Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

2ον S/M Party στο Club The Hall

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM / Fetish Parties' που ξεκίνησε από το μέλος MasterPerris, στις 26 Οκτωβρίου 2007.

  1. James_Bondage

    James_Bondage Regular Member

    Re: Απάντηση: 2ον S/M Party στο Club The Hall

    Αν δεν είναι single malt δε πίνεται...

    ελπίζω να εχει και καμία maledom-femsub, femdom-femsub φάση στη σκηνη αυτή τη φορά, ε?
     
  2. capeaway

    capeaway Regular Member

    Απάντηση: 2ον S/M Party στο Club The Hall

    Εκτος απροοπτου θα (ξανα)δειτε κι εμενα!   Το κανονισα χτες! Αν βεβαια συμβει κατι την τελευταια στιγμη, θα τα πουμε καποια επομενη φορα.

    Αληθεια, με την εισοδο τι γινεται?
     
  3. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Θα είμαστε και εμείς εκεί.
     
  4. Kits

    Kits Contributor



    και οι 96 johnslave???
     
  5. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: 2ον S/M Party στο Club The Hall

    Αυτα που εκαναν τα δικα Μ/μας παιδια ειχαν μια σοφτ δοση Σ/Μ,αλλα μην περιμενεις με το πρωτο παρτυ να φτασουμε σε extrim καταστασεις, θα γινει και αυτο σιγα σιγα ομορφια μου, αν βοηθησουμε Ο/ολοι με την παρουσια Μ/μας στα παρτυ, και με την συμετοχη Μ/μας, θα πρεπει να αποδειξουμε οτι αυτα που γραφουμε εδω μεσα μπορουμε και να τα κανουμε πραγματικοτητα, γιατι θα πρεπει να ομολογησω οτι πραγματι εχουμε φοβερη φαντασια οταν γραφουμε εκ του ασφαλους πισω απο μια οθονη ανωνυμα,οταν ομως ερθει η ωρα να τα κανουμε πραγματικοτητα τι γινετε ?

    Και μην μου πειτε μερικοι τα εν οικο μη εν δημο, γιατι εχω μια διαισθηση οτι ουτε τα εν οικο εν οικο δεν κανουμε....... ?

    Θερμη παρακληση μην Ε/ερχεσται με τα τζιν Σ/σας, βαλτε και κατι πιο φετιχ, και ειδικα τα θηλυκα ντυθητε εμ...(γδυθητε...)πιο sexy...... 
     
    Last edited: 31 Οκτωβρίου 2007
  6. Eri

    Eri

    Τελικα οι μαργαριτες αποφασισαν.....θα παω.......
     
  7. Elysium

    Elysium Contributor

    Re: Απάντηση: 2ον S/M Party στο Club The Hall

    Φετίχ είναι τα δερμάτινα και τα latex, rubber;
     
  8. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Και οι 97, Kits, να έχεις σκλάβους να βλέπεις  .
     
    Last edited: 30 Οκτωβρίου 2007
  9. James_Bondage

    James_Bondage Regular Member

    καλα εγω θα έρθω ντυμένος casual... θα με γνωρίσετε από το t-shirt που θα φοραω...
     
  10. Toxikka

    Toxikka New Member

    Hi guys and girls.Ego eimai telios arxarios,den ksero kanenan apo do mesa kai thelo na ertho na gnoriso kosmo(eidika dominatrixes).Boro i tha fao porta ???
     
  11. blindfold

    blindfold Contributor

    αν δεν γράφεις με greeklish why not ?  
     
  12. sw

    sw

    Re: Απάντηση: 2ον S/M Party στο Club The Hall




    Να ρωτησω κατι Τ/τους Α/αρρενες; Θα ντυθητε/γδυθητε Κ/κανενας η θα ειμαι ο μονος

    που οταν Σ/σας δω , θα ...βγω απ' τα ρουχα μου;  
     
    Last edited: 31 Οκτωβρίου 2007