Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Ἐν ἀνθρώποις Εὐδοκία

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Art and Literature' που ξεκίνησε από το μέλος Arioch, στις 29 Ιουνίου 2021.

  1. kinvara

    kinvara Δική Του Contributor

    Ααα κάπου χαθήκαμε στη μετάφραση. Χρεώνομαι το λάθος. Αυτά παθαίνεις όταν πας να γράψεις σε break στη δουλειά. Η εκλογίκευση που ανέφερα αφορά την όποια οπτική του αναγνώστη. Εν προκειμένου εμένα και εννοούσα ότι δεν θα ήθελα να εκλογικεύσω εγώ τίποτα συζητώντας το σε πραγματική βάση.Το κείμενο είναι αυτό που είναι . Και αυτή ακριβώς είναι η ομορφιά του.
    Απλά δεν κρατήθηκα να μη σχολιάσω το point του ότι δεν μοιραζόμαστε ανθρώπους ασχέτως της οπτικής που του δίνεις μέσα στο κείμενό σου η οποία είναι απολύτως κατανοητή αλλά και όμορφη.

    Απόλυτα κατανοητό και δεκτό.  
     
  2. lexy

    lexy .ti.va.

    τους θελω και τους τρεις!
     
  3. Brt

    Brt #ολαπολυ

    εγω λιγουλάκι βαρέθηκα. Μερικά τα διαβάζω και διαγώνια. Για εμάς, Κανε μια περίληψη. Το λυσσαρι ξέρεις   για να μιλήσουμε με μαθηματικούς όρους.
     
  4. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Με μια πρόταση:
    Το να νιώσεις λεύτερη και μετά να φυτευτείς στις τριανταφυλιές δε χρειάζεται να γίνει απαραίτητα με αυτή τη σειρά.
     
  5. sapfw

    sapfw out of order Contributor

    ρε ιερόσυλη, θα πέσει φωτιά να σε κάψει!!!
     
  6. Brt

    Brt #ολαπολυ

    I got the pelican fly. A ye a ye.



    Fuego
     
  7. D Q Juls

    D Q Juls Αρχή...Διαδρομή...Ηδονή...

    Σε συμπαθούσα.  
     
  8. skia

    skia Contributor

    Ξανά διάβασμα όλο το literature και εξέταση. Δεν είναι πράματα αυτά.
     
  9. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Μη νομίζετε, επίτηδες το κάνει για να της βάλω διαγώνισμα και μετά να την τιμωρήσω, με έχει βάλει στο μάτι από εποχές θερμοσίφωνα η πσυχούλα μου η @Brt  
     
  10. skia

    skia Contributor

    Διαβολικό μυαλό, οφείλω να ομολογήσω. Να τη βάλετε να αναλύσει το θεώρημα του Tychonoff, έτσι για να μάθει αυτή.  
     
  11. Arioch

    Arioch Μαϊμουτζαχεντίν Premium Member Contributor

    Με τα λόγια της πρωταγωνίστριας της ιστορίας:
     
  12. Brt

    Brt #ολαπολυ

    και εδώ βλέπουμε μια βαλίτσα ανοιχτή και παραπλευρως ολικά πεντοχίλιαρα και φούξια μπαλόνια (έχω γεννηθεί φυσική ξανθιά)