Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

2ον S/M Party στο Club The Hall

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM / Fetish Parties' που ξεκίνησε από το μέλος MasterPerris, στις 26 Οκτωβρίου 2007.

  1. latexduck

    latexduck Contributor

    Μα τί έχουμε να ζηλέψουμε απο τους Ολλανδούς...   
    ο καθένας κάνει τα πάρτυ με τον τρόπο του  
     
  2. Panacotta_of_Doom

    Panacotta_of_Doom Regular Member

    Την εξαιρετική αντιπλημμυρική υποδομή τους;

    Επίσης, το πολύ ποδήλατο κάνει καλό σε ορισμένα ελκυστικά μέρη της ανατομίας.
     
  3. James_Bondage

    James_Bondage Regular Member

    photos και vids απο το event παιζουν;
     
  4. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Λίγες φωτογραφίες από το Παρτυ θα βρείτε ΕΔΩ

    Ευχαριστώ τον αγαπημένο Μου focus, που Μου τις παραχώρησε!
     
    Last edited by a moderator: 20 Νοεμβρίου 2007
  5. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    νομιζω γαμηθηκε το θεμα. πως ξεκινησε και πως καταντησε. καλυτερα να μην συνεχιστει η διαμαχη δημοσια. αν εχετε να πειτε κατι μεταξυ σας πειτε πριβε η στο τηλ αλλα δεν θελω να κλεισω το θρεντ γιατι τα μελη μπορει να θελουνε να σχολιαζουν το παρτυ ~ αν υπαρξει κι αλλο ποστ φαγωμαρας θα το κλεισουμε ομως
     
  6. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    θα ξανανοιξει απο δευτερα, ευα και περις cool down
     
  7. nasmar

    nasmar Regular Member

    Απάντηση: 2ον S/M Party στο Club The Hall

    male part

    Άργησα να στείλω τις πολύ καλές εντυπώσεις που είχα απο το Σάββατο.
    Συγχαρητήρια σε όλους όσους βοήθησαν για να γίνει.
    Τα show απο το ''χώρο'' μας ήταν πραγματικά τα μόνα αξιοπρόσεκτα(για μένα).
    Τα παιδιά έδωσαν ρέστα και θα είναι κρίμα να τους βγεί(αν δεν τους βγήκε ήδη)ξινό.
    Ό/όλοι/ες ήταν πολύ καλοί/ές και μετέφεραν το κλίμα του bdsm στο μαγαζί,αφού παρατηρούσα και άτομα εκτός forum να παρακολουθούν και να χειροκροτούν με πάθος κυρίως τα Δ/δικά μας (το μας καταχραστικά) show.
    ΜΠΡΑΒΟ και στα επόμενα.

    Υ.Γ αν το κερί που έσταζε ο Panacotta στη lola(που δεν έσταζε απλά   )ήταν χρωματιστό, θα είχε αποδωθεί καλύτερα,κατα τη γνώμη μου η σκηνή.
     
  8. Panacotta_of_Doom

    Panacotta_of_Doom Regular Member

    Re: Απάντηση: 2ον S/M Party στο Club The Hall

    Ευχαριστούμε για τα καλά σου λόγια!

    Δυστυχώς πολλά πράγματα που είχαν προετοιμαστεί εξαιρετικά προσεκτικά ήταν αδύνατο να φανούν στη σκηνή και ίσως να φάνηκαν αυθαίρετα, δείγματα έλλειψης φαντασίας ή στυλ, κλπ.

    Πχ. το αρχικό σχέδιο ήταν το θηλυκό μισό μας να κρατάει το δίσκο με τα παιχνίδια, αλλά η σκηνή είχε πολύ μικρό μέγεθος και λάθος σχήμα, κι ας την ήθελα κοντά μου εκείνη την ώρα.

    Ο Perris ανέφερε επίσης ότι θα έπρεπε να τραβήξω τα μαλλιά της Λόλας — αυτό είναι κάτι που ανακαλύψαμε ότι της αρέσει ιδιαίτερα, αλλά η μάσκα δεν το επέτρεπε. Είχαμε κάνει πρόβα ακόμα και στο τρίψιμο στο τέλος για να σιγουρευτούμε ότι δε θα έφευγε η μάσκα όταν την έτριβε στη μπότα μου (το PVC κολλάει εύκολα). Παρ'όλα αυτά χρειάστηκε να της τη φτιάξω σε μια φάση.

    Τέλος, τα κεριά: δοκιμάσαμε διάφορα είδη κεριών, χρωματιστά και μη, με ιδιαίτερη προσοχή, αλλά όλα είχαν εξαιρετικά ψηλό σημείο τήξης. Ένα απ'αυτά μου άφησε έγκαυμα όταν έχυσα μόλις μία σταγόνα στον καρπό μου. Η ασφάλεια του ανθρώπου που με εμπιστεύεται να κάνω κάτι τέτοιο έχει ύψιστη προτεραιότητα, πολύ ψηλότερη από τη θεαματικότητα της σκηνής (για παρόμοιους λόγους αφήσαμε απ'έξω και το caning). Το μόνο κερί που της ήταν σχετικά άνετο ήταν του τύπου που άλλωστε επιβάλλεται για ασφάλεια: λευκή παραφίνη, άβαφη, χωρίς άρωμα. Είχε υπέροχα γλυκιά αίσθηση (ναι, φυσικά και το δοκίμασα πάνω μου), κι ας μη φαινόταν καλά από παντού. Πίστεψέ με, αν έκαιγα τη Λόλα με το κερί θα την ακούγατε μέχρι το μπαλκόνι. Έχεις δει το Lola Rennt;  
     
  9. latexduck

    latexduck Contributor

    Τώρα που ξανακοίταξα το θέμα, συνειδητοποίησα ότι μερικά μέλη δεν εξέφρασαν την γνώμη τους για όλους τους συμμετέχοντες γιατί αυτό? Μπορείτε να το πείτε αν δεν Σ/σας άρεσε κάτι ώστε όποιος συμμετέχει στο επόμενο (αν γίνει) να βελτιωθεί... Ευχαριστώ  
     
  10. antoniom

    antoniom New Member