Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

τροποι τιμωριας

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM & Fetish' που ξεκίνησε από το μέλος bitchs, στις 19 Ιανουαρίου 2007.

  1. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Περίπου έτσι, περίπου αυτό, περίπου απόψεις, περίπου εικόνες...
    Περίπου...
     
  2. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

  3. Master NK

    Master NK Regular Member

    Αυτη ειναι μια πολυ εξυπνη και παρα πολυ πρωτοτυπη τιμωρια για ατακτες σκλαβιτσες...χεχεχεχε!!!

     
    ...το κοκορακι κικιρι..κικι....χαχαχαχα!
     
  4. Guruni

    Guruni aohuhzp lpzhp

    Γυμνός, δεμένος, όρθιος στο κάτω μέρος του κρεβατιού, ο φίλος της μόλις έχει τελειώσει το σκληρό μαστίγωμα του σκλάβου, κάνουν σεξ μπροστά του. Τελειώνουν, τον ξαναμαστιγώνει και φεύγει. Εκείνη, τον κοιτάει, γελάει...
     
  5. Ένας τρόπος τιμωρίας εντελώς εξευτελιστικος για μένα θα ήταν Να με δανείσει σε κάποιον άλλο κύριο.
     
  6. Guruni

    Guruni aohuhzp lpzhp

    θα το έκανες;
     
  7. Άν ήμουν sub ή slave αναγκαστικά θα το εκανα. Ως brat δεν είμαι υποχρεωμένη να κάνω τίποτα που δεν μου αρέσει!
     
  8. Brigitte

    Brigitte Contributor

    ΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑ.... @dina28 ετοιμασου αγαπη μου..δεν ηθελες ομπρελιτσα?? Παρ' τα τωρα..θα σε βαλω να κανεις και την κεραια της TV!!!  
     
  9. Master NK

    Master NK Regular Member

    δεν ηθελε ομπρελιτσα??....σου εχω την λυση..σκιαχτρο για να διωχνει τα πουλια και θα την αλειψεις με μελι σε επιμαχα σημεια ωστε να τραβαει μυγες και τα κουνουπια στο σουρουπο...χεχεχεχε!
     
     
  10. Brigitte

    Brigitte Contributor

    XAXAXAXAXAXAXA...εισαι σατανικος!!!  
     
  11. Αυτό με τα κουνούπια αγγίζει τα όρια της σαδιστικης παράνοιας ω τιτανοτερασττιε μαστερ......  
     
  12. Master NK

    Master NK Regular Member

    Προς θεου..δεν Ειμαι σατανικος σε καμια περιπτωση...απλα πολυπλευρα εφευρετικος Κ θα ελεγα, μου αρεσουν τα δυσκολα θεματα και Χαιρομαι να βρισκω την λυση τους μεσα απο το βρωμικο bdsmικο μυαλο μου...χεχεχε!