Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

τροποι τιμωριας

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM & Fetish' που ξεκίνησε από το μέλος bitchs, στις 19 Ιανουαρίου 2007.

  1. DiDi

    DiDi Regular Member

    και να μην την/τον αφήνει να κατουρήσει..


    Μια φορά το ένιωσα όταν ήταν να κάνω υπέρηχο στην κοιλιά και ο γιατρός με έστησε για 1 ώρα και κόντεψα να φάω τη λεκάνη. Και μετά δεν μπορούσα να κάνω πιπί.
     
  2. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    πω!τι μου θύμησες..
    εγώ σε αντίστοιχη περίπτωση έβαλα τα κλάμματα.
    αλλά μιλάμε για πολύ κλάμα... μέσα στο νοσοκομείο σαν το χαζό. τελικά πήγα στην τουαλέτα αλλά κατούρισα ελάχιστα για να μην πάει τζάμπα ο πόνος.

    όταν μετά ήρθε η σειρά μου, ο γιατρός δυσκολεύτηκε στον υπέρηχο γιατί η κύστη μου ήταν λέει πολύ φουσκωμένη...τι να πεις?

    πάντως είναι πολύ καλή τιμωρία. ένιωθα οτι θα μου σπάσουν τα νεφρά ενώ οι σουβλιές ήταν τρομερά επώδυνες. πολύς πόνος από το τίποτα!
     
  3. Δασκάλα προέτασσε τα ...στήθη της στους σκανδαλιάρηδες μαθητές

    Τη φράση "όπου δεν πίπτει λόγος πίπτει ράβδος" τροποποίησε με μοναδικό τρόπο μια δασκάλα στη Ζιμπάμπουε. Σύμφωνα με καταγγελία ενός μαθητή της, κάθε φορά τα παιδιά έκαναν κάποια αταξία τους έβαζε να διαλέξουν την τιμωρία τους επιλέγοντας είτε τις βουρδουλιές, είτε …το γλείψιμο του στήθους της!

    Ο μαθητής δεν άντεξε την τιμωρία, άγνωστο γιατί, και τα είπε όλα στους γονείς του. Όταν το περιστατικό έγινε γνωστό, η δασκάλα τέθηκε σε διαθεσιμότητα, ενώ θα βρεθεί αντιμέτωπη και με τη Δικαιοσύνη.

    Μετά την αταξία του, ο μικρός σκανδαλιάρης βρέθηκε σε δίλημμα: να υποστεί τις 100 βουρδουλιές ή να γλείψει το στήθος της δασκάλας του; Σύμφωνα με όσα είπε, προτίμησε το δεύτερο, όπως και άλλοι 14 συμμαθητές του. Μόλις έγινε γνωστό το περιστατικό, η δασκάλα τέθηκε σε διαθεσιμότητα και εστάλη σχετική αναφορά στην αρμόδια υπηρεσία.

    Η δασκάλα παραδέχθηκε την πρωτότυπη τιμωρία που επέβαλε, είπε, όμως, ότι δεν ξέρει πως της προέκυψε η …έμπνευση. Η περιφερειακή υπηρεσία παιδείας επιβεβαίωσε το γεγονός και κάλεσε το σχολείο να υποβάλλει καταγγελία στην αστυνομία. Έτσι, η δασκάλα αντιμετωπίζει κατηγορίες για αποπλάνηση ανηλίκων.


    Απο τις εφημερίδες (29-06-04)
     
  4. SensualTorturer

    SensualTorturer Regular Member

    Αρνούμαι να φανταστώ πως θα ήταν τα στήθη της εν λόγω κυρίας για να το θεωρεί και η ίδια τιμωρία για τους μαθητές της!

    !!!!!!!!!
     
  5. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: τροποι τιμωριας

    Δε χρειάζεται να φανταστείς:

     


    Υμέτερος...

     


    .
     
  6. Elysium

    Elysium Contributor

    Τις βουρδουλιές.
     
  7. LordAini

    LordAini Regular Member

    Τα πράγματα είναι απλά. Δέσιμο, blinfold, και τη βάζεις να ακούει εν αλλάξ Τερλέγκα-Blutengel-Underground Rap-Cannibal Corpse-Britney Spears
    άντε να αντέξει μισή ώρα το πολύ.
     
  8. lona

    lona New Member

    εγώ με αυτό δε θα χα πρόβλημα πάντως!! 
     
  9. blindfold

    blindfold Contributor

    δεν έχεις κάνει βόλτα στου Ψυρρή εε;
     
  10. LordAini

    LordAini Regular Member

    Όχι πρόσφατα, έχς να κατεύω Αθήνα κέντρο μήνες  
    Εναλλακτικά, πάλι bondage, gag, και μαραθώνιο ποδοσφαίρου.
     
  11. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    να σε βάλει να δεις το "120 μέρες στα Σόδομα" του Παζολίνι και μετά να σε διατάξει να φας όλο το φαγητό σου.
    εναλλακτικά, να σε βάλει να δεις τον εξορκιστή βράδυ, να σε βγάλει στον κήπο και να σε παρατήσει εκεί.
     
  12. Lady_in_Black

    Lady_in_Black MindGames

    Re: Απάντηση: Re: τροποι τιμωριας

    Μαμά μου!