Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

2ον S/M Party στο Club The Hall

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM / Fetish Parties' που ξεκίνησε από το μέλος MasterPerris, στις 26 Οκτωβρίου 2007.

  1. Afrodyte

    Afrodyte Regular Member

    Απάντηση: Re: 2ον S/M Party στο Club The Hall

     
  2. Eri

    Eri


    Αχ βρε κοπελα μου να σαι καλα...κ ειπα μηπως δεν εβλεπα καλα (αν κ τα φορεσα τα γυαλια),μηπως ανεβηκε η μυωπια κ εχασα κατι......  
     
  3. sw

    sw

    Σ' ευχαριστω πολυ για τα καλα σου λογια, gwendoline,για το ευφυες χιουμορ σου, την τοσο θερμη συναναστροφη σου εκεινη τη νυχτα (...μερα) , καθως και για την υπεροχη εξελιξη της!
     
    Last edited: 18 Νοεμβρίου 2007
  4. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: 2ον S/M Party στο Club The Hall

    Νομιζω οτι καπου εδω ειπατε σχεδον ολοι τις εντυπωσεις Σ/σας για το παρτυ,λεω λοιπον να πω και εγω δυο κουβεντες, (το δικαιουμε νομιζω σαν ο βασικος ενοχος αυτων των παρτυ....... )

    Οταν καποτε στο φοριουμ εκανα τις πρωτες μου προτασεις για την διοργανωση, η και την συμμετοχη Μ/μας στην σκηνη σε ανοιχτα παρτυ,δεχθηκα επιθεση σχεδον απο ολους εδω μεσα , αλλοι μου ειπαν *τα εν οικο μη εν δημο, αλλοι ειπαν γιατι να κανουμε ανοιχτα παρτυ θελουμε να αποδειξουμε στους αλλους κατι?,καποιος μου εγραψε το εξης κουφο,οτι παροτρυνοντας τον κοσμο να ερθουν στα παρτυ, τους εκθετω λεει σε κινδυνο, (αληθεια τι κινδυνο?),ακομα και μερικοι/ες απο αυτους που τωρα διατυμπανιζουν για το ποσο υπεροχα ειναι τα παρτυ,καποτε τα κατακριναν.

    Διαπιστονω δε οτι μερικοι/ες αντι να ιππευουν τους/οις σκλαβους/ες τους αρχιζουν και ιππευουν καλαμι.....καταραμενο καλάμι τι μπορεις να κανεις σε μερικους καταπιεσμενους μπιντιεσεμτζηδες.....,ειναι αυτο που λεμε δωσε θαρος στον χωριατη να σου αναιβει στο κρεβατι....... 

    Τελος παντων εγω θα συνεχισω να βοηθαω με τον δικο μου τροπο, μαζι με την ομαδα που το ξεκινησαμε για να γινοντε τα παρτυ καθε φορα και καλυτερα, και επειδη εγω δεν αρκουμε μονο στα παρτυ, Σ/σας υποσχομε αργοτερα θα φτιαξουμε και αλλες πιο υπεροχες και extrim καταστασεις εκτος απο τα παρτυ..., βαλτε την φαντασια Σ/σας να οργιαζει και γραφτε Μ/μας και δικες Σ/σας ιδεες.

    Θελω καποτε να Μ/μας δω να εκφραζουμε τις ιδιαιτεροτητες Μ/μας ελευθερα, χωρις να τις κρυβουμε ακομα και απο τον ιδιο Μ/μας τον εαυτο σαν να ειμαστε λεπροι,ανθρωποι οπως ολλοι οι αλλοι ειμαστε με διαφορετικες ερωτικες αποψεις,που δεν τις πραγματοποιουμε σε καποιον/ιαν με το ζορι, αλλα με την συναινεση ολλων των συμμετεχοντων, και γινετε απο ενηλικους σε ενηλικους.
     
  5. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Re: Απάντηση: 2ον S/M Party στο Club The Hall

    Αγαπητέ Περι...
    Όλα καλά και όμορφα τα έγραψες, αλλά αυτό το "περί καβαλημένων καλαμιών" τι το ήθελες? Δεν θα σε ρωτήσω Πια είχες στο μυαλό σου όταν το έγραψες,. διότι δεν είναι αυτό το θέμα μας.
    Το καλύτερο θα ήταν να αποσυρθεί από τα γραφόμενα σου, διότι χαλάει την όλη εικόνα και το ευχάριστο μήνυμα που θέλεις να περάσεις στον κόσμο.

    Ευχαριστώ
     
  6. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: 2ον S/M Party στο Club The Hall

    Και τωρα στο παρτυ θα αρχισω απο τα ασχημα και θα παω στα ομορφα, γιατι πρεπει να λεμε και τα ασχημα για να τα διορθωνουμε, και οχι μονο να λεμε μονο τα ομορφα γιατι τοτε μονο θα μπορεσουμε να φτασουμε σε Ολλανδικα επιπεδα τα παρτυ Μ/μας ( εμενα μου λες ισως σε καμια 50αρια χρονια.... ).

    1ον Αυτο που γινετε με τα τραπεζια δεν πρεπει να ξαναγινει αλλοι να κληνουν τραπεζια και αλλοι να καθοντε στα τραπεζια χωρις να εχουν κλησει τιποτα, εκλησα δυο τραπεζια για την παρεα μου και βρηκα μισο.....,δεν μπορω να καταλαβω γιατι παμε ολοι και συνοστιζομαστε σε δυο τετραγωνικα,ενω υπαρχει τοσο ελευθερος χωρος στο club,θα μου πειτε ο λογος ειναι το χουφτομα.......  αλλα βρε παιδια και ειδικα οι Κυριαρχοι/ες, μπορειτε να χουφτονετε και οτι αλλο θελετε, ελευθερα και χωρις στριμογμα τα sub Μας σε πιο ανετο χωρο, αλλο που δεν θελουν και αυτα νομιζω..... 

    2ον Εσεις που ανεβαινετε στην σκηνη λιγο περισσοτερο προσοχη στο μαστιγιο σας, αν χτυπουσε ο Photographer σε ασχημο σημειο θα ειχαμε προβλημα τωρα, και ισως δεν ξανασυμμετειχαμε στα παρτυ λιγο προσοχη παρακαλω.

    Και τωρα τα ομορφα.

    1ον Ενωθηκαν τα δυο φοριουμ του χωρου που τρογονταν σαν τον σκυλο με την γατα, και ανταλασουμε επιτελους τις αποψεις Μ/μας σιγα σιγα παλι ολοι μαζι, την αρχη την εκανε πολυ ομορφα η Sm_Art_Lady, τεραστιο λαθος η διασπαση Μ/μας σε δυο στρατοπεδα δεν εχουμε να χωρισουμε αλλωστε κατι μεταξυ Μ/μας, αφου ανηκουμε στον ιδιο χωρο.

    2oν Επιτελους ειδαμε τον Kostantino σε παρτυ, και μαλιστα με ομορφη θηλυκια υπαρξη...... 
     
    Last edited: 20 Νοεμβρίου 2007
  7. Kits

    Kits Contributor

    Προτεινω σε επομενο αναλογο παρτυ στην σκηνη να ανέβει ο MasterPerris.
    Εχει την Εμπειρια, την Τεχνικη και το παρουσιαστικό για κατι τετοιο!!
    Αλλωστε πιο υποτακτικο θυληκο του φοριουμ δεν θα ηθελε αυτα τα λιγα λεπτα επανω στην σκηνη να ειναι στα εμπειρα χερια ενος Μαστερ οπως ειναι ο MasterPerris.

    Ψηφιζω ΜasterPerris δαγκωτό!!


    Υ.Γ. Αν βεβαια το επιθυμεί και ο ιδιος....
     
  8. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: 2ον S/M Party στο Club The Hall

    Οι εντυποσεις μου τωρα για τους συνηθεις ενοχους...... και τους συμμετεχοντες.

    1ον Η Sm_Art_Lady μακραν η καλυτερη στο να φτιαχνει το παζλ των συμμετεχοντων στην σκηνη, δεν σε συγκρινω με καμια αλλη στο ποστο αυτο Κυριαρχη ομορφια μου......μπορεις να φτιαξεις απιστευτα σκηνικα, (τι κανει αυτος ο Ολλανδικος S/M χωρος σε οσους τον εχουν επισκεφτει).

    2ον Panacotta, αν και πολυδιαστατος στον χωρο του bdsm, επαιξες πολυ καλα τον ρολο του Master θα ειχες φτασει στο τελειο αν το μαστιγωμα και ο τροπος σου ηταν πιο σκληρος και οχι τοσο σοφτ π.χ.λιγο τραβηγμα του μαλιου δεν θα την χαλαγε την υπεροχη και σουπερ sexy lola και ας δεν ειναι μαζοχιστρια....μου εβγαζες κατι σε χορευτη Master, αυτα φυσικα βλεποντας παντα απο την δικια μου οπτικη γωνια, ησουν πολυ καλος για αρχη, σχεδον πλησιασες τους τροπους ενος πραγματικου Master.

    3ον lola. Tι να πω για το πιο σουπερ sexy θηλυκο του χωρου Μ/μας αλλα και ολοκληρου του club,τελεια και παυλα lola εισαι κα....λα,εδωσες πολυ δουλεια για το σπιτι στα Αρσενικα του club.......  

    4ον Miss Vampirela.Αγρια απροσιτη θηλυκη ομορφια, σκληρη και oritzinal Mistress,μπραβο σου εισαι τελεια, να σε εχουμε συχνα στην παρεα Μ/μας.

    5ον Μαρκελα. Δυμετρη Mistress απο τις πιο σκληρες που εχω δει στον Ελληνικο S/M χωρο, να προσεχεις μονο λιγο το μαστιγιο σου οταν δεν προσγιωνετε στην σαρκα του σκλαβου σου...., αλλα ειναι προς το μερος των παρευρισκομενων....λιγη προσοχη παρακαλω.

    6ον jim jailor+dennis+hermis, αν και ξενερονω οταν βλεπω Αρσενικα στην θεση αυτη, ( βλεποντας παντα απο την δικια μου οπτικη γωνια),ησασταν πολυ υπεροχοι σε αυτο που κανατε,και το πιο ομορφο ηταν οτι το απολαυσατε πραγματικα περιτο δε να σας πω οτι ζηλεψαν πολλοι σκλαβοι την θεση σας..... 

    Νομιζω οτι ειπα αρκετα για το 2ον Σ/Μ παρτυ, ραντεβου στην 1η Δεκεμβριου στο αλλο παρτυ, θα συμμετεχει στην σκηνη η φιλη μου, του χωρου Μ/μας και του φοριουμ Mistress Vanta
     
  9. thelma

    thelma Regular Member

    Απάντηση: 2ον S/M Party στο Club The Hall

    Καλε μου Περρι
    επειδη και στο παρτυ μου παραπονεθηκες οτι εκατσα στο τραπεζι σου, παρολο που σου εξηγησα τοτε, στο ξαναεπαναλαμβανω και τωρα μπας και γινω περισσοτερο κατανοητη. Οταν σε ενα μαγαζι ρωταω που μπορω να κατσω και μου λενε οπου θελετε, καθομαι και εγω οπου θελω. Με τον ιδιο τροπο καθησαν φανταζομαι και οι αλλοι στα υπολοιπα. Αυτο πιστευω θα εκανε και ο καθενας ακομα και στην Ολλανδια. Απο την στιγμη που δεν υπαρχουν καρτες "ρεζερβε" στα τραπεζια και σε σερβιρουν κανονικα, ολα θεωρουνται ελευθερα. Με τσαμπουκα δεν εκατσε κανεις πουθενα. Οποτε τα παραπονα πανε στον μαιτρ του μαγαζιου και οχι στον κοσμο που στιβαχτηκε σαν τα σφαχταρια.
     
  10. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: Απάντηση: 2ον S/M Party στο Club The Hall

    Αγαπητη Ευα μερικες φορες μπορει να γινομε καυστικος ,η ειρων, η ακομα και να τα λεω (χονω) πολυ χυμα η ομα, αλλα ετσι ειμαι εγω, οταν βλεπω κατι που δεν μου αρεσει θα το πω ο κοσμος να χαλασει,παντος δεν ειναι για εσενα αυτα που εγραψα, μπορει να ειναι και Π/πιος και οχι Πια.....
    Σε ευχαριστω παντως για την συσταση να το αποσυρω, αλλα δεν θα το αποσυρω και ας χαλαει την εικονα του μηνυματος που θελω να περασω στον κοσμο, ισως αρεσει και του κοσμου οπως και εμενα να λεγοντε οι αληθειες.
     
  11. Panacotta_of_Doom

    Panacotta_of_Doom Regular Member

    Re: Απάντηση: 2ον S/M Party στο Club The Hall

    Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια. Ξέρω ότι δε θα αποκτήσω ποτέ την άμεμπτη τέχνη και τεχνική ενός πραγματικού και έμπειρου Master, αλλά με λίγη τύχη και εξάσκηση (και βοήθεια!) θα πλησιάσω λίγο ακόμα.

    Συγγνώμη για τον πανικό του βραδιού. Οι πάμπολλες ζόρικες συγκυρίες δε μας επέτρεψαν να μιλήσουμε καθόλου.
     
  12. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: 2ον S/M Party στο Club The Hall

    Ομορφια μου αυτα που γραφω για τα τραπεζια τα γραφω γιατι ειδες τι γινετε στα τραπεζια ενα μπαχαλο,ο μαιτρ δεν τον πολυ ενδιαφερει, του λενε οτι ειναι του χωρου, η οτι ειναι φιλοι και η παρεα του Perri η της Ευας και αυτος τους εδειχνε τα κλησμενα τραπεζια, αλλα αυτοι ηξεραν οτι δεν ειχαν κλησει τραπεζι, ουτε τους ειχε πει τιποτα κανενας Perris η Ευα, οτι τους εχει υπολογισει στο τραπεζι του, δεν με ενδιαφερε για εμενα οσο για την παρεα μου που αναγκαστηκαν να κατσουν στα ορθια, ενω τους ειχα κλησει δυο τραπεζια.
    Εσυ παντως χορας παντα στο τραπεζι μου, εστω και αν χρειαστη να σηκωθω εγω και να κατσεις εσυ..... 

    Οσο για την Ολλανδια ας οψετε η πουτανα παγκοσμιοποιηση, μπαινουν οι Αστυνομοι στα Ζωνιανα και παραλυει η οικονομια της Ολλανδιας λογο ελειψις του χορτου.........(γελαει)

    Θα με βοηθησεις να την κρεμασουμε, και δεσουμε αναποδα την σκλαβα...... 

    Δεν πειραζει φιλε σε ειδα ειχες πολυ ανχος, παντος εντυπωσιασες την Αγγλιδα σκλαβα της παρεας μου..........μου ελεγε συνεχεια,γκουτ Μαστερ, γκουτ Μαστερ.....ο Panacotta....... 
     
    Last edited: 20 Νοεμβρίου 2007