Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

όταν είσαι χαλια ψυχολογικά

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Worrion, στις 29 Δεκεμβρίου 2008.

  1. Μαύρη Ντάλια

    Μαύρη Ντάλια Η μόνη ανωμαλία είναι η ανικανότητα να ερωτευθείς.

    Αλλαζω τα φωτα στα μαλλια μου
    Με πιανει καταναλωτικη μανια
    Ακουω ωρες μουσικη
    Κλεινομαι μεταφορικα και κυριολεκτικα
     
  2. Justmeandme

    Justmeandme Status astatus

    Τίποτα.
    Ζω το συναίσθημα μέχρι να φύγει η ένταση του
     
  3. Κι εμένα το μαλλί την πληρωνει!
     
  4. Όταν είμαι χάλια ψυχολογικά συνήθως αυτοσαμποταρομαι και κανω λάθος κινήσεις σε ανθρώπους που δεν πρέπει.. έτσι γίνομαι πιο χάλια ψυχολογικά και μετά κάνω μια ακόμη λάθος κίνηση να ξεχάσω τις προηγούμενες και πάει λέγοντας!
     
  5. ellianna

    ellianna Regular Member

    Κλεινομαι στον εαυτό μου...Κ οσο πιο πολυ κλεινομαι τόσο πιο χάλια γίνομαι..Μέχρι να πιάσω "πατο" και να σηκωθώ ξανα
     
  6. Verana

    Verana New Member

    Κοιμάμαι........
     
  7. halkidikiotis

    halkidikiotis reflexology, therapy massage tantra

    Πηγαίνω αμέσως για εσπρεσσακι...
     
  8. Brigitte

    Brigitte Contributor

    Αποσύρομαι.
     
  9. thief

    thief παλιοπαιδο ο Νικολακης Contributor

    μα γιατι ελα σε εμενα  
     
  10. Ταξιδευτης

    Ταξιδευτης Regular Member

    Αυτο που βοηθαει εμενα: να μεινω μονος και να γινω ακομα πιο χαλια..να αφησω αυτο το συναισθημα να με κατακλυσει οσο το δυνατον πιο γρηγορα, να το βιωσω με τη μεγαλυτερη δυνατη ενταση..γιατι και αυτο ειναι κομματι μου..για να ξεμπερδευω μια και καλη μαζι του..γιατι οταν συνελθω θα ξερω οτι το περασα οριστικα το συγκεκριμενο..μετα θα υπαρξει βεβαια αλλος λογος για να χαλαστουμε ψυχολογικα αλλα ποτε δε θα ειναι ιδιος με τον προηγουμενο..
     
  11. vussinada

    vussinada ελεγχόμενη Contributor

    Η αληθινά χάλια ψυχολογία δεν έρχεται από μόνη της,θέλει βοήθεια για να αναπτυχθεί από το ίδιο το άτομο.
    Συνήθως ξεκινάει με μία μικρή πρόφαση του τύπου δε διαλέξανε εμένα για τη δουλειά κλπ,το γεγονός το μεταφράζεις στο μυαλό σου με το πιο άσχημο δυνατό τρόπο που σχεδόν πάντα είναι υπερβολλικός και αναπάντεχα αρνητικός και λάθος.
    Έπειτα οδηγείς εσύ ο ίδιος το μυαλό σου να κάνει τη μία πεσσιμιστική σκέψη μετά την άλλη,μπαίνοντας έτσι εθελοντικά σε μια διαδικασία αυτολύπησης.
    Στη συνέχεια δεν αντέχεις κι εσύ ο ίδιος τον εαυτό σου με τη μαυρίλα τη τεράστια που σ' έχει πιάσει.
    Τίποτα δε μπορεί να σε φτιάξει,γιατί πηγάζει από εσένα και σ' αυτό το στάδιο θες τόσο πολύ ενδόμυχα να αυτομαστιγωθείς που αρνείσαι πεισματικά να φτιάξεις διάθεση.
    Όσοι λένε πάω για καφε να φτιάξω κέφι ή οτιδήποτε,απλώς δεν έχουν βιώσει real μαυρίλα.
    Εγώ άμα φτάσω να είμαι στις πολύ μαύρες μου περισσότερο πιθανό είναι να παρασύρω τους άλλους σε αμπελοφιλοσοφικές συζητήσεις που όλες εξ αρχής θα γίνονται για να βγει το συμπέρασμα ότι όλα είναι στραβά παρά να φτιάξει η διάθεση μου.
    Εκτός άμα γίνει σεξ.
    (μάλλον οι ακραίες καταστάσεις θέλουν δραστικά μέτρα)
     
  12. bumblebee

    bumblebee Contributor

    Γιατί παραπλανείς τα πλήθη ;