Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ψεύτικες Mistress

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος Anteleme, στις 8 Ιουλίου 2007.

  1. undead

    undead Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: ψεύτικες Mistress

    καλα 22 χρονων και παντρευτηκες κι ολας πουλακι μου; δεν αφησες να σε χαρουμε και εμεις λιγο;    
     
  2. Guest05

    Guest05 Guest

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: ψεύτικες Mistress


    «Καρδιά μου καημένη πως βαστάς και δεν ραγίζεις...στον ψεύτη ντουνιά τόση απονιά ...που αντικρίζεις.»


    Μα πως γίνεται να είσαι ύπανδρος ...δηλαδή υπό σε έναν άντρα...και ταυτόχρονα να είσαι και κυρίαρχη.
     
  3. undead

    undead Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: ψεύτικες Mistress

    μα Mistress ψαχνουμε και εμεις. ουτε να γ...σουμε ουτε γκομενα. αυτο εννοω
     
  4. marianna2004

    marianna2004 New Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: ψεύτικες Mistress

    ακριβως αυτο εγραψα και εγω.!!η μιστρεςς δεν ειναι γκομενα για τετοιο πραγμα ΑΥΤΟ ΠΡΕΠΕΙ να το καταλαβουν καποιοι
     
  5. Guest05

    Guest05 Guest

    Αμ το θέμα δεν είναι να καταλάβω εγώ πουλάκι μου. Το θέμα είναι να καταλάβεις εσύ.

    «Δεν με πόνεσε κανείς ούτε στιγμή μες στη ζωή μου μες στους δρόμους ξαφνικά κάποιο πρωί θα βγει η ψυχή μου»...


    Τι να σου πω κοκόνα μου. Καλή τύχη.
     
  6. undead

    undead Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: ψεύτικες Mi

    δεν νομιζω οτι αυτο κανει καποια mistress.. 
     
  7. marianna2004

    marianna2004 New Member

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: ψ

    οχι αγαπητε μου αυτο το εγραψα για να καταλαβει ο χαινριχ οτι ο γαμος δε σημαινει να εισαι υπο σε καποιον .απλα ειναι μια επισιμοποιηση μιας σχεσης.
     
  8. Guest05

    Guest05 Guest

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: R

    Το κατάλαβα βρε. Αλίμονο.

    Για πες μας τώρα. Τι πρέπει να κάνει μια μίστρες.
     
  9. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: ψεύτικες Mistress

    Αυτο ειναι παρτυ, αυτη ειναι δημοσια S/M σκηνη, Μαστερ απο κοντα και η υπο του, εναντιον πιπινο Μιστρες .......ουτε στα πιο σκληρα παρτυ της Ολλανδιας δεν το εχω δει......για παμε, και μετα και μετα....... 
     
  10. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: ψεύτικες Mistress

    πηγαινε χωρις βρακακι λοιπον ..  
     
  11. Kits

    Kits Contributor

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: ψεύτικες Mi


    Αυτο που περιγραφεις δεν λεγεται Mistress...αυτο λεγεται ''βολεμενη'' Ελληνιδα.
    Τωρα αμα ριχνεις και μερικες ψιλες... μαλλον βρηκες και τα κανεις!


    Keep Walking!!


    Μια πραγματικη Κυρια προσεχει πολυ το Κυρος και την αξιοπρεπεια της, και το τελευταιο που θα εκανε ειναι να γκρινιαζει δημοσιος οτι καποιος της στελνει υβριστικα πμ....
     
  12. astrologman

    astrologman Regular Member

    Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: ψεύτικες Mistress


    Πηγαινε σε γυναικα γυναικολογο!
    Ασε που μπορει να πετυχεις να ειναι σκλαβα και να την καθυποταξεις εκει μπροστα στην ιατρικη καρεκλα. Και εξεταση και ευχαριστηση με μια επισκεψη !
    Αληθεια ο ανδρας ειναι κι αυτος σκλαβος?
    Εκτος απο το γεγονος βεβαια οτι αυτος δουλευε και εσυ εκανες διακοπες οπως λες!