Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

τροποι τιμωριας

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM & Fetish' που ξεκίνησε από το μέλος bitchs, στις 19 Ιανουαρίου 2007.

  1. Tenebra_Silente

    Tenebra_Silente Contributor

    Να γράφεις για τουλάχιστον ένα μήνα ότι πιο ρατσιστικό, βλακώδες, ελεεινό και τρισάθλιο - επί παντός θέματος - σου περνάει απ' το μυαλό ( αν το κάνεις κι επίτηδες, ακόμη καλύτερα ).
    Και να έχεις δώσει στο υ/σ σου την εντολή, να έρχεται και να σε "χειροκροτεί" ( ακόμη κι αν ξερνάει διαβάζοντας σε. Αυτό κι αν είναι κάϋλα, πόσο μάλλον αν "κόφτεται" για την γνώμη των άλλοι ). Καθώς και να διαλαλεί, το πόσο ευλογημένο νιώθει, που έχει ένα/μια "Θεό/α" σαν και σένα για Α/Κ του.  
     
    Last edited: 4 Ιουλίου 2016
  2. Master NK

    Master NK Regular Member

    Γευμα με φιλους στο σπιτι...εδω εχει σουσι..στην Ελλαδα εχει γυρους-πιτσα και χωριατικη με μπολικο λαδι....αντε και καλη μας ορεξη!!
     
     
  3. Master NK

    Master NK Regular Member

    Δενεις την υπο-σκλαβα[και την κολητη της αν θελεις] ετσι στο πισω καθισμα του αυτοκινητου με ενα μαντηλι στα ματια και κλειδωνεις ολες τις πορτες....κινησε στους δρομους που εσυ θα επιλεξεις[κεντρικους η οχι]...σταματας σε φαναρι και κατεβαζεις το φιμε τζαμι [βασικη προυποθεση]...απολαυσε αντιδρασεις...χεχεχεχε!!...μπορει να γινει και σε σταση, εσυ εξω απο το αμαξι και με τηλεχειρηστηριο κατεβαζεις το τζαμι και ανοιγεις την πεταλουδα της.
     

    πεταλουδα που προτεινω....https://www.lelo.com/tiani-3
     
  4. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Το ποστ το λέει ξεκαθαρα:Για ατακτες σκλαβιτσες.
    Είμαι εγώ ατακτη σκλαβιτσα;
    ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ ΑΤΑΚΤΗ ΣΚΛΑΒΙΤΣΑ;;;;
     
  5. downunder

    downunder New Member

    Η έλλειψη του Κυρίου, σε συνδυασμό με απόλυτη απομόνωση. Δεμένη, φιμωμένη κ blindfolded στην τουαλέτα (για προφανείς λόγους) για πολλές ώρες, ώστε να χάσει την αίσθηση του χρόνου.
     
  6. Guruni

    Guruni aohuhzp lpzhp

    τουλάχιστον έχεις αρχίσει να το σκέφτεσαι..
     
  7. Master NK

    Master NK Regular Member

    Καλο και αποδοτικο αλλα θελει προσοχη στον μεταψυχησμο της ωστε να μην εχει παθει ζημια...ειναι τιμωρια για μεγαλη αταξια η βλακεια της...οπως και να εχει ολες οι αυστιρες τιμωριες απαιτουν προσοχη απο τον Κ.
     
  8. Master NK

    Master NK Regular Member

    Απο τα πρωτα πραγματα που γινονται σε μια εκπαιδευση υπο ειναι η απολυτη αποβολη του <Εγω> της[σπασιμο της σκλαβας] ...αρα με τα λεγομενα σου @dina28 λογικα εχεις πολυ δρομο μπροστα σου, φυσικα ο Κ σου ξερει καλυτερα την προοδο σου...ηταν απλα μια παρατηρηση Μου και τιποτα παραπανω.
     
  9. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Σ'ευχαριστώ πολύ για την υπόδειξη.
    Αναρωτιέμαι χρόνια τώρα τι πάει στραβά με μένα.
    Και ξαφνικά ήρθες Εσύ και έριξες φως στα σκοτάδια μου.
    Υποχρεωμένη.
    (ειρωνική απαντηση)


    Καλέ...μη το λες δημόσια και λακισει και Αυτός!
    Αμάν έκανα να τυλιξω Εναν...
    (Χιουμοριστική απάντηση 1)


    Κυρά @Brigitte πείτε καλέ στον άνθρωπο ποσο υπάκουο σκλαβακι είμαι,γιατί σα να αγχωθηκε λιγουλάκι.
    (Χιουμοριστική απάντηση 2)


    Αν πράγματι θέλατε να μου Πείτε τη γνώμη Σας για κατι που Διακρινατε σε μενα,υπάρχουν και τα προσωπικά μηνυματα.
    Ευχαριστώ πολύ για το χρόνο και τη σκέψη που Αφιερώσετε σε μένα.
    (Σοβαρή απαντηση)
     
  10. Master NK

    Master NK Regular Member

    Ωραια!..αφου το λυσαμε κι αυτο ας συννεχισουμε την πλακα μας με ενδιαφερουσες προτασεις προς τον Κ σου και οχι μονον...τι να σε Κανω βρε εσυ δεν ηθελες την ομπρελιτσα..  

                       
     
  11. dina

    dina Σκλαβα της Brt Contributor

    Τώρα που το ξανασκέφτομαι δεν είναι άσχημα να κάνεις την ομπρέλα...
    (Πώς την πάτησα εγώ έτσι...φτου)
     
  12. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    οποιος εχει αμφιβολιες ας μου πει