Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ψεύτικες Mistress

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος Anteleme, στις 8 Ιουλίου 2007.

  1. Astarty

    Astarty Contributor

    Μπορεί κιόλας η κοπέλα να μην είναι 22 χρόνων καν! Συνηθίζουμε εμείς οι γυναίκες να κρυβούμε την ηλικία μας;-)
    Το τι δηλώνει ο καθένας δεν σημαίνει ότι ισχύει εδώ μέσα. Οπότε κουλάρετε όλοι σας και μαζωχτείτε όπως λέει ο αγαπημένος μου.
    Έχουν δει και έχουν δει τα ματάκια μας εδώ μέσα. Και λέω έχουν δει, όχι έχουν υποθέσει.

    Ρίξτε καμμιά βουτιά στην θάλασσα. Είναι το πλέον ενδεδειγμένο αυτή την εποχή.
     
  2. Guest05

    Guest05 Guest

    Φαντάζομαι πως είσαι ικανότατη στο να λιώνεις μύγες και άλλα έντομα. Δεν έχω καμία ένσταση σε αυτό και το κατάλαβα πολύ καλά.

    Αν μου έστελνε αισχρά προσωπικά μηνύματα θα τον ρωτούσα γιατί το κάνει.

    Κλείνοντας θα σου πω τούτο. Έχεις μια αγωνία να αποδείξεις πως επάξια αυτοχαρακτηρίζεσαι ως κυρίαρχη. Και προσπαθείς να πείσεις εμάς. Δυστυχώς δεν τα καταφέρνεις. Όχι γιατί δεν είσαι κυρίαρχη, για να επιμένεις τόσο θα είσαι, μα γιατί πριν πείσεις εμάς πρώτα έπρεπε να πείσεις τον εαυτό σου.

    Και εμένα με νευρίαζε στην ηλικία σου όταν μου έλεγαν να μην παίζω με πράγματα που δεν γνωρίζω και αντιδρούσα σαν κακομαθημένο κωλόπαιδο. Για αυτό δεν σε κακίζω. Και ζητώ συγνώμη αν χωρίς να το θέλω σε προσέβαλα. Μα πίστεψέ με δεν είναι σωστό να γελούν με μια μίστρες.

    Υ.Γ. Αν θέλεις να συζητήσουμε επί της ουσίας, παρακαλώ. Άνοιξε ένα θέμα και με ηρεμία θα τα πούμε εκεί.
     
  3. marianna2004

    marianna2004 New Member

    Απάντηση: Re: ψεύτικες Mistress

    προς πληροφορηση σου ειμαι 22 χρ.συγκεκριμενα γινομαι 23 σε λιγο!επιπλεον δηλωνω οτι δεν βγαζω το βρακι μου για κανεναν και οποιος προσδοκει κατι τετοιο να μη μου ξαναστειλει ποτε πμ!!
     
  4. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Χαινριχ και Ασταρτυ .... ειστε πολυ πολυ πονηρα παιδακια ...
    εσεις οι δυο πρεπει οπωσδηποτε να κανετε ενημερωτικη ζωντανη εκπομπη στην ΤιΒι .... παω στοιχημα οτι σαν διδυμο θα πατουσατε κατω και την Κανελη ακομα ....
     
  5. Guest05

    Guest05 Guest

    Κάνουμε στο ραδιόφωνο.
    Η τουβού μας χαλάει.
     
  6. Astarty

    Astarty Contributor

    Re: Απάντηση: Re: ψεύτικες Mistress

    Ε τότε να ζήσεις μικρούλα μου και να σε χαίρονται αυτοί που σ' αγαπούν.
    Ελπίζω να μην είσαι τόσο πεισματάρα και μπροστά στον γυναικόλογο όταν θα κάνεις το πρώτο σου τεστ ΠΑΠ και να το κατεβάζεις το βρακάκι. Ή μήπως το έχεις κάνει ήδη;
     
  7. marianna2004

    marianna2004 New Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: ψεύτικες Mistress

    ειμαι παντρεμενη ασταρτη εδω και καιρο αλλα στο γυναικολογο δε πηγαινω ποτε δε μου αρεσει να του δειξω το βρακακι μου!!
     
  8. Guest05

    Guest05 Guest

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: ψεύτικες Mistress

    Είσαι ύπανδρος λοιπόν; Ε τότε τι μίστρες μας λες; Μαριάννα αποφάσισε επιτέλους.
     
  9. Astarty

    Astarty Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: ψεύτικες Mistress

    Μέγα σφάλμα καλή μου. Δεν έχεις ακούσει ή διαβάσει τίποτε για τον καρκίνο στον τράχηλο της μήτρας ή για κονδυλώματα κτλ;
    Κάποιες φορές πίστεψε με αξίζει να κατεβάζουμε το βρακάκι μας. Για το δικό μας καλό;-)
     
  10. marianna2004

    marianna2004 New Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: ψεύτικες Mistress

    ναι ειμαι σε αυτο δε παιζει ρολο το στατους μου νομιζω.και μη με ρωτησεις αν το γνωριζει ο συζυγος μου!!!
     
  11. Guest05

    Guest05 Guest

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: ψεύτικες Mistress

    Αχ δεν με καταλαβαίνεις.
    Ή ύπανδρος θα είσαι ή κυρίαρχη. Δεν μπορείς να είσαι και τα δύο.
     
  12. marianna2004

    marianna2004 New Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: ψεύτικες Mistress

    ισως να ειναι ετσι αλλα ειμαι καπως ιδιορρυθμη σε ορισμενα τετοια θεματα?