Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

2ον S/M Party στο Club The Hall

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM / Fetish Parties' που ξεκίνησε από το μέλος MasterPerris, στις 26 Οκτωβρίου 2007.

  1. Afrodyte

    Afrodyte Regular Member

    Απάντηση: 2ον S/M Party στο Club The Hall

    για να λεμε τα πραγματα με το ονομα τους:το παρτυ δεν ειναι σμ αλλα σεξ συμφωνα με την αφισσα του μαγαζιου παντα.μην μπερδευομαστε. ακουσα την αλλη φορα οτι μας ταξατε σμ και δεν ειχε.ειναι σεξ παρτυ με δοσεις φετιχισμου.
     
  2. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    εγω παντως ειμαι αθωος ... σεξ δεν εκανα με κανεναν ..... ουτε και ο διπλανος μου ...και διπλανος του διπλανου .... κατι παιχτηκε στην πιστα αλλα δεν βαζω το χερι στην φωτια ....
     
  3. Lola

    Lola Regular Member

    Απάντηση: 2ον S/M Party στο Club The Hall

    Κατι πηγε να γινει αλλα.. πανω κατω, μεσα εξω.. τι πιπα και κακο.. τιποτα! καποιος το ματιασε το παλικαρι -δεν εξηγειται αλλιως- τελειωσε το show ουτε να χυσει δεν προλαβε ο δυσμοιρος..  
     
  4. Elysium

    Elysium Contributor

    Re: Απάντηση: 2ον S/M Party στο Club The Hall


       
    Έχω ασφαλείς πληροφορίες πως ψάχνουν ακόμη να βρουν αυτόν που μάτιασε το παλικάρι...
     
  5. Lola

    Lola Regular Member

    Απάντηση: 2ον S/M Party στο Club The Hall

    sssssss... κρυβε λογια, κρυβε λογια...  
     
  6. Afrodyte

    Afrodyte Regular Member

    Απάντηση: 2ον S/M Party στο Club The Hall

    αυτον η αυτην; 
    λεω εγω τωρα 
     
  7. isnogood

    isnogood afterall, true love is the ultimate fantasy Contributor

    Re: Απάντηση: 2ον S/M Party στο Club The Hall


    αααα καλε ... δεν ηταν ματιασμα .... εγω παω στοιχημα οτι τοση ωρα μισοστυση μονο αν το ειχε στην καταψυξη προηγουμενος μπορουσε να διατηρηθει ... κατεβαινε 3 σκαλες , εκανε 10 λεπτα προγραμμα και αυτο εκει .. στο ντεμιορθιο , ημισκληρο .... σιγουρα κατεψυγμενο ... γι αυτο δεν τελειωνε .... ... ενω το φρεσκο ειναι αλλιως .. σπαρταραει , παλεται , κινηται απειλητικα ... εχει μια χαρη μια ζωντανια βρε αδελφε ...
    ... παιζει βεβαια και η αλλη υποθεση ... : να ζηλευε ο γκομενος της κοπελας : "κανε το σωου αλλα μην τυχον και τελειωσεις , στο εκοψα ... με τον παγοκοφτη .." .....
    βεβαια την πραγματικη αληθεια την γνωριζει το παλικαρι , ο θεος , και τα βακτηριδια στο στομα της κοπελας ... για την ιδια δεν ξερω , διοτι χωρις την ενημερωση : "ααααχχ τελειωνω.." , οι γυναικες μπλοκαρουν και αυτον δεν τον ακουσα να φωναζει κατι ....
     
  8. latexduck

    latexduck Contributor

    εμμμ το πολύ το κυρ ελέησον το βαρεθηκε και ο παπάς κάτι τέτοιο συνέβη μάλλον   χιχιιχ

    Μην φοβάστε τα καλύτερα έρχονται  
     
  9. sw

    sw



    Γιατρε μου , ακουσατε κανεναν μας να μιλαει για μηλα ... και αυτο με την ημερησια

    δοσολογια τους; Ε; Οχι! Αντιθετως με ποτακι θα παμε ν' αρχισουμε, με τη Lola και τον blindefold, κανενα κοψιδι με τον isnogood(after)


    απ' οτι ακουω, και ειμαι περιεργος να δω που θα το φτασουμε (με βαζω μεσα...). Ειστε λοιπον για να μην

    πω απαραιτητος (τοκ-τοκ ξυλο), τουλαχιστον ευπροσδεκτος!!!
     
    Last edited: 29 Οκτωβρίου 2007
  10. chemical23

    chemical23 Regular Member

    Για να μην γίνει σαν την άλλη φορά,όσοι έρθουν θα πληρώσουν ποτό στην είσοδο ή θα πουν κάποιο όνομα,θα μπουν και θα πληρώσουμε όλοι μαζί τα μπουκάλια στο τραπέζι?
     
  11. superfly

    superfly New Member

    Ε, λοιπόν, λέω να εμφανιστώ και εγώ.
     
  12. Kits

    Kits Contributor

    πως τα καταφερνετε παντα και επιλεγετε ημερομηνιες που ο κοσμος ''καιγεται ''....