Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ψηλή γυναίκα είναι για παρέλαση?κοντή είναι για κρεβάτι?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος liss, στις 5 Απριλίου 2016.

  1. Dark_Explorer

    Dark_Explorer Κλωθώ: ἄτρακτον στρέφειν Contributor

    Όχι και τόσο, το νήμα εξαρχής μιλάει για "θηλυκότητα". Πρέπει επιτέλους να πάψει αυτή η υποκρισία που αναπαράγεται και από τις δήθεν προοδευτικές συντεχνίες.

    Και για να γελάσουμε, είμαι σε μία συγκέντρωση όπου έχουν μαζευτεί διάφορες ομοφυλόφιλες και μου πετά μία "Εσύ είσαι μπούτς;", λέω "Τι μπούτς; Η μαϊμού της Δώρας της εξερευνήτριας;"  
     
  2. MindFeeder

    MindFeeder Η ζωή Μου, να το ξέρεις, είναι επικηρυγμένη. Contributor

    ΄
    Παρόμοια συζήτηση έχει γίνει και σε άλλο post πρόσφατα ..

    Το ψηλές ή κοντές είναι πάντα ΣΧΕΤΙΚΟ ώς προς το άλλο άτομο.

    Πρέπει να υπάρχει μία διαφορά (D / s) : (από -5% έως και +15%) ...

    ... όπου D,s είναι είτε άντρας ή γυναίκα.

    Αυτά ..
     
  3. elfcat

    elfcat . Contributor

    Μπορείτε να μου εξηγήσετε τον τίτλο του νήματος που ανοίξατε; Δεν τον κατανοώ.
     
  4. whisperer

    whisperer Regular Member

    ναι....μ αρεσει να καρφωνω 
     
  5. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Ναι αμε. Ειναι πολλοι αντρες που αντιλαμβανονται την γυναικα και ως τροπαιο, ως λαφυρο, δηλαδη μετρανε περισσοτερο στην πιατσα οι γκομενοι οταν κυκλοφορανε ψηλη γκομενα. Η ψηλη ειναι για λιγους και ικανους, σαν τους ψηλους που μπαινουν πρωτοι στηννπαρελαση.Αλλα συνηθως στο κρεβατι ειναι φλομπα, μεγαλες οι αποστασεις κρυο το αιμα, ενω η κοντη εχει πλεονεκτημα υδραυλικο  . Δεν ειναι σπανια νοοτροπια, αλλα πιο πολυ ως πλακιτσα κυκλοφοραει
     
  6. sssppgr

    sssppgr Regular Member

    Η εικόνα μιας γυναίκας ειναι ενα συνολο αναλογιών Salma Hayek vs Cameron Diaz και οι δύο μου αρέσουν, με κάθε μια θα εκαν διαφορετικά πράγματα ομως μου αρέσουν εξίσου
     
  7. elfcat

    elfcat . Contributor

    Ευχαριστώ για τη διευκρίνηση.
    Για μια στιγμή σκέφτηκα ότι η νηματοθέτρια έχει υποστεί βαθύ ψυχικό τραύμα επειδή, λόγω ύψους, δεν την έβαζαν στην παρέλαση όταν ήταν μαθήτρια.
     
  8. liss

    liss New Member

    Λόγο ύψους ήμουν πάντα διμοιριτισσα   ξεμπικαρετε λίγο...όσο για ότι δεν κατάλαβες το νήμα απορώ δεν γραφω και σουαχιλι....
     
    Last edited: 5 Απριλίου 2016
  9. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Ε κατσε ντε εχει νοημα αυτη η κουβεντα, μην την κλεινεις τοσο ευκολα και ας εχεις την μαγικη δυναμη να κλεισεις ολωνων τα κινητα για παντα με ενα τσακ του χεριου σου.  

    Να σε ρωτησω, τελικα ισχυει η οχι οτι οι ψηλες γυναικες ειναι κρυες στο κρεβατι, εξου και το παρατσουκλι αγγουρι, αγγουρω, ψηλη και αχαρη κτλ. η ειναι τιποτα φιδια απο θλιβερους τυπους ; Εσυ τι λες    
     
    Last edited: 5 Απριλίου 2016
  10. liss

    liss New Member

    Οπ το τέλος συζήτησης δεν ξέρω πως γράφτηκε....it wasn't me.....μακάρι να είχα μαγικές δύναμης θα εξαφανιζα τα κόμπλεξ και της ειρωνιες από μερικούς ειδημονες και φιλοσοφους που με πήραν αμπαριζα.....στον άνθρωπο είναι και όχι στο ύψος....και ως ψιλή στο κρεβάτι δεν λειτουργώ με βάση τα cm αλλά με την καβλα της στιγμής ξεκολατε με τα χαζά στερεότυπα.....
     
  11. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Δεν σε πηρε κανεις αμπαριζα, στο βδσμ εισαι, ειναι ενας τροπος των βδμερ αυτος να κανουν γλυκες.. οπου δεις ει!ρωνια σημαινει σε γουσταρω  , οπου δεις κακια σημαινει με τρελαινεις και τα λοιπα. Θα συνηθισεις, μια μπυριτσα πτο αναγνωσεως βοηθα πολυ  
    Και καλως ηλθες  
     
  12. liss

    liss New Member

    Μονο αγαπη......