Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

τι status θα θελατε να ειστε?

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Humour' που ξεκίνησε από το μέλος thaleia, στις 3 Φεβρουαρίου 2009.

  1. Απάντηση: τι status θα θελατε να ειστε?

    Bi/pansexual perv με τάσεις switch και top. Θα είχα παρασύρει τις συμφοιτήτριές μου σε τρελά όργια και θα με ερωτεύονταν απελπισμένα, ειδικά οι σεμνότερες. Αλλά θα ήμουν πολύ καθωσπρέπει κορίτσι και επιμελής φοιτήτρια και μάλλον κλεισμένη στο σπίτι. Ενδεχομένως να πηδούσα τους καθηγητές και τις καθηγήτριές μου (και ενεργητικά και παθητικά). Σϊγουρα τους συμφοιτητές μου.

    Χμ... το ξαναδιάβασα και διάβασα και των άλλων... μήπως ουσιαστικά περιγράφουμε αυτό που μας ελκύει στο άλλο φύλο;
     
  2. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: τι status θα θελατε να ειστε?

    Oh yes!!!
     
  3. tis_nixtas_plasma

    tis_nixtas_plasma New Member

    Απάντηση: τι status θα θελατε να ειστε?

    Χμμμ...αντε να σκέφτομαι βραδιάτικα!

    Αν ήμουν κοριτσάκι μάλλον female switch και ολίγον τι bisexual (δηλαδή μόνο με κοπέλες που πραγματικά θα μου άρεσαν πολύ-πολύ). Και θα ήμουν κάπως..τσουλίτσα.

    Α! Και θα έβαφα και το μαλλί κατάμαυρο για να κάνει αντίθεση με τα μάτια.
     
  4. tyfeas

    tyfeas In Loving Memory

    Απάντηση: τι status θα θελατε να ειστε?

    Mια ποθητη διεστραμμενη  θυληκη υπαρξη που απολαμβανει διακριτικα να εξερευνα βδσμ μυθους.
     
  5. Απάντηση: τι status θα θελατε να ειστε?

    σκλάβα θα ήθελα να είμαι...σε έναν Άντρα που θα λατρεύω...
     
  6. Ninevi

    Ninevi Regular Member

    Απάντηση: τι status θα θελατε να ειστε?

    Bisexual Master σε μόνιμη σχέση με έτερο σαδιστή ή σαδίστρια λιγότερο κυριαρχικού χαρακτήρα από εμένα όμως, όπου θα είχαμε και 2 pansexual slaves/subs διαφορετικού φύλου.
    Αah, the possibilities seem endless!
     
  7. Amanteus

    Amanteus Regular Member

    Απάντηση: τι status θα θελατε να ειστε?

    Εγώ πάλι είμαι ευχαριστημένος και ικανοποιημένος με αυτό που είμαι και δηλώνω. Μήπως είμαι διεστραμμένος?  
     
  8. Ninevi

    Ninevi Regular Member

    Απάντηση: τι status θα θελατε να ειστε?

    Η αρχική ερώτηση ήταν αν άνηκες στο αντίθετο φύλο τι θα ήθελες να ήσουν  
     
  9. DragonLady

    DragonLady Regular Member

    Απάντηση: τι status θα θελατε να ειστε?

    Perv του κερατά όμως  
     
  10. Στο φύλο που ανήκω θα ήθελα να έχω το στάτους του δισεκατομμυριούχου χρυσοψώλη
    Αν πάλι ήμουν γυναίκα θα ήθελα να έχω το στάτους της δισεκατομμυριούχας χρυσομούνας.
    Οταν μετρας δις ολα τ αλλα ειναι ευκολα
     
  11. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: Re: τι status θα θελατε να ειστε?

    Βρε καταπτυστε ,ελεεινε τυπε.....
    Που τα ειδες αυτα τα status?
    Φτου σου να χαθεις να χανεσαι.....παλιοηδονιστη,φιλοχρηματε,αναισχυντε!
    (Βρε ας ησουν δισεκατομμυριουχος κι ας μην σου σηκωνοταν κι ας ησουν και .....ξυλοψωλης)
     
  12. Re: Απάντηση: Re: τι status θα θελατε να ειστε?

    Το ίδιο είπα κι εγώ αλλα με αλλα λογια