Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

τροποι τιμωριας

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM & Fetish' που ξεκίνησε από το μέλος bitchs, στις 19 Ιανουαρίου 2007.

  1. gkafika1

    gkafika1 New Member

    Απάντηση: τροποι τιμωριας

    η ψυχικη τιμωρια νομιζω ειναι η καλυτερη
     
  2. Dom_simpatic

    Dom_simpatic New Member

    Ζεστο κερι στο σωμα και μετα μαστιγιο ....
     
  3. windjamer

    windjamer New Member

    Απάντηση: τροποι τιμωριας

    Ενω τη σοδομεις ,της μαγκωνεις με το ενα χερι τα δαχτυλα στο συρταρι (αν χρειαστει , το ανοιγοκλεινεις κιολας) , ενω το αλλο χερι βρισκεται στη διακριτικη ευχαιρια του/της εκαστωτε τιμωρου.
     
  4. Eri

    Eri

    Η καλυτερη τιμωρια ειναι να εχεις "μαστερ" η "μιστρες" μερικους μερικους........Το τι ξεφτιλα ειναι να σ εβλεπουν μαζι τους δεν λεγεται....
     
  5. sssppgr

    sssppgr Regular Member

    Απάντηση: τροποι τιμωριας

    Κοκκινισμα του κώλου με κάτι ανζλογα τις αντοχές (χέρι, ζώνη, βεργα) και μετά στη γωνία με μία πιπερόριζα ξεφλουδισμενη στον πρωκτό.
     
  6. jeremi

    jeremi New Member

    εννοειται μαστιγωμα και αγριο βρισιδι...
     
  7. Georgia

    Georgia Owned Contributor

    να της στερείς κάτι που της αρέσει πολύ
     
  8. Markisios_Nte_Sant

    Markisios_Nte_Sant Regular Member

    όπως είπε μια κοπέλα...η σωματική τιμωρία για τη σκλάβα, δεν ειναι τιμωρία, αλλά απόλαυση....
    εγώ είμαι των απολαύσεων....γυμνή στα τέσσερα, η διαφόρα δεσίματα στο μονόζυγο...
     
  9. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: τροποι τιμωριας

    να τον δωσεις σε δωδεκα μικρα αλβανακια μα βρωμια πατουσακια.....

    χι χι χι
     
  10. Kits

    Kits Contributor

    Απάντηση: Re: τροποι τιμωριας

    πρωτότυπο....
     
  11. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Οταν λες βρισιδι??????????????
    Μια Κυρια που την εδε απολυμενος λιμενεργατης??????????????????????????? 
     
  12. Agitator

    Agitator Regular Member

    Ενθυμούμαι, εις τας ημέρας μου, ότι η τιμωρία εχρησιμοποιήτο ως μέσον σωφρονισμού. Σκοπός της ήτο ο σωφρονισμός του υποτακτικού μέλους του ζεύγους, κατόπιν ατοπήματος αυτού. Το δε Κυρίαρχο μέλος ουδεμίαν απόλαυσην απελάμβανε εκ τούτου, ήτοι το σφάλμα της υποτακτικού, αντικατόπτριζε συνήθως δική του αδυναμία διδαχής του ορθού τρόπου. Ουδέποτε επί των ημερών μου το ατόπημα δεν εχρησιμοποήτο ως άλλοθι Ενθυμούμαι εις τας ημέρας μου, ότι η τιμωρία εχρησιμοποιήτο ως μέσον σωφρονισμού. Σκοπός της ήτο ο σωφρονισμός του υποτακτικού μέλους του ζεύγους, κατόπιν ατοπήματος αυτού. Το δε Κυρίαρχο μέλος ουδεμίαν απόλαυσην απελάμβανε εκ τούτου, ήτοι το σφάλμα της υποτακτικού, αντικατόπτριζε συνήθως δική του αδυναμία διδαχής του ορθού τρόπου. Ουδέποτε επί των ημερών μου το ατόπημα δεν εχρησιμοποήτο ως άλλοθι διά διαφόρους πρακτικάς, μιας και ο Κυρίαρχος δεν το χρειάζεται!

    Εν κατακλείδι θα ταυτιστώ απόλυτα με τη άποψη της Γεωργίας, σχετικά με τη στέρηση αυτού του κάτι που μπορεί να σημαίνει πολλά γι αυτήν, αλλά και γι αυτόν. Το καθρέφτισμα της όποιας στέρησης στο πρόσωπο του Κυρίαρχου μέλους, ίσως να επιφέρει πιο γρήγορα το επιθυμητό αποτέλεσμα!