Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ψηλή γυναίκα είναι για παρέλαση?κοντή είναι για κρεβάτι?

Συζήτηση στο φόρουμ 'Σεξ και Σχέσεις' που ξεκίνησε από το μέλος liss, στις 5 Απριλίου 2016.

  1. lotus

    lotus Silence

    Είναι κι η ζάχαρη του Παντελή πολύ ψιλή....
    Την ξέχασες !
     
  2. E. Dantes

    E. Dantes Uno, nessuno e centomila

    Cambia todo cambia που λεει κι ενα αζμα

    Ορκισμενος παντα λατρης των ψηλών, που σπανια γυρναγα να κοιταξω γυναικα κατω του 1.75, και με τον μεγιστο των ερώτων στο 1.86 αξυπολητη,
    τώρα κοιταζω με τρομερο ενδιαφέρον τις κατω του 1.65 και αυξανομενη αδιαφορία τις άνω του 1.78
    Ετσι.
    Ξαφνικα.
    Απροειφδοποιητα.
    και χωρίς αφορμή.

    Α βγαλε ακρη. Δε θα με μαθω ποτές.
     
  3. xifomaxos

    xifomaxos Αυτα που εχουν αξία είναι αυτά που δεν φαίνονται

    ψηλες...κοντες...παχουλες...αδυνατες...ξανθιες....καστανες....οσο και αν η πρωτη εντυπωση εχει καποια σημασια...στο κρεββατι την χανει ολη!!
     
  4. Kentavros

    Kentavros Owned by Mistress Kits

    Μας συμφερεις!
     
  5. E. Dantes

    E. Dantes Uno, nessuno e centomila

    Γπως ετσι κυριε ημιιππαιθριε?
    Συλλεγετε τις ανω του 1.70 (η του .80 ενδεχομενως) και με την αλλαγη προτιμησεων μου μειωνεται ο ανταγωνισμος?
    Δωστε φως να δουμε που βαδιζουμε οι αγνοούντες
     
    Last edited: 9 Οκτωβρίου 2020
  6. Δεν παιζει κανενα ρολο το υψος....και το λεω εγω που ειμαι 1.90 ...
     
  7. proteus

    proteus Ότι έχεις να πεις, κάντο.

    Υπάρχει το φετίχ giantess, επί το γκουσγκουνικότερον "σκύψε ευλογημένη"...

    Προτιμώ τις κοντές, με την προϋπόθεση το σώμα τους να ακολουθεί τον χρυσό κανόνα, να μην έχουν δηλαδή μακρύ κορμό και κοντά πόδια.

    Ο λόγος είναι ότι οι κοντές γυναίκες είναι πιό "μανιτζέβελες", πιό ελαφριές, άρα πιό εύκολα τοποθετίσιμες στο χώρο. Τέλος, συνήθως έχουν πιό cute χεράκια, χειλάκια, μυτούλες που μοιάζουν μωρουδίστικα...
     
  8. iolanda

    iolanda Contributor

    Στο 1.69 δεν με βλέπω ούτε για παρέλαση, ούτε για κρεβάτι.. στον πάγκο  
     
  9. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Και καλύτερες απ' όλες οι κοντές, σκληρές καριόλες.
     
  10. E. Dantes

    E. Dantes Uno, nessuno e centomila

    Παιζει, και το λεω εγω που ειμαι 1.96.
    Ετσι θα το παμε τωρα?
     
  11. LilithOnTop

    LilithOnTop Regular Member

    Θα σου κάνω παρέα!
     
  12. Nickname

    Nickname Όμορφος, έξυπνος και μετριόφρων Contributor

    Περιμένω να δω και ένα "δεν παίζει κανένα ρόλο το ύψος και το λέω εγώ που είμαι 1.50!"

    Η αλήθεια είναι ότι οι κοντές και οι ψηλές γυναίκες έχουν ένα πλεονέκτημα έναντι των γυναικών μέσου ύψους.
    Θα προτιμούσα να μην δημοσιοποίησω την εικασία μου,αλλά σίγουρα έχω ακούσει πολλές φορές οτι "μου αρέσουν οι ψηλές/κοντές" και ποτέ "μου αρέσουν οι μέσου ύψους".

    Στους άντρες νομίζω ότι το ζητούμενο της γυναίκας είναι ο άντρας να είναι καμία δεκαριά, 15 ίσως, πόντους ψηλότερος