Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

υπο και αλλοι κυριαρχοι

Συζήτηση στο φόρουμ 'Κυριαρχία - υποταγή D/s' που ξεκίνησε από το μέλος Vdom, στις 16 Δεκεμβρίου 2015.

  1. lorelei

    lorelei Regular Member

    εγω εγω εγω εγω εγω εγω εγω εγω εγω
     
  2. freddoccino

    freddoccino Regular Member

    κουζινα-δωματιο ντομ μην μακριγορουμε
     
  3. Elena_gr

    Elena_gr Regular Member

    Δεν σου απάντησα προσωπικά αλλά γενικά.
    Καληνύχτα
     
  4. Vdom

    Vdom Regular Member

    δν καταλαβα σε πειραξε που μιλαω για μενα σε αλλα σχολια μιλαω γενικα στο προκειμενο γι μενα εσυ δηλαδη δν το χεις κανει μιλας μονιμως για τα συναισθηματα και τ θελω των αλλων??? Ενα σχολιο αλλη φορα χωρις ειρωνια παρακαλω κουβεντα κανουμε
     
  5. Vdom

    Vdom Regular Member

    Νηρηιδα δν εθεσα θεμα απαγορευσης ολοκληρωτικης και λανθασμενα το παμε σε θεμα ανασφαλειας εγω μιλησα για πληροφορηση του Κ και διακριτικη παρακολουθηση και συζητηση επι του θεματος και απαγορευση μετα απο ζυγισμα ..εγω ετσι πραττω τουλαχιστον κατα τα αλλα συμφωνω με την αποψη σου αλλα εγω ζητησα απο το λαο ν μου πει πως αντιδρα εκεινος οχι κριτικη σε μενα και ψυχαναλυση...χααχαα αυτο θα μας παρει χρονια
     
  6. Soraya

    Soraya Guest

    μια σοφή παροιμία λέει πως αν αγαπάς κάτι άστο να φύγει. Αν δεν επιστρέψει δεν ήταν ποτέ δικό σου.

    με το να απαγορεύεις στην υ σου δεν κανεις και σπουδαία πράγματα.

    κάποτε ένας γνωστός μου έλεγε πως το κλουβί της σκλάβας πρέπει να έχει ανοιχτή την πόρτα και αυτή όμως να θέλει να παραμείνει μέσα. Τότε κ μόνο τότε έχεις πετύχει το στόχο σου.

    ακόμα απο την πρώτη απάντηση μου σου είπα πως κανεις κάτι λάθος. Παραδέχτηκες πως είναι ευκολόπιστη. Να σου πω κι εγώ πως δεν είναι καθόλου ευκολόπιστη. Καμία γυναίκα δεν είναι ούτε χαζή ούτε ευκολόπιστη. Όση ώρα περνάς εσύ εδώ για να αλλάξεις άδικα την γνώμη μερικών αυτή αισθάνεται μοναξιά... Δείξε της περισσότερο ενδιαφέρον. Όχι πίεση πρόσεχε!!!ενδιαφέρον. Καντη να αισθανθεί μοναδική διπλα σου. Καντη να μην θέλει να είναι πουθενά αλλού παρά μόνο διπλα σου. Μονο έτσι θα την έχεις. Οι απαγορεύσεις σε μια γυναίκα είναι σαν να απαγορεύεις σε μια γάτα... Χαχαχα δεν ξερω αν είχες ποτέ ζώα αλλά να ξέρεις η γάτα θα κάνει το δικό της... Ότι και αν λες εσύ. Ελπίζω τώρα να έπιασες το νόημα...
     
  7. Vdom

    Vdom Regular Member

    Υπαρχει κ ο πιστος σκυλος το νοημα το εχω πιασει καιρο τωρα εγω μιλησα για απαγορευση χωρις την γνωση μου το ξεκαθαρισα σε αλλα μηνυματα μου
     
  8. Soraya

    Soraya Guest

    οι απαντήσεις σου δείχνουν πως δεν θες να βγεις από το μυαλό σου. Αν εσύ πιστεύεις πως η θεωρία σου κ οι πράξεις σου είναι σωστές κ αρκετές τότε καλά πράττεις. Όσο για το "πιστό σκυλί" τι να πω.... Η φραση το λέει μόνη της. Σκυλί....και όχι άνθρωπος...
     
  9. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Μάλιστα.

    Για να καταλάβω αυτή η ''γάτα'' θέλει να λέγεται και υποτακτική, χα! Αν ήμουν Κ θα της είχα δείξει την πόρτα εξόδου με συνοπτικές διαδικασίες
    .~
     
  10. lorelei

    lorelei Regular Member

    μια τένιαμακρή την κρίβω μέσα μου και επειδή είμαι και σουμπα τα θέλω τα δικά μου παραμερίζονται,καταλαβαίνεις φαντάζομαι, επίσης ρε άνθρωπα βάλε κανένα σημείο στίξης.
     
  11. brenda

    brenda FU very much

    παλιοτρόλ.... 
     
  12. lorelei

    lorelei Regular Member

    δεν καταλαβαίνω τι εννοείται Κυριά brenda! μόνο ο @no_Taboo με καταλαβαίνει..