Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ψηλή γυναίκα είναι για παρέλαση?κοντή είναι για κρεβάτι?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος liss, στις 5 Απριλίου 2016.

  1. Kostas.V.

    Kostas.V. ....Η αλήθεια βρίσκεται στους Sex Pistols....

    Κάτσε πρέπει να σε εγκρίνω πρώτα .....
    Να δω αν την αγαπάς πραγματικά......
     
  2. halkidikiotis

    halkidikiotis reflexology, therapy massage tantra

    Κεραυνοβόλος έρωτας. Από τα λόγια κ μόνο .
     
  3. Brigitte

    Brigitte Contributor

    Αφεντη μου σιγουρα θα μας καταφερετε ολες? Δε θα 'θελα να με αφησετε παραπονεμενη..ειμαι λιγο κακομαθημενη βλεπετε.. 
    Εχω και το προβλημα οτι σας θελω μονο για 'μενα..αλλα θα δειξω κατανοηση και θα το καταπολεμησω..
     
  4. Kostas.V.

    Kostas.V. ....Η αλήθεια βρίσκεται στους Sex Pistols....

    Θέλω το καλύτερο για την αδερφή μου @halkidikiotis την έχουμε μεγαλωμένη στα πούπουλα και μας βγήκε και λίγο κακομαθημένο......
     
  5. halkidikiotis

    halkidikiotis reflexology, therapy massage tantra

    Αφέντη βικυς έλα Σάββατο Θεσσαλονίκη στη συνάντηση .
     
  6. halkidikiotis

    halkidikiotis reflexology, therapy massage tantra

    Είμαι γεννημένος να προσφερο τα καλυτερα..
     
  7. Brigitte

    Brigitte Contributor

    Αν ερθει ο Αφεντης, θα παρω το λιαρ τζετ της οικογενειας μας @kostas master και θα τον ακολουθησω στη Θεσσαλονικη..
     
  8. afenthsbikys

    afenthsbikys αφεντης ντινας απο σημερα

    λυσαρα
     
  9. Kostas.V.

    Kostas.V. ....Η αλήθεια βρίσκεται στους Sex Pistols....

    Δεν αμφιβάλω αλλά θέλω τον χρόνο μου να σε γνωρίσω και πάνω απο όλα να το αποδεχτώ πως το κοριτσάκι μας μεγάλωσε......
     
  10. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Εμ βέβαια, εδώ στη δουλειά μου ζητάω το Ε9 δεν θα το ζητήσω από τον υποψήφιο Μαστεροσουιτσοσλειβομπρατάκι; αααα όχι, πρέπει να το φυσάει το παραδάκι, αλλιώς πώς θα με κυκλοφορεί; με το αυτοκίνητο του μπαμπά; και τι; να βγαίνουμε στις ερημιές να ξεμοναχιαζόμαστε; κομμένο το σεξ, έχω άλλωστε τη συλλογή με τους 12, προτιμώ να έχει σκάφος και λεφτά  
     
  11. Brigitte

    Brigitte Contributor

    Αχχχχ...εγω το ξερω μοναδικε μου ερωτα..ασ' τον να λεει τον κακιασμενο τον αδερφο μου @kostas master ..ζηλευει την ευτυχια μου!!
     
  12. Kostas.V.

    Kostas.V. ....Η αλήθεια βρίσκεται στους Sex Pistols....

    οκ να πω μόνο στον μάγειρα να σου φτιάξει κανένα τοστ για το δρόμο.....