Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ψηλή γυναίκα είναι για παρέλαση?κοντή είναι για κρεβάτι?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος liss, στις 5 Απριλίου 2016.

  1. CaptainAfrican

    CaptainAfrican Light. Soul. The essence of One.

    αχα! δυαροτριάρι δλδ, σουτινγκ γκαρντ
       
     
  2. Brigitte

    Brigitte Contributor

    Και ολ αράουντ γκαρντ μη σου πω...χαχαχαχα      
     
  3. E. Dantes

    E. Dantes Uno, nessuno e centomila

    Ενα μηνα εδω κι ουτε ένα νήμα να φτασει στις 100 σελιδες σκοτωμο.
    Τωρα τι θα τον κάνω τοσο λιοσπορο;
     
  4. _voltage_

    _voltage_ Ιδιόκτητη. Contributor

    Με συγχωρείτε αλλά δυσκολεύομαι να σας παρακολουθήσω.

    Εαν συμφωνούμε στο ότι είναι ρατσιστικό τότε δεν υπάρχει κάποια διαφωνία.
    Εαν διαφωνούμε στο ότι ειναι ρατσιστικό τότε δεν υπάρχει κάποια κατηγορία.

    Βλέπετε κάτι, μπορεί να είναι ή να μην είναι, δεν μπορούν να ισχύουν και τα δύο ταυτόχρονα.
    Δεν είμαι φαν της κατηγορίας "έλα μωρέ τώρα" και δεν πρόκειται και να γίνω, οπότε εαν θέλετε να μου απαντήσετε σε κάτι προφανώς και μπορείτε να το κάνετε αλλά να ξέρουμε και για ποιο πράγμα συζητάμε.
     
  5. halkidikiotis

    halkidikiotis reflexology, therapy massage tantra

    Απο προχθες βλεπω στον υπνο μου κοντουλες..
     
  6. AndreDelastrange

    AndreDelastrange Regular Member

    Πιο ουσίας τοποθέτηση από τον ορισμό δεν υπάρχει, είναι η ουσία της ουσίας. Και έδωσα δύο, ένα για το σεξισμό, ένα για το ρατσισμό.

    Πιστεύεις οτί επειδή δεν έχεις καταλάβει τί είναι ο ρατσισμός και τον περνάς αμάσητο (βασιζόμενος μάλιστα σε αυτά που λέει ο Ιωσαφάτ για να πουλήσει κανένα βιβλίο και να τσιμπήσει κανένα πελάτη) θα κάτσω εγώ να τρώω την ώρα μου για να εξηγώ στον καθένα το ο,τιδήποτε; Πρόσβαση σε ίντερνετ έχεις απ' ό,τι βλέπω, κάτσε διάβασε.

    Τώρα,για τα περί υπερβολών και χοντροκομμενιάς, σκέφτομαι να βάλω το υ μου να κλαίει.
     
  7. voluptas

    voluptas Regular Member

    Αφήνω πρώτα κανέναν άλλον να απολαύσει το απάνθισμα σοφίας και επιχειρημάτων σου και τις κατηγορίες για τον Γιωσαφάτ ότι ''τσιμπάει'' πελάτες μπας και πουλήσει κανά βιβλίο ο κακομοίρης και θα σου απαντήσω πιο μετά.  

    Πεθαίνω να βλέπω τα επιχειρήματά σου από το διάβασμα που έχεις κάνει.. Το ''κάτσε διάβασε'' ομολογώ με άφησε άναυδο.

    Και μετά ο @peleas λέει ότι δεν υπάρχει χιούμορ στις μέρες μας.   Αμ δε..
     
  8. AndreDelastrange

    AndreDelastrange Regular Member

    Δεν είναι κατηγορία, αυτή είναι η δουλειά του, μεροκάματο βγάζει, δεν είναι κακό. Τι νομίζεις, ότι είναι ο νέος Λακάν;

    Και ναι, κάτσε διάβασε. Όταν λέμε έρευνα και παραπομπή εννοούμε επιστημονική δημοσίευση σε έγκυρο επιστημονικό περιοδικό η οποία έχει περάσει από επιτροπή επιστημόνων πριν δημοσιευτεί. Αυτά που διαβάζεις στις εφημερίδες είναι για παρέα στον κυριακάτικο καφέ.
     
  9. E. Dantes

    E. Dantes Uno, nessuno e centomila

    Μαλιστα.
    Ολες οι μεγάλες σφαγές σταματανε κατα τις 6 το απογευμα.
    Αξιοπρόσεκτο...
     
  10. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Καλά, ο Λακάν ήτο άλλος στόκος. Αυτή η συννεφοπληξία της ψυχανάλυσης έχει κάψει εγκεφάλους  
     
  11. AndreDelastrange

    AndreDelastrange Regular Member

    Δεν θα διαφωνήσουμε για τις σχολές της ψυχολογίας, το point ήταν το μέγεθος του εκπροσώπου.
     
  12. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Ναι, το κατάλαβα. Με αφορμή αυτό το πήγα ευρύτερα. Κάποιοι βγάζουν πολλά φράγκα με τα ανύπαρκτα υπαρξιακά σκαλίσματα.