Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ψεύτικες Mistress

Συζήτηση στο φόρουμ 'Γυναικεία Κυριαρχία' που ξεκίνησε από το μέλος Anteleme, στις 8 Ιουλίου 2007.

  1. astrologman

    astrologman Regular Member

    Τελικα το νημα εχει θεμα την Μαριανιτσα μας???!!!!
     
  2. Kits

    Kits Contributor

    Φυσικα και μπορει μια κοπελα 22 ετων να ειναι Μιστρεσσ αλλα η συγκεκριμενη , με τις απαντησεις που εδωσε μαλλον δεν επεισε το κοινο..... και φανηκε στο χειροκροτημα!
     
  3. Kits

    Kits Contributor

    Οχι το νημα εχει θεμα : ηλικια/απειρια , στατους και ''θελω''....
     
  4. Anteleme

    Anteleme New Member

    Και συνεχίζοντας τον προβληματισμό μου επισημάνω:
    ΝΑΙ ΚΥΡΙΕΣ ΚΑΙ ΚΎΡΙΟΙ έχει σχέσει η ηλικία !
    Γυρίστε εσείς που είστε μεγαλύτεροι σε αυτή την ηλικία τον 22
    Τι?? δεν θυμάστε κάτι ε!!!
     
  5. Guest05

    Guest05 Guest

    Μιας κι αυτή η κωμωδία ( γιατί περι κωμωδίας πρόκειται ) ξεκίνησε από τον σχολιασμό μου για την ηλικία της μικρής ύπανδρου Μαριάννας θα προσπαθήσω να κλείσω το θέμα με μια πιο ορίτζιναλ κωμωδία του Αλ. Σακελάριου και του Χρ. Γιαννακόπουλου. Το «Υπάρχει και φιλότιμο»

    Προς το τέλος της κωμωδίας ο Μαυρογιαλούρος ρωτά τον Γ. Γαυριηλίδη.

    -«Εγώ Κωστάκη μου, χωρίς να είμαι χειρούργος θέλω να σου κάνω μια εγχείριση. Εσύ Κωστάκη μου κάθεσαι να στην κάνω;»

    -«Μα τρελός είσαι τώρα;»

    -«Είδες; Τρελός είσαι να καθίσεις...»

    Δεν φτάνουν λοιπόν τα θέλω. Κι όχι μόνο δεν φτάνουν αλλά όταν μιλάμε για εγχειρίσεις μα και παράδοση ελέγχου φτάνουν να είναι και επικίνδυνα.

    Και σε ρωτώ Ηλία μου ...εσύ θα καθόσουν να εγχειριστείς;

    ( Τρελός είσαι να κάτσεις!!!)

    Τώρα γιατί δεν θέλω να συνεχιστεί αυτή η μαζική απαξίωση στο κορίτσι είναι γιατί «Υπάρχει και φιλότιμο»
     
  6. Kits

    Kits Contributor


    Ξεφευγεις.....επικινδυνα μαλλον!

    Εχω δει και μικρες Μιστρεςς και μικρους Μαστερ που με εχουν αφησει μ***κα 
     
  7. astrologman

    astrologman Regular Member

    Γενικα το οτι μπορει οι εμπειριες των 20 να διαφερουν μεταξυ ενος που εχει γεννηθει το1971 και ενος που εχει γεννηθει 1985 δεν το σκεπτεσαι. Ο ενας μεγαλωσε με "μεθοριακο σταθμο" και ο αλλος με MTV !
     
  8. Kits

    Kits Contributor

    Και ΙΝΤΕΡΝΕΤ!!! ( πολυ βασικο!)
     
  9. Anteleme

    Anteleme New Member

    Δεν είναι απαξίωση είναι θα έλεγα προσγείωση αν και ΑΝΏΜΑΛΗ περί προσγειώσεις πρόκειται σίγουρα!

    τελειώνοντας μιας και εγώ άνοιξα το θέμα προτείνω να το κλείσουμε εδώ
    και τονίζοντας πως δεν έχω απόλυτος κανένα πρόβλημα ( προσωπικό ) με καμια - κανένα εδώ μέσα!
     
  10. Anteleme

    Anteleme New Member

    Συναγωνιστή Ηλία
    κάτι τελευταίο
    Ιδιαιτερα αυτός που γεννήθηκε το 1985 στην Ελλάδα και έζησε εκεί
    επίτρεψε μου μια έκφραση
    ΧΑΜΠAΡΙ ΔΕΝ ΈΧΕΙ
     
  11. Anteleme

    Anteleme New Member

    Συγγνώμη στον φίλο "αστρολογμαν" απευθυνόμουν
     
  12. astrologman

    astrologman Regular Member

    Συγχωρησε με φιλε Αντελεμε αλλα δεν καταλαβαινω που στηριζεις οτι ενας 20αρης το 2005 εχει λιγοτερες εμπειριες και ελευθεριοτητα στην ζωη του απο εναν 20αρη το 1990.