Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

χύνει έτσι η υποτακτική;

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σαδομαζοχισμός' που ξεκίνησε από το μέλος gaby, στις 11 Ιανουαρίου 2011.

  1. gaby

    gaby Guest

    Μια υποτακτική κυρίως και δευτερογενώς μαζοχίστρια, με χαμηλό κατώφλι πόνου, έχει γούστα απλά αλλά συγκεκριμένα. Ευχαριστιέται εύκολα, πέντε απαλές με τη βίτσα της φτάνουν και με το παραπάνω για να διεγερθεί για τα περαιτέρω.

    Μετέχει σε sessions όπου γίνονται πολύ πολύ περισσότερα απ όσα είχε ποτέ σκεφτεί / φανταστεί / ονειρευτεί / επιθυμήσει και όχι απαραίτητα από αυτά που συμπίπτουν με τα δικά της απλά γούστα, πολύ πιο πάνω απ το κατώφλι πόνου της.

    Ευχαριστιέται με αυτόν τον τρόπο αυτή η υποτακτική; Απολαμβάνει; Χύνει;

    Θα μου πείτε, πού να ξέρουμε!

    Την άποψή σας θέλω, μόνον  
     
  2. James_Bondage

    James_Bondage Regular Member

    αν καταφέρει να μπει σε subspace trance, οχι μονο χύνει, αλλα πλυμμηρίζει ηδονή το χώρο.
     
  3. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: χύνει έτσι η υποτακτική;

    καλη μου tender lilly

    βλεπω τον εαυτο μου στην περιγραφη σου
    γνωριζω λοιπον και θα σου πω
    οχι , δεν ευχαριστιομουν και πολυ περισσοτερο δεν εχυνα οταν εισεπραττα πολυ πονο
    κι επειδη αντεχα πολυ εισεπραττα και πολυ

    το δεχομουν μονο για την δικη Του ικανοποιηση και για το μετα... και τα υπολοιπα .....

    τα καταθετω με απολυτο σεβασμο στον Κυριο μου που δεν επαψε ποτε να ειναι Κυριος της ψυχης μου
     
  4. Astrovroxi

    Astrovroxi Το κοπρογατο Contributor

    Απάντηση: χύνει έτσι η υποτακτική;

    Με σεβασμό στις απόψεις όλων όσω θα συμμετέχουν στο νήμα και στην δική σου αγαπητή νηματοθέτρια, θα πω πως όχι.
    Οσο και αν απολαμβάνει τον πόνο,μετά από κάποιο σημείο αποπροσανατολίζεται.
    Σίγουρα στην αρχή ενθουσιάζεται με τα νέα δεδομένα,ερεθίσματα και ιδιως όταν αντιλαμβάνεται,ότι τα όριά της στον πόνο ότι είναι πολύ μεγαλύτερα από αυτά που πίστευε πως είχε,αλλά κάποια στιγμή απλά θα ανέχεται για χαρη του Κ της.
    Θα θέλει και κάτι άλλο για να χύσει πέρα του σωματικού πόνου.
    Θα θέλει και την συντροφιά της ηδονής για να το απολάυσει,που απορρέει από την καυλα της επαφής των κορμιών τους, από τα λόγια που θα την κάνουν να νοιώσει επιθυμητή και όχι μόνο απλά μια υποταγμενη άνευ επιθυμιών γυναίκα.
    Θα θέλει να νοιώσει και το μυαλό της δέσμιο σε όλο το concept.
    Τουλάχιστον έτσι λειτουργώ εγώ.Ερεθισμός του μυαλού,πόνος και καύλα σωματική κάνουν κάθε υποτακτική να χύνει.Πόνος μόνο.....μου ακούγεται δύσκολο.
     
  5. kospap

    kospap New Member

    Απάντηση: χύνει έτσι η υποτακτική;

    για να χυσει..κ να (χυθει...) η καθε γυναικα...πρεπει να εχεις κερδισει κ (κτυπισει..) πρωτα την ψυχη της...κ μετα το σωμα της...λεω για τον κανονα...οχι για τις εξαιρεσεις...
     
  6. tyfeas

    tyfeas In Loving Memory

    Απάντηση: χύνει έτσι η υποτακτική;

    Eξαρταται σε ποιανου χερια εχει αφεθει,ειναι θεμα ικανοτητος του Κ και ποσο καλα εχει ''διαβασει'' την υ.
    Δεν ειναι ολες οι σκηνες σταθερα στο οριο η'' πανω απο αυτο,υπαρχουν και αυξομειωσεις για τις απαραιτητες ανασες της,
    μπορει καλλιστα να ευχαριστηθει τις στιγμες αυτες που συμπιπτουν με τα δικα της γουστα.
    Ναι στην ευχαριστηση της υποτακτικης,διαμεσου ομως της ευχαριστησης πρωτιστως του Κ,αυτος ξερει το σωστο timing, θα βρει τροπους αν το θελει 
     
  7. Nesaea

    Nesaea Guest

    Απάντηση: χύνει έτσι η υποτακτική;

    αληθεια; δηλαδη εσυ εχεις κερδισει την ψυχη ολων των γυναικων που εχουν χυσει παρουσια σου; Και τι ειναι οι ψυχες για να τις κερδιζεις ετσι ευκολα, αυτοκολλητα στα cheetos?
    Βεβαια μπορει να συμβαινει και το αλλο το αντιστροφο αν και πολυ χλωμο. Μηπως αναφερεσαι στο πως χυνουνε οι γατες; Διοτι μονο αυτες ειναι εφταψυχες αν και αρκετα επιλεκτικες...
     
  8. Απάντηση: χύνει έτσι η υποτακτική;

    Λίγο περίεργη μου φαίνεται η ερώτησή σου, lilly…

    Αναφέρεσαι σε υποτακτική:

    Α. Μιλάμε για μια ξέμπαρκη υ, την οποία την κάλεσε ένας Κ σε session μαζί του? Κι αυτή δεν ρώτησε καθόλου, σε τι πλαίσια κινείται ο συγκεκριμένος? Τι στο καλό, πρόβατο είναι, ή την τράβηξε με το ζόρι να πάει?

    Β. Μιλάμε για μια υ, που κάνει session με τον Κ της? Αν ναι, τότε προφανώς ο Κ της θεωρεί ότι είναι έτοιμη για περισσότερα πράγματα από τις πέντε απαλές με τη βίτσα, και επιθυμεί να της διευρύνει τα όριά της…

    Στην πρώτη περίπτωση, υποθέτω ότι φεύγει μακριά τρέχοντας τρομαγμένη…

    Στη δεύτερη περίπτωση, θεωρώ ότι το κρίσιμο σημείο είναι το αν ο Κ έχει διαβάσει σωστά, και έχει καταλάβει την υ που έχει στα χέρια του. Αν όντως συμβαίνει αυτό, τότε μια χαρά θα ευχαριστηθεί η υ, θα απολαύσει και μπορεί να χύσει κιόλας. Αν όμως δεν έχουν φτάσει στην εμπιστοσύνη που χρειάζεται μεταξύ τους για τη διεύρυνση των ορίων, και η κίνηση του Κ είναι λανθασμένη και βιαστική, τότε το λιγότερο που θα συμβεί είναι να υπομένει η υ, γιατί θέλει τον Κ της, και το περισσότερο, να διακόψει τελικά τη σχέση.

    Κάτι τέτοιο είχες στο μυαλό σου?...
     
  9. cadpmpc

    cadpmpc Contributor

    Απάντηση: χύνει έτσι η υποτακτική;

    Η υ που περιγράφεις δεν μπορεί να υπάρξει πάνω από 5 φορές ή πέντε "επαφ'ες" και πολλές σου λέω. Ναι της φτάνουν μερικές, αν υπάρχει το συνολικό κατάλληλλο περιβάλλον και η χημεία, και σταματάει εκεί το "απλό".
    Μετά φαίνονται τα αποτελέσματα της επεξεργασιας των βιωμάτων της, από την επιστροφή της σε μια πολύ ελαφριά μαστίχα (όλο βανίλια θα λέμε?), μέχρι την παραγωγή μιας δυνάμει κυριαρχούμενης ή κυριαρχικής συμπεριφοράς.
    Και φυσικά αν υπάρχει χημεία χύνει και μάλιστα περνάει και καλά.
    Αυτά στην φάση που κάποιος την ανακαλύπτει και εκείνη θελει να ανακαλυφθεί. Κυρίως είναι θέμα χειρισμού της.
    Στην περίπτωση που αντιληφθεί μεσα της κάτι το υ, το ψιλοψάξει και το ψιλοτολμήσει (keyword το ψιλο) το σύνηθες είναι να βρεθεί με κάποιον "μαστερά" (oυαoυ) που θα κάνει πάρτυ μαζί της τη τύφλα του, έξω απο το 95% των θέλω της, γεγονός που της δημιουργεί ηλίθια ερωτηματικά μα ποτέ την διερεύνηση της δικής της βλακείας εκτός αν είναι στο ακριβές μήκος κύματος του εν λόγω μαστερά οπότε και συμπλέουν (η βλακεία εν προκειμένω δεν ορίζει κάτι που έχει να κάνει απόλυτα και μόνο με νοημοσύνη, αλλά με τρόπο ζωής και συμπεριφορα επίσης). Δεν αποκλείεται και να χύσει "κατά λάθος" σε καθεστώς καταπληξίας.
    Φυσικά υπάρχουν και κάποιες εξαιρέσεις όπως πάντα...
    Στην πλειονότητα των παραπάνω περιπτώσεων παράγονται ή αναπαράγονται δυο προβληματικά ατομα που είναι και λογικό να ζουν ανάμεσά μας. Θα το δεις από τις απαντήσεις τους άλλωστε...
     
  10. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: χύνει έτσι η υποτακτική;

    για πες μου ποσες ξερεις να χυνουν οταν βρισκονται πολυ πιο πανω απο το κατωφλι του πονου τους διοτι περι αυτου μιλαει η Lilly
     
  11. Απάντηση: χύνει έτσι η υποτακτική;


    Βάσει προσωπικής εμπειρίας, χωρίς να έχουν τεθεί εξαρχής όρια στο πόνο που θα λάβω, μπορώ να πω πλέον με σιγουριά, ότι ακόμη κι αν έφτανα σε σημείο ν' αντέχω πολύ περισσότερο πόνο απ' όσο είχα ποτέ φανταστεί αλλά δεν έφτανε σε τόσο υπερβολικό σημείο ώστε να αντιδρά αρνητικά το σώμα μου, τελείωνα με τις εξής σκέψεις:
    "Μαράκι, δες πού σ' έχει φτάσει!"
    "Μαράκι, δες πού έχεις φτάσει!"
    Αυτό ευχαριστιόμουν, το δώσιμό μου, το που με/ μας έφτασε.
    Εγωιστικό?
     
  12. Eri

    Eri


    Νομιζω πως εξαρταται απο την υποτακτικη.......Απο το χαρακτηρα της, απο τον κυριο της, απο την "εκπαιδευση" της, απο τις φαντασιωσεις της, απο τα σεσιονς τα ιδια, απο τα ατομα που μετεχουν σ'αυτα.........