Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ψάχνω club

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος ballbusting, στις 17 Ιανουαρίου 2008.

  1. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Και τα εγκαίνια πως τα φαντάζεστε; Αντί κάποιος να γεύεται λιχουδιές, να δέχετε βουρδουλιές; Και εγώ θα είμαι στα εγκαίνια. Ευελπιστώ όμως να έχει γίνει κάτι πιο καλό πιο πριν, δηλαδή σύντομα.
     
  2. giousoufaki-thess

    giousoufaki-thess A real feet slave dogy

    ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΘΕΛΗΣΗ ΚΑΙ ΟΛΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΑΝ ΑΡΝΗΘΟΥΝ ΜΠΑΡΣ ΚΑΙ ΚΛΑΜΠΣ ΚΑΝΟΝΙΖΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΜΟΝΟΙ ΜΑΣ
     
  3. thanasis

    thanasis Contributor

       
     
  4. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: ψάχνω club


    Λέμε τα εξής:

    Πρώτον να γράφεις ελληνικά, όπως κάνουν όλοι εδώ.

    Δεύτερον, αντί να δημοσιεύεις κάθε τόσο μηνύματα που δεν θα έχουν ποτέ καμμιά ανταπόκριση, γράψε και κάτι σοβαρότερο γιά να σε μάθει λίγο ο κόσμος, και πήγαινε σε κάποιες από τις συναντήσεις που διοργανώνονται συχνότατα, γιά να γνωρίσεις κι εσύ τους άλλους...


     
  5. skoulikis

    skoulikis New Member

    Απάντηση: ψάχνω club

    δεν γραφω με διαθεση λογομαχιας με κανενα...δεν χρειαζετε να αρπαζεται κανεις.απλα κανω μια προσπαθεια οπως ολοι... φιλικα παντα!
     
  6. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: ψάχνω club

    Ούτε εγώ αρπάχτηκα. Μιάν άποψη σου είπα, γιά το τί μπορεί να αποδώσει. Γιατί πιστεύω πως έτσι όπως προσπαθείς, δεν θα βγάλεις τίποτε, ποτέ.

     
  7. skoulikis

    skoulikis New Member

    Απάντηση: ψάχνω club

    σ ευχαριστω..