Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ψάχνω club

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος ballbusting, στις 17 Ιανουαρίου 2008.

  1. Panacotta_of_Doom

    Panacotta_of_Doom Regular Member

    Μας έκλεψες την απάντηση!
     
  2. doulos

    doulos Regular Member

    παιδιά, δεν ξέρετε πόσο σπαστικό είναι να κάνεις μια ερώτηση, να περιμένεις σοβαρή απάντηση, να ανοίγεις τον υπολογιστή σου, να βλέπεις μια σεβαστή ουρά απαντήσεων στο ποστ σου, να κάνεις ανυπόμονος κλικ και μετά να βλέπεις αυτά που βλέπεις.... 
     
  3. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    (Αφού του αρέσει το χιούμορ) Στην εφορία, ανάμεσα 2η και 3 ουρά είσαι ένας έτοιμος σκλάβος. Και χωρίς να σε μαστιγώσει κανείς. Μόνο να δεις το πρόσωπο μιας εφοριακού, καταλαβαίνει τι θέλει να πει σαδισμός.
     
  4. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: ψάχνω club

    Αφού φιλαράκο ξέρεις πως το θέμα σηκώνι κόκκινο πανί,γιατί το κάνεις απροκάλυπτα;Θα μπορούσες να κάνεις γενική την ερώτηση και να ζητήσεις πληροφορίες μέσω pms..
     
  5. etori

    etori New Member

    θελει καλο ψαξιμο
     
  6. ballbusting

    ballbusting New Member

    Αυτό που μου αρέσει είναι ο διχασμός εδώ μέσα ...όντος βρίσκεις σοβαρές και αστείες απαντήσεις!!!δεκτές όλες, η μεν σου δίνουνε πληροφορίες η δε σε κάνουνε και γελάς!!!super

    Αλλά από ότι κατάλαβα keep trying !!!
     
  7. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Ακομα ανοιχτο ειναι αυτο το νημα ?
     
  8. Kits

    Kits Contributor

    αρχιζεις και πιανεις το νοημα... 
     
  9. kleonikos

    kleonikos New Member

    Πλάκα στη πλάκα τηα μπορούσατε να κάνατε αυτό που καναμε εμείς οταν κολλήσαμε με τα net cafe. ολοι απο λίγο και και πιάσαμε σπίτι. τα δίναμε που τα δίναμε μετά μασ έμεναν κιολας  . φυσικά εμισ είμασταν παρέα και δεν προοιριζόταν ο χόρος για τόσο εχέμηθες καταστάσεις αλλα και πάλι ένα στεκι ειναι must.
    Εγω δυστιχος δεν θα μπορεσω να στιρίξω κατι τετοιο μιας και έχω επιστρέψει κύπρο. ισος ομως να σας κατέβω παλι  
     
  10. Tropical_Storm

    Tropical_Storm Regular Member

    Ballbusting, ψαχνεις για κατι που, απ'οτι καλαβαινω, δεν υπαρχει. Η αν υπαρχει, ειναι πολυ καλα κρυμενο, which makes no sense to me. Διαβασα σε αλλο νημα οτι το BDSM ειναι παρανομο στην Ελλαδα. Γιατι? Δεν καταλαβαινω. Παντως, αν και οταν ανοιξει ενα τετοιο club, εγω θα ειμαι στα εγκαινια.
     
  11. latexduck

    latexduck Contributor

    Όπως όλοι πιστεύω αλλά με μία φορά δεν θα επιβιώσει ένα τέτοιο club...
     
  12. James_Bondage

    James_Bondage Regular Member

    Μπορει... αλλα θέλει πολύ αποκρυφιστική και στρατιωτική οργάνωση...
    3 levels of bouncing...