Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

τροποι τιμωριας

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM & Fetish' που ξεκίνησε από το μέλος bitchs, στις 19 Ιανουαρίου 2007.

  1. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Με βοηθας λιγακι τι θες να μου πεις ακριβως;!
     
  2. astarti

    astarti Love beyond Reason

    Βαρβατίλα... Conan the barbarian.. 
     
  3. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Κατι καταλαβα ποιος ειναι ο μεσιε. Το σχολιο σου δεν καταλαβα τι ακριβως θελει να μου πει
     
  4. astarti

    astarti Love beyond Reason

    Ειρωνικο είναι αγαπητη..οχι ως προς εσένα! Ως προς το thread... Και για τους "βαρβατους άντρες "..
     
  5. Εάν είναι καλό κορίτσι και υπάκουο μετά μπορείς να ρίξεις και λίγη σαλτσουλα.
     
  6. xtypimata sta kolomeria kai afou kokkinisei arketa............kolodaxtylo xwris lipantiko.............
     
  7. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    @apoaek τα χτυπηματα στα κωλομερια ειναι ακρως καυλωτικα...

    Ψυχικο πονο κανεις, ετσι για να εχουμε κατι να συζηταμε;
     
  8. o psuxikos ponos einai o xeiroteros
     
  9. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Το ξερω, γι αυτο και τα ανεφερα...καμια ιδεα κανεις;
     
  10. Maze_

    Maze_ Maze

    Μπροστά στο ρολόι τοίχου να κοιτάει τα δευτερόλεπτα τα λεπτά της τιμωρίας της και να επαναλαμβάνει την φράση "Συγνώμη Κύριε για το λάθος μου".
    Σε όρθια στάση, το βάρος του σωματός της να είναι στις μύτες των ποδιων και οι φτέρνες ανασηκωμένες απο το πάτωμα. Τοποθετείς απο ένα αυγό κάτω απο κάθε πατούσα, αν τα σπάσει στον χρόνο που έχεις δώσει να μείνει σε αυτή την στάση και να επαναλαβμάνει την έκφραση, θα πρέπει να πέσει γονύπετης και να καθαρίσει το πάτωμα με την γλώσσα της.
     
  11. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna owned Contributor

    Έχω δεχτεί τιμωρίες και τιμωρίες: ως μαθήτρια επειδή μίλαγα ακατάσχετα στην τάξη, bdsmικες παιχνιδιάρικες και μη, αλλά και τιμωρίες από ανθρώπους που θεώρησαν ότι έκανα κάτι κακό.

    Θα πω ότι μεγαλύτερη και πιο αποτελεσματική τιμωρία από το χαμόγελο και την επιμονή του Άλλου, δεν έχω λάβει ποτέ!! με σκλαβώνει, με λιώνει, με υποχρεώνει να σκεφτώ τι έκανα λάθος και γιατί, να ξανασκεφτώ, να θελήσω να διορθώσω...  
     
  12. aethereal

    aethereal Guest

    σε μάθημα όπου βαριόμουν αφόρητα...(οικιακή οικονομία)
    ο διπλανός μου,μου έδειχνε τη χρήση της μπαγκέτας στα ντράμς (τελευταίο θρανίο)
    κι ενώ η φαντασία μου έκανε άλλους συνειρμούς με τη χρήση της μπαγκέτας στα χέρια του 
    μας έγινε παρατήρηση πως δημιουργούμε ενα μόνιμο μακρόσυρτο μουρμουρητό στο βάθος
    στην τρίτη παρατήρηση κι αφου σημείωσα απουσία στον εαυτό μου και στον Δ.
    περάσαμε έξω
    η τιμωρία της "οικιακής οικονομίας" μόλις είχε λάβει τέλος