Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

τροποι τιμωριας

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM & Fetish' που ξεκίνησε από το μέλος bitchs, στις 19 Ιανουαρίου 2007.

  1. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    συγνωμη κιολας δηλαδη ... αλλα εχει ειπωθει πολλες φορες ..... η αδιαφορια δεν ειναι τιμωρια ... αλλα μια τελειωμενη σχεση ...
    Νομιζω οτι με το "τροποι τιμωριας" εννουμε ερωτικο παιχνιδι ή σε D/s συμμορφωση/εκπαιδευση ... σε καμια περιπτωση αποχαιρετισμο απο την υγειη σχεση ....
    Η αδιαφορια λοιπον .. μπορει να ειναι τιμωρια μονο οταν ουσιαστικα πισω της κρυβεται η αμεριστη προσοχη και το ενδιαφερον ... πραγμα που την καθιστα προσποιητη μεσα σε μια υγειη σχεση ...
    θα θεωρουσα τιμωρια κατι που αρεσει σε εμενα ενω εκεινη ταυτοχρονα θα μισουσε ... η προκληση ζηλειας βρισκεται στην πρωτη θεση των προτιμησεων ...
     
    Last edited: 13 Νοεμβρίου 2007
  2. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    χμ να κανει διαιτα και να τρως μπροστα της τον αγλεωρα 
     
  3. johnny

    johnny Regular Member

    Απάντηση: τροποι τιμωριας

    απ'οτι καταλαβαινω,οι ψυχικες δεν γιατρευονται με τιποτα,σε αντιθεση με τις σωματικες! σπασιμο νευρων κ οποιος αντεξει ε?
     
  4. δεν υπαρχει καλυτερη τιμωρια απο ενα καλο κατουρημα στο στομα του σκλαβου και μαλιστα το πρωι μολις εχει ξυπνησει η mistress
     
  5. johnny

    johnny Regular Member

    Απάντηση: τροποι τιμωριας

    λιγο ασχημο ξυπνημα! 
     
  6. DOMant

    DOMant New Member

    Τιμωρία με βέργα στο κόλο μεχρί που να κοκκινήσει καινα μην εφικτό να κάθετε
     
  7. Enya

    Enya Regular Member

    Πολύ πρωτόπυπο! Για να είσαι dom πρέπει να έχεις και λίγο τακτ, και να κάνεις ό,τι κάνεις με στυλ - τo στυλ που αρμόζει στον κάθε slave. Αυτό που λες δε νομίζω ότι έχει κάνενα στυλ whatsoever. Μάλλον για παλιομοδίτικη τιμωρία δασκάλου-πατέρα κλπ. μου μοιάζει, σαν αυτό που λέει ο Καζατζάκης στο «Αναφορά στον Γκρεκό»

    -- "Ξέμπλεξε το χέρι μου από την φούχτα του και με παρέδωσε στον δάσκαλο.
    -Το κρέας δικό σου, του΄πε, τα κόκκαλα δικά μου, μην τον λυπάσαι, δέρνε τον, κάμε τον άνθρωπο.
    -Έγνοια σου καπετάν Μιχάλη, έχω εδώ το εργαλείο που κάνει τους ανθρώπους, είπε ο δάσκαλος κι έδειξε την βίτσα..."

    Για τέτοια είμαστε ή για να γουστάρουμε?
     
  8. spitslave2000

    spitslave2000 New Member

    Αν μπορει,ένας σκλάβος να έχει άποψη για την τιμωρία του,θα επιθυμούσα να υποστώ έναν χείμαρρο απο χαστούκια στο πρόσωπό μου ,σαν δείγμα μεταμέλειας δικής μου αλλά και γενναιοψυχίας απο την αφέντρα μου.
     
  9. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Με βρισκεις απολυτα συμφωνο
     
  10. Miss_Kirlian

    Miss_Kirlian Regular Member

    Απάντηση: Re: τροποι τιμωριας

      
     
  11. tsouknida

    tsouknida Regular Member

    Απάντηση: τροποι τιμωριας

    Την πραγματικη τιμωρια,την δινουμε οταν δε το θελουμε,οταν δε το επιδιωκουμε,οταν δε το προκαλουμε!Οταν τσακιζεται ο αλλος κ μεις δε λεμε`παρτα αρρωστε!`Τοτε ποναει,τοτε μπλοκαρει,τοτε δεν εχει γυρισμο.Τοτε ισως λυπουμαστε που το προκολεσαμε αλλα η ζωη ειναι πουτανα...Χαρα σε αυτους που το παιρνουν χαμπαρι νωρις.Κ διπλη χαρα σε αυτους που 3ερουν να τη γευονται,να τη ρουφουν ως το μεδουλι της.....
     
  12. KyriosGiorgos29

    KyriosGiorgos29 New Member

    χαστουκια...τραβηγμα μαλλιων...φτυσιμο ...χωσιμο στον κωλο για ανασες απο εκει...αν και αυτο απο τιμωρια γινεται λατρεια