Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ψηλή γυναίκα είναι για παρέλαση?κοντή είναι για κρεβάτι?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος liss, στις 5 Απριλίου 2016.

  1. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    να σε ξεφορτωθεί θέλει, συμπάσχει λέει με τον παππού, θα ανοίξουν μαζί αρτοπωλείο... έχουν πήξει στα τσουρέκια  
     
  2. Brigitte

    Brigitte Contributor

    Ασε μας κουκλιτσα μου..πηγαινε ν' αρμεξεις κανα γιδι σαπερα και ασε μας να κανουμε τη δουλιτσα μας εδω...αντε σε παρακαλω..μην αγριεψω!!  
     
  3. Kostas.V.

    Kostas.V. ....Η αλήθεια βρίσκεται στους Sex Pistols....

    Τι να σε κάνω βρε μία σε έχω.....και ας με στεναχοράτε έσυ και η αλλή η @sweet_release
     
  4. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Αχχχ από την καλή μου την καρδιά τα κάνω όλα!!!!
     
  5. Brigitte

    Brigitte Contributor

    Ειναι αχορταγη καλε μου...λυσσαρα που λεει και ο Αφεντης μου!!
     
  6. Kostas.V.

    Kostas.V. ....Η αλήθεια βρίσκεται στους Sex Pistols....

     
  7. Brigitte

    Brigitte Contributor

    Με τον Βλαδιμηρο τα ειχαμε για λιγο στο παρελθον..με αγαπα ακομα..δεν θα με πειραξει..
     
  8. halkidikiotis

    halkidikiotis reflexology, therapy massage tantra

    Ειρήνη ημίν
     
  9. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Αι πάγαινε παραπέρα, που θα μου πεις να πάω να αρμέξω... ενώ σε είδαμε εσένα, προσπαθούσες να αρμέξεις τον γαιδαρο την τελευταία φορά που πήγες στο χουριό... γι'αυτό λέω εγώ, μην την πάρεις @halkidikiotis μου, ιδέα δεν έχει από χουριό, δεν είναι απλή λαική και κοντέσσα σαν εμένα!!!
     
  10. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Σας παρακαλώ πάρα πολύ... Εγώ δεν λέω δημόσια το επάγγελμά σας στο φόρουμ...
     
  11. Brigitte

    Brigitte Contributor

    Ειναι απο μια φωτογραφηση στο Παρισι που ειχα κανει κουκλε μου..ειμαι μοντελο βλεπεις..δεν πιστευω να σε πειραζει..ταξιδευω συχνα λογω δουλειας..καταλαβαινεις..
     
  12. Lady Nawashi

    Lady Nawashi ...I'll whip your body and kiss your soul...

    Αααα και κάτι μου έλεγε για μια αρκούδα που γνώρισε πριν κάτι χρόνια, δεν τον πίστευα βέβαια