Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

2ον S/M Party στο Club The Hall

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM / Fetish Parties' που ξεκίνησε από το μέλος MasterPerris, στις 26 Οκτωβρίου 2007.

  1. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    θα γινω τακτικος λεμε  
     
  2. Master_Spiler

    Master_Spiler Contributor

    Πρόσεχε, θα χαλάσεις  

    Ευα μου, σ'ευχαριστούμε για το υπέροχο show, καθώς και για την υπομονή που έδειξες απέναντι στα νευράκια μου το Σάββατο, τόσο εσύ όσο και οι υπόλοιποι της παρέας που τα είχατε λίγο σε stereo μορφή. Τα θερμά μου συγχαριτήρια στην Vampirela, κοριτσάρα είσαι το κάτι άλλο! στο υπέροχο lolίδιο της παρέας μας, στους Panacotta of Doom που μας ξετρέλαναν με τις τεχνικές τους ικανότητες, καθώς και την Μαρκέρλα και τον denis που μας εξέπληξαν με τη σκληρότητα και την αντοχή τους αντίστοιχα!
     
  3. hermis

    hermis Regular Member

    Απάντηση: 2ον S/M Party στο Club The Hall

    Καταρχήν θα ήθελα να εκφράσω και εγώ με την σειρά μου ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλους.

    Ειδικά τους,
    Panacotta of Doom για την τεχνική τους και την σωστή συμπεριφορά τους σε όλη την διάρκεια των προετοιμασιών αλλά και στο Show. Tην υπέροχη sexy lola που ήταν μέσα σε όλα και ικανότατη για ΟΛΑ. Την σκληρή "Ξανθιά Κούκλα" Miss Vampirela (ήμουν και τυχερός που πάνω μου και με την καθοδήγηση της SM Art Lady τελειοποίησε όλο το σενάριο του show-session!!!) , τον jim jailor που έδειξε σε 2000 κοσμο "καλά" τι θα πει male slave, την δίμετρη μελαχρινή Αφέντρα Μαρκέλλα (Photografer να προσέχεις το μαστίγιο της, όταν φωτογραφίζεις!!) αλλά και τον dennis "τον τρομερό" crossdresser που το strapon της Μαρκέλλας πάνω του έβγαλε φωτιά! Και όλους μαζί για τον καλό και υπομονετικό χαρακτήρα τους.
    Περιττό να σας εκμυστηρευτώ πως τα καλύτερα έγιναν στις πρόβες.... ουφ!!!
    Τι εμπειρία και αυτή?

    Ευχαριστώ επίσης και όλους τους Φ/φίλους της Ελληνικής BDSM παρέας που έδειξαν με το χειροκρότημα τους ότι είμαστε μια περήφανη και ανοιχτή παρέα που ξέρουμε να ζούμε!

    Υ.Γ. Μεταξύ μας ο jim jailor τα έδωσε όλα για όλα!
    Κωνσταντίνε έπεται και συνέχεια....
     
  4. Lola

    Lola Regular Member

    Απάντηση: 2ον S/M Party στο Club The Hall

       
     
  5. sw

    sw

    Re: Εντυπώσεις απο το 2ον S/M Party στο Club The Hall

    Εγω κι αν περασα ΥΠΕΡΟΧΑ!!!

    Ευχαριστω Ο/ολους για τα καλα Σ/σας λογια και το Super κλιμα που δημιουργειτε!!!

    Αντε και σ' ανωτερα!!!!!! 
     
  6. latexduck

    latexduck Contributor

    τα έδωσα όλα και δεν μου έμεινε όρθιο τίποτα!  
     
  7. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Δεν πειράζει θα σου σηκωθεί αύριο....

    Ελπίζω τώρα να ξεκίνησε η ζωή σου σαν σκλάβος.  
    Τα είδες όλα για όλα ....   Γέμισες αξιοζήλευτες εμπειρίες.  
    Έκανες το training της ζωής σου σαν σκλάβος και ελπίζω να κατάλαβες το γιατί μερικές φορές ήμουν πολύ αυστηρή και απαιτητική μαζί σου.
    Η αγκαλιά μου είναι πάντα ανοιχτή για να σε παρηγορεί, μετά από κάθε σκληρό session !  
    Και πάλι σ΄ευχαριστώ!
     
  8. hermis

    hermis Regular Member

    Απάντηση: Re: 2ον S/M Party στο Club The Hall

    sexy lola.... 
    Σκέψου να το βγάζαμε σε DVD..... 

    Στην παρέα κάποια στιγμή είχαμε και μια κοπέλα vanilla , που μέχρι και εκείνη φώναξε φέρτε μου σκλάβο να μου κάνει ποδολατρεία!! 

    Εγώ γιατί νομίζω πως κάτι έμεινε όρθιο?.?.?.    
     
  9. Afrodyte

    Afrodyte Regular Member

    Απάντηση: Εντυπώσεις απο το 2ον S/M Party στο Club The Hall

    Απλα υπεροχο!!!Αν και λιγακι αρρωστη   καταφερα να παρευρεθω και να απολαυσω αυτο το υπεροχο παρτυ.Περασα φανταστικα εκανα νεους φιλους και ειδα πολλους παλιους.

    Υ.Γ. λολα και αλεξιε: ναι εγω τσιριζα στο βεραντακι 
     
  10. latexduck

    latexduck Contributor

      οκ Εύα!
    Άντε και στο επόμενο με μια straight Αφέντρα! (ξέρεις γιατί το λέω)    

    ε ναί η σημαία μένει πάντα όρθια στην μάχη  

    Πές μου πριβέ ποιά λές   χχααχαχαχ
     
    Last edited: 11 Νοεμβρίου 2007
  11. Lola

    Lola Regular Member

    Απάντηση: Re: 2ον S/M Party στο Club The Hall

    Μα γιατι το λες αυτο καλε? Εγω παντως δηλωνω αθωα, ουδεμια ευθυνη φερω.. μια απλη καμαριερα ειμαι.. βρεχει εξω??? παω να μαζεψω τα ρουχα!   
     
  12. Master_Spiler

    Master_Spiler Contributor

    * έχει ψοφήσει απ'το γέλιο... Μαρή Λόλα, μαρή Λόλα.... πάλι το έβαλες το χεράκι σου;;;