Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ωραία ανάμνηση

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος doulos, στις 7 Ιουλίου 2007.

Tags:
  1. Guest05

    Guest05 Guest

    Γιατί βρε να μην σε καταλάβω; Αμ αν υπάρχει ένας να σε καταλαβαίνει, και να σου δίνει τιπς, σε αυτόν τον ψεύτη ντουνιά, αυτός είμαι εγώ πουλάκι μου.
     
  2. doulos

    doulos Regular Member

    αυτά λέτε στα γκομενάκια κ. φον Κλάιστ?  
     
  3. Guest05

    Guest05 Guest

    Θες να σου κάνω μάθημα για το τι θα πεις στη μαδάμ;
     
  4. doulos

    doulos Regular Member

    όχι, γιατί δε θέλω να τη στρώσω, θέλω να με στρώσει  
     
  5. Guest05

    Guest05 Guest

    Περί ορέξεως ...
    Πάντως αν θες την συμβουλή μου κρά κάνει να στρωθεί.
    Από κει και πέρα κάνε ότι θες.
     
  6. doulos

    doulos Regular Member

    αγαπητοί φίλοι,
    σας αγαπώ, σας εκτιμώ αλλά μου κάνατε το πόστ σ****!!!!  
     
  7. Guest05

    Guest05 Guest

    Εμ μα και συ για μια βόλτα με το ταξί και δυο μπότες και θες και τριμπιούτ;
    Εδώ που τα λέμε τα θελε ο κώλος σου.
    Φτιάξε άλλο και κοίτα να έχει πήδημα.
     
  8. doulos

    doulos Regular Member

    πώς φαίνεται ότι δεν καταλαβαίνεις!!!!  
     
  9. Guest05

    Guest05 Guest

    Μα εξήγησε μου ρε κουμπάρε να καταλάβω.
    Πήγες με μια γκόμενα σε ένα ξενοδοχείο. Της φίλησες τις μπότες, έδωσες κι ένα γλωσσόφιλο στη τσάντα και έφυγες.
    Ε τι θες να κάνουμε τώρα να υψώσουμε σημαία;
     
  10. doulos

    doulos Regular Member

    ας μιλήσουμε λίγο σα φιλαράκια. ακόμα και ένας άντρας με τη δική σου νοοτροπία μπορεί να καταλάβει ότι μπορεί να συμβεί να κολλήσει κανείς από το τίποτα με μια γυναίκα. συμβαίνει αυτό! έναν άντρα με τις εμπειρίες σου δε θα έπρεπε να τον εντυπωσιάζει αυτό. εγώ ρώτησα αν υπάρχουν και άλλοι θαυμαστές αυτής της για μένα υπέροχης γυναίκας να μοιραστούν τις σκέψεις τους μαζί μου. δε ζήτησα από τον καθένα να έρθει εδώ και μου γράψει τις εξυπνάδες του. παρεμπιπτόντως, υπάρχει μια άλλη γυναίκα που με έχει στρώσει αλλά θέλω να τη στρώσω. δεν έχω το know how όμως. θες να το συζητήσουμε σε φάση pm?
     
  11. Kits

    Kits Contributor

    Αγαπητε Χαινριχ μην εισαι τοσο αυστηρος με τον doulos...
    Πρωτη φορα ηταν.
    Αν την πηδουσε απο το πρωτο ραντεβου τι γνωμη θα ειχαμε μετα για την κοπελα????

    Αλλωστε το καλο πραμα αργει.... 
     
  12. Guest05

    Guest05 Guest

    Πολύ σωστά. Τώρα τα λες ντρέτα. Έχω κολλήσει και γω με γυναίκα ...και παραμένω κολλημένος. Μα κόλλησα μετά που σμίξαμε.

    Τώρα για αυτή που λες, δεν την γνωρίζω, οπότε δεν μπορώ να εκφέρω γνώμη. Γενικά πιστεύω πως όλες οι γυναίκες, ακόμα και η συγκεκριμένη δεν θα γύριζε να ξανακοιτάξει ένα άντρα που συμπεριφέρθηκε όπως εσύ.

    Δεν είμαι συμβουλάτορας για να δίνω ιδιωτικά συμβουλές.
    Αυτοσχεδιάζω.