Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

2ον S/M Party στο Club The Hall

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM / Fetish Parties' που ξεκίνησε από το μέλος MasterPerris, στις 26 Οκτωβρίου 2007.

  1. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: 2ον S/M Party στο Club The Hall

    Μπορεις και δεν θα φας πορτα,κανενα σαντουιτς μπορει να φας απο το απεναντι μαγαζι..... 

    Τωρα αν γνωρισεις domina...trixes....  αυτο θα μας το πεις στο τελος του παρτυ.
     
  2. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    τι μουσικη θα παιζει ?
     
  3. latexduck

    latexduck Contributor

  4. bdsmslave191

    bdsmslave191 Regular Member

    για πρωτη φορα πιστευω οτι θα ειμαι και εγω σε αυτο το παρτυ .
     
  5. Konstantinos

    Konstantinos Staff Member

    ελα που σε χαλανε τωρα τα λαικα jimjailor
     
  6. latexduck

    latexduck Contributor

  7. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Εγώ κάτι θα φορέσω. Θα έχω και το κολάρο μου. Περνάω έτσι μεγάλο αρχηγέ;    .
     
  8. James_Bondage

    James_Bondage Regular Member

    πετρΕΛΕΟΣ
     
  9. blindfold

    blindfold Contributor

    και πολυΕΛΑΙΟΣ  
     
  10. chemical23

    chemical23 Regular Member

    Mainstream dance electro θα παίξει τίποτα άραγε αυτή τη φορα?   λαικό?......Μακριά!!!!
     
  11. sector10

    sector10 Regular Member

    tha sas do olous ekei........... anypomono..........
     
  12. Toxikka

    Toxikka New Member

    Απλα ανησυχω επειδη δεν θα ξερω κανεναν και θα αισθανομαι σαν τη μυγα μες το γαλα ! Ισως καταφερω να φερω κανα φιλο/η μου. Αλλα απτην αλλη υποψιαζομαι οτι οι πιο πολλοι αγνωστοι θα ναι...
    Παρατηρω οτι εχει πολλα αρσενικα members εδω.Ελπιζω να εχει θυλικα members στο party !