Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ψεύτικες Mistress

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος Anteleme, στις 8 Ιουλίου 2007.

  1. Eri

    Eri

    Τι αλλο θα διαβασουμε εδω μεσα.....οτι μιστρες ειναι καποια που ο αντρας της δουλευει κ αυτη παει διακοπες, οτι δεν πηγαινουν στο γυναικολογο λογω βρακιου.......
    Αγαπητη μαριαννα μια ερωτηση μονο...διακοπες κανεις με δικα σου χρηματα η του αντρα σου?
     
  2. Guest05

    Guest05 Guest

    Τελικά Μαριαννάκι μου ο μόνος που θα πεισθεί πως είσαι πραγματικά κυρίαρχη ...θα είμαι γω.

    Υ.Γ. Σας προειδοποιώ όλους. Αν φύγει το μαριαννάκι θα σας αφαλοκόψω.
     
  3. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    τελικα ολα εχουν μια εξηγηση!!!!!γιαυτο ειμαι ακομα ανυπαντρος!επειδη δουλευω και δεν ειμαι sub!!!!!!ειπα και εγω μηπως ηταν δικο μου φταιξημο!τελικα παντος μικρη την εκανες την μαλ.κια!εκει που τον ειχαν στο κραξημο ολοι τωρα ασχολουντε μαζι σου 
     
  4. Guest05

    Guest05 Guest

    Βρε συ. Η Μαριάννα δικαιολογείται να μην καταλαβαίνει αλλά κι εσύ;
    Ανύμφευτος είσαι όχι ανύπανδρος. Εκτός και το γυαλίζεις το πόμολο. χεεχεχχε
     
  5. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    σιγα μην ειμαι και δεσποινος χεχεχε!αν με το γυαλισμα ενωεις αυτο που καταλαβα.......ΝΤΡΟΠΗ στα γεραματα!!!
     
  6. Guest05

    Guest05 Guest

    Και οι δύο με το μαυροπίνακα και τον κηδεμόνα σας αύριο.
    Μια φιλόλογος ρε παιδιά να τους εξηγήσει δεν υπάρχει. Έστω και συνταξιούχος.
     
  7. MasterJp

    MasterJp Advisor Staff Member In Loving Memory

    @Heinrich: Θα πρέπει να περμένεις την επιστροφή του ... γλυκού <χ>.

    Ο ανήρ νυμφεύεται η δε γυνή υπ-ανδρεύεται (καί έρχονται εις γάμου κοινωνίαν)

    Γιατί μία φιλόλογος;

    ΥΓ. Βρήκες ευκαιρία που λείπει ο Dolmance, νομίζω.
     
  8. Kits

    Kits Contributor

    Καλα μην το παιρνεις και εσυ πανω σου....
    Κανενας δεν σε εβαλε εδω για να κρινεις και να προκαλεις! Αν δεν σου αρεσει κατι, απλα το αγνοεις οπως πολυ σωστα ειπες και παραπανω.
     
  9. Anteleme

    Anteleme New Member

    Και αυτό ακριβώς θα πράξω!
     
  10. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: ψεύτικες Mistress

    Σαδιστες δεν ντρεπεσται ξεσκιζετε μια πιπινο Μιστρες, αλλά συνε..χιστε μπορει να της βγαλετε την σκλαβα που μπορει να κριβει μεσα της, και μετα αφηστε την σε εμενα θα την κανω να το απολαυσει.
     
  11. Guest05

    Guest05 Guest

    Re: Απάντηση: ψεύτικες Mistress

    Περικλή μαζώξου. Ούτε σκλάβα κρύβει, ούτε μίστρες.

    Το γέλιο εις βάρος του αδυνάτου δεν είναι μαστερ - κορέκτ.
     
  12. lyggeas

    lyggeas New Member

    παιδια παρακολουθω με ενδιαφερον το θεμα αυτο.χωρις να θελω να θιξω κανεναν προσωπικα αλλα εχω διαπιστωσει οτι καποια μελη εδω μεσα μας σπαταλουν το χρονο μοιραζοντας ''φουμαρα''.
    το ποια ειναι mistress η οχι -στο μυαλο της η μη-δεν ειναι δυσκολο να διαπιστωθει....υπαρχουν μελη που δημοσιευουν αγγελιες διαρκως για το οτι ψαχνουν σκλαβο κ δεν εχουν βρει ακομα μπλα μπλα μπλα .
    τους στελνεις μυνημα ξεκαθαριζοντας ποιος εισαι,τι ζητας κτλ.κ σε αγνοουν(καποιες που ψαχνουν sub εδω κ τωρα....κ καλα).
    δεν ξερω αν τα ατομα αυτα θεωρουν την αδιαφορια ''μερος''του παιχνιδιου αλλα διακρινω αντιφαση στο οτι αφενος γυρευουν επειγοντως σκλαβο-α αφετερου εμπρος στην προκληση-που οι ιδιες θετουν την ''κανουν''.
    εχουν παρεξηγηθει καποια πραγματα εδω μεσα....αν υπαρχουν κομπλεξικες κ κοριτσακια που γουσταρουν να φτιαχνονται η να επιβεβαιωνονται μπροστα απο τον υπολογιστη τους μονο κ μονο διαβαζοντας fan mail απο ανυποψιαστους υποψηφιους υποτακτικους τοτε ΛΥΠΑΜΑΙ. δεν ειναι εδω το καταλληλο μερος.θα γεμισουμε απο wannabe κ δηθεν...get a life fake mistresses!τα παιχνιδακια που ειναι αυτοσκοπος καταντουν...αυνανισμος!
    αντε σπιτακι σας να σκεφτειτε πρωτα τι θελετε,τι φταιει κ δε σας καθονται οι γκομενοι κ μετα μιλατε για δουλους κ κυραδες...
    στα θυματα τετοιων περιπτωσεων συνιστω ψυχραιμια.μην ασχολειστε με τετοια ατομα!το μονο που καταφερνουμε ετσι ειναι να τους δινουμε θαρρος κ να τα ''ανεβαζουμε'' ενω χρειαζονται ακριβως το αντιθετο!
    τα προβληματα συμπεριφορας τους να τα λυσουν αλλου....