Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

υπο και αλλοι κυριαρχοι

Συζήτηση στο φόρουμ 'Κυριαρχία - υποταγή D/s' που ξεκίνησε από το μέλος Vdom, στις 16 Δεκεμβρίου 2015.

  1. Vdom

    Vdom Regular Member

    εχω επαναλαβει οτι οδηγω συνεχεια δεν εχω την πολυτελεια του υπολογιστη γραφω απο το κινητο εν κινηση. ο
    σο για τον τροπο που απαντατε στα μηνυματα μου δεν με πειραζει εγω κουβεντα εκανα...θα συνεχισω να λεω τηνα αποψη μου και να ακουω των αλλων ετσι κι αλλιως εγω δεν κατακρινω κανεναν
     
  2. Soraya

    Soraya Guest

    δεν σε κατακρίνω πουθενά. αν άφησα να εννοηθεί κατι τετοιο με συγχωρείς.... αναιρώ αμέσως τα πάντα
     
  3. sleeper

    sleeper ...urban dreaming... Contributor

    Πολυ ενδιαφερον νημα @Vdom . Συγχαρητηρια και μπραβο σας που επιλεγετε να εκτεθειτε δημοσια.

    Αν και δεν εχω καποιο προσωπικο βιωμα πανω στο συγκεκριμενο θεμα, ειμαι κι εγω της αποψης "φυλαγε τα ρουχα σου, για να εχεις τα μισα".
    Κατανοω απολυτα τον προβληματισμο σας και μιλωντας απο τα "κατω" πιστευω οτι το θεμα δεν εχει να κανει με το ζευγαρι (με εσας και την υ σας στην προκειμενη), αλλα με τα υπολοιπα Κ που δεν σεβονται τις ιδιοκτησιες των αλλων.
    Για μενα ειναι θεμιτο το Κ να ελεγχει και να επιλεγει τα ατομα με τα οποια το υ θα συνομιλει. Μαλιστα θεωρω οτι αν το Κ δεν εχει εστω την επιθυμια να το κανει αυτο, δεν ενδιαφερεται ουσιαστικα για την ιδιοκτησια Του και την παιρνει ως δεδομενη. Επειδη ειμαι κι εγω ζηλιαρογατο (   ), ομολογω οτι δεν θα μπορουσα να ειμαι με ενα τοσο αδιαφορο προς εμενα Κ. Θα χανοταν ολη η μαγεια του D/s.
    Και για να το παω ενα βημα παρακατω, ιδανικα θα ηθελα το Κ να ελεγχει και να εγκρινει ολες τις αναρτησεις μου πριν της ποσταρω. Για μενα η απολυτη εξαρτηση απο Εκεινον ειναι η ουσια και ο θεμελιος λιθος του ερωτικου (και οχι μονο) μου γιγνεσθαι. Κανενας προβληματισμος, καμια σκεψη...ολα να ειναι δικα Του, πανω Του.  

    Και παλι συγχαρητηρια!
     
     
  4. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Άρχισα να ανησυχώ.... Μόνο σε εμένα αρέσει να με ελέγχει; Θέλω να έχει πλήρη πρόσβαση σε όλους μου τους λογαριασμούς (οι τραπεζικοί είναι άδειοι)
     
  5. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna owned Contributor

    Γι' αυτό  
     
  6. Θρυαλλίς

    Θρυαλλίς Staff Member

    Ταραμαμ ταραραμμμμ μπορεί να γεμίσει τους δικούς του (θα με βγάλει στο κλαρι).

    Τι να τα κάνω τα λεφτά, εάν δεν έχω εσένα πια!
     
  7. lorelei

    lorelei Regular Member

    θυρίδα δεν βρήκαμε σε κλείσαμε στο μπάνιο :*
     
  8. sleeper

    sleeper ...urban dreaming... Contributor

    Εκει που με πηγατε, ηταν η μονη λυση. Ουτε καν υπογειο δεν ειχε...  
     
  9. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna owned Contributor

    Ααααααα με συγκιννννίς!! Αλλά εγώ εδώ είμαι!!Να είχαμε και κανένα φράγκο, δεν θα έλεγα όχι  
     
  10. lorelei

    lorelei Regular Member

    τα παράπονα στον μπαλού .. 
     
  11. sleeper

    sleeper ...urban dreaming... Contributor

    Εκει δεν με παιρνει...σκιαζομαι...
     
  12. lorelei

    lorelei Regular Member

    τέθοια ήσαν πάντα..