Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ψηλή γυναίκα είναι για παρέλαση?κοντή είναι για κρεβάτι?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος liss, στις 5 Απριλίου 2016.

  1. κοντή απο πόσο και κάτω πιάνεται? να δω τι είμαι κι εγω δηλαδή...
     
  2. elfcat

    elfcat . Contributor



    Είμαστε στις 22 σελίδες. Στις πόσες σελίδες θα υποψιαστείτε ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ότι τα προσωπικά σας γούστα στο προκείμενο ΔΕΝ ΑΠΟΤΕΛΟΥΝ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΡΧΗ ΣΤΑΣΗ ΤΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΑΣ;

    Σε πόσες σελίδες θα υποψιαστείτε ότι έξω από το κεφάλι σας δεν υπάρχει ΚΑΜΜΙΑ κοινωνικά διαμορφωμένη άποψη ότι οι κοντές θεωρούνται πιο γλυκούλες και γατούλες από τις ψηλές;

    Σε 52 σελίδες; Σε 74;

    Τι άλλες "κοινωνικά διαμορφωμένες απόψεις" να συζητήσουμε; Οτι η μαγιονέζα είναι καλύτερη από το κέτσαπ;

    Είδατε εσείς να απαντάει κανείς στον @halkidikiotis που ανεβάζει τρία ποστ σε καθε σελίδα του νήματος ότι του αρέσουν οι κοντούλες; Αλλά ο άνθρωπος αυτός δεν μας είπε ότι εκφράζει την κοινωνία, τα γούστα του μας είπε. Τί να του πούμε; Να αλλάξει γούστα;

    Ελεος πια...
     
  3. dom_factor

    dom_factor New Member

    Μπορεις να πανηγυρισεις μιας και ξανακερδισες το ενδιαφερον μου. Μπραβο σου. Θα σταματησω για λιγο να σε γλενταω για να σε επιβραβευσω  
     
  4. AndreDelastrange

    AndreDelastrange Regular Member

    @dom_factor δεν μπορείς να με επιβραβεύσεις, δεν έχεις τίποτα που να με ενδιαφέρει.
     
  5. noctem aeternus

    noctem aeternus Regular Member

    κυριαρχες στασεις υπαρχουν. στις μερες μας π.χ το προτυπο ομορφιας ειναι το λεπτο. αυτο ευκολα το καταλαβαινεις απο τις διαφημισεις απο το τι πουλαει και τα προτυπα που προσπαυουνε οι γυναικες να μοιασουν. αντιστοιχα υπαρχουν ανα χρονικες περιοδους ομορφιας και για τους αντρες. γυμνασμενο σωμα γενια κτλ κτλ. αν ρωτουσες καποιονν 50 χρονια πριν θα σου ελεγε οτι οι σημερινες κοπελες δεν του αρεσουν επειδη ειναι πολυ λεπτες. επισης πριν 3-4 δεκαετιες το προτυπο ομορφιας του αντρα ηταν το λεπτο χωρις μυς. δεν σημαινει λοιπον οτι τοτε ολοι αυτοι οι ανθρωποι ηταν ρατσιστες ουτε οτι εμεις ειμαστε. το αν τωρα καποιος χρησιμοποιησει αυτες τις στασεις ωστε να προβαλει τις ρατσιστικες του αντιληψεις σε αυτο δεν φταιει η κυριαρχη σταση που εχει διαμορφωθει απο την δυναμη της κοινωνιας
     
  6.   
     
  7. Flame

    Flame give me the most powerful opportunities

    Να πω πολλα LAIK?? λιγο θα ειναι           
     
  8. Ποιο είναι το πρόβλημα;
     
  9. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

  10. Λύσανδρος

    Λύσανδρος Hide' n' seek... Contributor

    Εμένα το πρώτο που μου τραβάει την προσοχή είναι το βλέμμα.

    Όχι τα μάτια. Το βλέμμα.

    Τι "λέει" για την άλλη.
     
  11. Λύσανδρος

    Λύσανδρος Hide' n' seek... Contributor

    Όντως. Πολλά like στην @Brigitte .

    Ακριβώς όπως τα λέει είναι.
     
  12. Flame

    Flame give me the most powerful opportunities

    Και οχι μονο.δηλαδη λιγα με μεγαλο νοημα