Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

τροποι τιμωριας

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM & Fetish' που ξεκίνησε από το μέλος bitchs, στις 19 Ιανουαρίου 2007.

  1. Alexandros

    Alexandros Guest

    i timoria den einai apotelesma fantasiosis opoios to di etsi exi apotixi den timoroume kapoion ikanopoiontas toy tis fantasies toy
     
    Last edited by a moderator: 6 Οκτωβρίου 2007
  2. akis

    akis New Member

    Απάντηση: τροποι τιμωριας

    i megaliteri timoria gia mena tha itan na einai i kiria me files tis na me gdisei na me hastoukisei kai afti kai oi files tis na me ftisoun na me klotsisoun kai na me petaxoun ologimno sto dromo.........
     
    Last edited by a moderator: 23 Οκτωβρίου 2007
  3. master Thanassis

    master Thanassis Regular Member

    Απάντηση: τροποι τιμωριας

    μαστιγωμα αναμεσα στα μπουτισ,κερι στις θηλες κα αδιαφορια για καποιο ικανο διαστημα
     
  4. Master

    Master Regular Member

    Απάντηση: τροποι τιμωριας

    Σωματικη τιμωρια μπορει ο καθενας να σκεφθει οτιδηποτε συμφωνα με την εμπνευση της στιγμης,σιγουρα δεν θα ειναι η χειροτερη.
    Χειροτερη ειναι η πνευματικη τιμωρια σε διαφορες μορφες οπως αναφερθηκαν εδω μεσα.
     
  5. johnny

    johnny Regular Member

    Απάντηση: τροποι τιμωριας

    σε τι μορφες δηλαδη?
     
  6. Master

    Master Regular Member

    Απάντηση: τροποι τιμωριας

    johnny

    Μια ειναι η αδιαφορια, αλλη ειναι η ελλειψη εντολων, αλλη ειναι η μη επικοινωνια, αλλη ειναι η αδιαφορια σε αυτα που λεει,κλπ
     
  7. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Ειπαμε, χαστουκια, πολλα χαστουκια, να ειναι δεμενος ο σκλαβος, τα μαγουλακια ετοιμα, να μπαινει στο δωματιο η Αφεντρα και να του λεει, "Μπορεις να με λες και Αθηνη".
     
  8. Master

    Master Regular Member

    Απάντηση: τροποι τιμωριας

    Mirella

    Ετσι οπως το περιγραφεις μπορει να παθεις και κανενα ατυχημα στα δακτυλα σου, ασε που θα πονεσει το χερι σου.Η Αθηνη εβαλε για βουλευτινα και μπορει να παθεις και εσυ τετοια ζημια
     
  9. johnny

    johnny Regular Member

    Απάντηση: Re: τροποι τιμωριας

    !!!!!!!! 
     
  10. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Re: Απάντηση: τροποι τιμωριας

    Να παθω!!!!
    Ας τιμωρηθω και εγω μια φορα!!!
    Θα γινω Ρουλα Βροχοπουλου!!!
    Θα βγαινω στα καναλια ατιμασμενη πλην τιμια (σαν δεν ντρεπομαι να με βριζω), θα μαλλιοτραβιεμαι και θα θρηνω, θα κανω εφοδους σε καφετεριες του Κολωνου και θα ξεμαλλιαζω αθωες bar women!!!!!!!!
    Μου αξιζει!!!!!!  
     
  11. Miss_Kirlian

    Miss_Kirlian Regular Member

    Oι ψυχικές τιμωρίες είναι εκείνες που πονούν πραγματικά κ βαθιά.
     
  12. nasmar

    nasmar Regular Member

    Απάντηση: τροποι τιμωριας

    female part
    οντως αδιαφορια μου ακουγεται και πρεπει να ειναι απο τις χειροτερες τιμωριες.εμεις ομως επειδη δεν ειμαστε αποκλειστικα dom και sub αλλα εναλλασομαστε δεν την συμπεριλαμβανουμε στο ερωτικο.αμα συμβει μαλλον απο ξενερωμα θαναι και οχι τιμωρια.τωρα για μενα η χειροτερη τιμωρια ,οταν βρισκομαστε στη φαση που εγω ειμαι η υπο(που ειναι και το πιο συχνο),ειναι οταν μου περιοριζει συνηθειες μου που ειμαι εθισμενη(σαν πρεζακι ενα πραγμα)οπως το τσιγαρο και τον καφε.εκει νευριαζω τοσο πολυ και καλουμαι να ειμαι υπακουη και να συγκρατω τα νευρα μου,πραγμα δυσκολο!