Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ψηλή γυναίκα είναι για παρέλαση?κοντή είναι για κρεβάτι?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος liss, στις 5 Απριλίου 2016.

  1. Brigitte

    Brigitte Contributor

    Καλε μη την πιστευεις..ετσι τα λεει..ξερεις τι καιολακι ειναι αυτη?? Θα πει τα παντα προκειμενου να σε παρει μακρια μου.. 
     
  2. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Αχχχχ είμαι ρομαντικιά και εγώ κατά βάθος, η ζωή με έχει κάνει τόσο πικρόχολη και αντικειμενική... αυτή και οι 4 Μάστερς μου... ζωή να (μην) έχουν  
     
  3. Kostas.V.

    Kostas.V. ....Η αλήθεια βρίσκεται στους Sex Pistols....

    Οκ δεν θα μας την βγει στο έτσι η δευτεράτζα......δικό σου και το σπίτι στην δροσιά και το εργοστάσιο στην Κίνα με τους δονητές και τους στράπους...
    Δική σου και η φάρμα στο ελ πάσο...ελα να τελειώνουμε.....
     
  4. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Eσύ πουνίτσα, πόσους θέλεις;;;; και τον αφέντη (μπισ)μπίκυ και τον Χαλκιδικούλη;;;; ε φτάνει πια, άσε και σε μας κανέναν  
     
  5. halkidikiotis

    halkidikiotis reflexology, therapy massage tantra

    Τι τους θες κ εσύ 4
     
  6. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    θα βάλω τον θείο μου τον Βλαδίμηρο να σας τακτοποιήσει...
     
  7. halkidikiotis

    halkidikiotis reflexology, therapy massage tantra

    Μα που είναι ή φωτο του προφίλ
     
  8. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Αχχχχ συμπαθάτε με, εγώ δεν τους ήθελα!!! εγώ ήθελα τον ένα και μοναΔΙΚΟ μου, αλλά να βλέπετε, η ανάγκη... και ύστερα, τους το είπε ο γιατρός, αμα τους λείψω θα μαραζώσουν (ακόμη παραπάνω) και τώρα κάνω ψυχικό και μένω μαζί τους μέχρι τα τελευταία τους... Εντάξει, οι γυναίκες τους παραπονιούνται λίγο αλλά δεν πειράζει... ας είναι καλά η υπομονή μου (και η επιθυμία μου να τους φάω τα κινητά και τα ακίνητα)
     
  9. Kostas.V.

    Kostas.V. ....Η αλήθεια βρίσκεται στους Sex Pistols....

    Να του πεις να πάρει φόρα και να μας κλάσει τα φρύδια......χαχαχαχαχ
     
  10. halkidikiotis

    halkidikiotis reflexology, therapy massage tantra

    Ευλογία δηλαδή. Περί αγάπης όλα ..
     
  11. Brigitte

    Brigitte Contributor

    Αδερφουλη μου ποσο με συγκινεις που απαρνιεσαι το μεριδιο της περιουσιας μας για να με καλοπαντρεψεις.. 
     
    Last edited: 20 Μαϊου 2016
  12. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Θα σας πάρει το ωστικό κύμα από την (π)ορδή του θείου μου