανασκεφτομαι , μαλλον θα ημουν η Madonna. Αλλα δεν θα εκανα μαλακιες και δεν θα εβαζα hip hop στα τραγουδια μου γιατι δεν θα με ενοιαζε να βγαλω αλλα λεφτα. τελικα μαλλον θα με δολοφονουσε καμια θαυμαστρια μου ή θα πεθαινα αργα και απαισια απο καποια φριχτη αρρωστια.
     
  11. sapfw

    sapfw λιβελούλα Contributor

    Απάντηση: τι status θα θελατε να ειστε?

    Master
     
  12. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Πως είναι να είσαι το αντίθετο φύλο; Πως νιώθει το αντίθετο φύλο;