Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

ωραία ανάμνηση

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Εμπειρίες' που ξεκίνησε από το μέλος doulos, στις 7 Ιουλίου 2007.

Tags:
  1. Guest05

    Guest05 Guest

    Δίκιο έχεις, μα για το καλό του τα λέω. Αλλιώς θα μένει εσαεί με την τσάντα στο χέρι.
     
  2. doulos

    doulos Regular Member

    για την Κυρία Εύα κανείς εχει τίποτα?
     
  3. Kits

    Kits Contributor

    Ανοιξε το γκουγκλε και θα την βρεις..ευκολο ειναι!!
     
  4. Guest05

    Guest05 Guest

    Κούλαρε τώρα γιατί υπάρχει και το αγγελιόσημο. Είπαμε μαύρα αλλά όχι κι έτσι!
    Μην μας περνάς και για αμερικανάκια.
     
  5. doulos

    doulos Regular Member

    επειδή έλαβα διάφορα μηνύματα φίλων που ήθελαν να βοηθήσουν, θα ήθελα να διευκρινήσω ότι δεν αναζητώ την Κυρία Εύα γνωστή και ως Smart Lady. Η τελευταία είναι άλλωστε διάσημη.
     
  6. Ηλίας

    Ηλίας Guest

    Κάποιος που γνωρίζει την Smart, καταλαβαίνει από το πρώτο σου post ότι δεν μιλάς για το ίδιο πρόσωπο. Υπάρχουν πολλά στοιχεία που είναι ανόμοια έτσι κι αλλιώς.

    Σε διάβασα προσεκτικά όμως και έχω μία απορία.
    Γιατί ζητάς να αποτίσουμε φόρο τιμής σε μία γυναίκα που όπως πολύ σύντομα διέγνωσες δεν είναι διάσημη, τουλάχιστόν όχι σε αυτό το forum; Τι σε κάνει να πιστεύεις ότι μία άγνωστη σε εμάς γυναίκα, θα μας έχει αγγίξει όπως εσένα;
     
  7. Striker

    Striker Regular Member

    Εαν θα εχω κατι εισαι διατεθιμενος να βρεις και εσυ για εμενα κατι που με ενδιαφερει?
    Αν ναι το συζηταμε.
     
  8. doulos

    doulos Regular Member

    striker, αν μπορώ να κάνω κάτι για σένα θα το κάνω ούτως ή άλλως. Η Κυρία Εύα ήταν επαγγελματίας. είχε ένα κλάμπ στο pathfinder. την είχαν συναντήσει αρκετοί από άλλο φόρουμ και θα ήθελα να διηγηθούμε τις εμπειρίες μας με Εκείνη.
     
  9. Striker

    Striker Regular Member

    doulos, εμπειριες με Mistress Pro οπως περιγραφεις παραπανω ειναι εντελως εξω απο τις προτιμησεις μου και θα σε απογοητευσω, δεν εχω κατι τετοιο να ανταλλαξω. Το ενδιαφερον μου προσανατολιζεται σε slaves και σε sub/vanilla με slave material.
    Κατα τα λοιπα ισχυουν τα προαναφερομενα, τσεκαρε pm.
     
  10. frendy

    frendy Regular Member

    Απάντηση: ωραία ανάμνηση

    Ουτε εγώ την γνωρίζω την συγκεκριμένη Αφέντρα. Μάλλον καμία ερασιτέχνης θα ήτανε...
     
  11. blindfold

    blindfold Contributor

    δεν μαρέσουν οι ξανθιές γυναίκες για να αποτήσω φόρο τίμης ! Lol
     
  12. savra

    savra Guest

    Re: Απάντηση: ωραία ανάμνηση


    Κι εγώ που έχω κάτι λογαριασμούς απλήρωτους και μου φαίνεται πως δεν τα βγάζω πέρα, γιατί δεν ακούω καμιά [φωνη απο τον ουρανο] να μου πει τι να κάνω???