Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

2ον S/M Party στο Club The Hall

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM / Fetish Parties' που ξεκίνησε από το μέλος MasterPerris, στις 26 Οκτωβρίου 2007.

  1. bdsmslave191

    bdsmslave191 Regular Member

    δηλαδη αν ντυθω παπας δεν θα μπω εεε!!!!! 
     
  2. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

    Re: Απάντηση: Re: 2ον S/M Party στο Club The Hall

     
    Μaster P...ri .... τι όμορφα που τα λέτε!  
    (ΘΑ ΠΡΈΠΕΙ να μάθεις να μιλάς για τις Dominatrix με το σεβασμό που τους αξίζει)  .
    Αν συνεχίσεις να Μας απαξιώνεις έτσι, τότε σε προειδοποιώ ότι, η επόμενη προσφώνηση από αυτήν που μόλις εκανα, θα είναι χειρότερη. Και για πληροφορία... το humiliation είτε είναι puplic, είτε είναι prive, είναι από αγαπημένα Μου!

    Και στο άσχετο: Η αλήθεια είναι ότι κάποια τυπάκια, μιλούν πολύ πριν από κάθε πάρτυ και σωπαίνουν ή την κάνουν... μέχρι την ανακοίνωση του επόμενου πάρτυ.

     
     
    Last edited: 2 Νοεμβρίου 2007
  3. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Φαντάζομαι ότι θα σε δούμε εκεί.
     
  4. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

       
    Very Funny !
       
     
  5. Lola

    Lola Regular Member

    Απάντηση: Re: 2ον S/M Party στο Club The Hall

    Aν το ρασο εχει σκισιμο μεχρι ψηλα στο μπουτι και απο μεσα φορας ζαρτιερα οχι μονο θα μπεις αλλα θα κλεψεις και τις εντυπωσεις 
     
  6. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: 2ον S/M Party στο Club The Hall

    SM_Art_Lady (ειδες εγω δεν εκοψα απο το ονομα σου.....), εισαι φιλη και ετσι σε θεωρω ακομη,αλλα θα πρεπει να ξερεις ομως να ξεχωριζεις το χιουμορ απο το σοβαρο, και εγω στο σποτ αυτο εκανα χιουμορ, και οχι οτι δεν υπαρχουν μιστρες τριχες,(δηθεν)οπως υπαρχουν και μαστερ τριχες (δηθεν), αλλα απλα εκει εκανα πραγματι χιουμορ στον φιλο που του απαντησα στο δικο του σποτ, και δεν ηταν σκοπος μου να απαξιωσω τις Dominatrix.

    Ξερεις πολυ καλα οτι τις πραγματικες Dominatrix τις παω, και ειναι οι καλυτερες μου φιλες, ασχετως αν δεν μπορω να καταλαβω γιατι ερωτικα ξεφευγουν απο την φυση τους δικη μου αποψη, και τις παω τις πραγματικες Μistress οχι γι' αυτο που κανουν, αλλα γιατι καυλωνουν μεσα απο αυτο που κανουν με τον σκλαβο τους και κανουν και σεξ μαζι του, και δεν κανουν οτι κανουν απο κομπλεξ κατοτεροτητος που εχουν πολλες απο αυτες τις δηθεν προς τα αρσενικα, γιατι ισως δεν παει μαζι τους ουτε αρσενικος γατος,λογο που δεν βλεπωνται εμφανισιακα, και θελουν να αποδυξουν με αυτο τον τροπο οτι εχουν το πανω χερι αυτες... εναντι των αρσενικων.

    Χωριστηκαμε σε δυο φοριουμ,δεν νομιζω ομως οτι αξιζει να χωριστουμε και σε δυο σρατοπεδα και στα παρτυ Μ/μας εσυ τι λες αξιζει ?

    Και κατι τελευταιο μην με προειδοποιεις για τιποτα εμενα, γιατι εγω ειμαι απο αλλο ανεκδοτο.......

    Σε θαυμαζω γι' αυτα που εχεις προσφερει στον χωρο Μ/μας παρολα τα προσωπικα σου προβληματα και το ξερεις, ομως μην θελεις να Μ/μας υποδεικνυεις και πως θα κανουμε χιουμορ......δεν εθιξα καμια Mistress προσωπικα.

    Φιλικα παντα.
     
  7. Eri

    Eri

    Re: Απάντηση: 2ον S/M Party στο Club The Hall

    Εχω καποιες αποριες......
    Οταν λες η φιαλη για τα μελη της κοινοτητας ειναι 60 ευρο τι ακριβως εννοεις?Οτι οποιος θελει παει στο μπαρ κ λεει ειμαι απο την κοινοτητα χρεωστε μου τη φιαλη 60 η οτι ειναι 60 για καποια συγκεκριμενα τραπεζια??
    Εφοσον καποιος κλεισει τραπεζι δεν ειναι δεδομενη η δωρεαν εισοδος στο μαγαζι??(Τουλαχιστον αυτο ξερω εγω οσα χρονια βγαινω) Αρα αυτο με τα φετιχιστικα ρουχα ισχυει μονο για οσους δεν εχουν τραπεζι....
    Υπαρχουν καποια τραπεζια κλεισμενα απο πριν για τ αμελη της κοινοτητας η θα πρεπει ο καθενας να κλεισει τραπεζι για την παρεα του?
     
  8. BaD_HabitS

    BaD_HabitS Regular Member

    xmm Eri μου μια απορια!καταλαβες κατι? 
     
  9. Afrodyte

    Afrodyte Regular Member

    Απάντηση: 2ον S/M Party στο Club The Hall

    Συνεχιζουμε να τσαταρουμε παρολα αυτα και μετα εχουμε και παραπονο που στα παρτυ δεν ερχεται κοσμος.Αναθεμα κι αν εχει καταλαβει κανενας τιποτα για το παρτυ αυτο καθ αυτο.
    Κατα τη γνωμη μου παντως,ας πεταχτουν τα ασκοπα καπου αλλου(4 απο τις 5 σελιδες δηλαδη) και οποιος θελει να το διακομωδησει το θεμα να παει εκει.
     
  10. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: 2ον S/M Party στο Club The Hall

    Ευτηχως Photografer που αποφασισες και εσυ να κανεις κατι.......


    Ετσι σου ειπανε ? Ε για να το λες εσυ κατι περισσοτερο θα ξερεις απο κατι αλλους......


    Εδω καπου φασκεις και αντιφασκεις, ειπες πιο πανω οτι δεν το διοργανωνει κανενας απο την κοινοτητα, τωρα εδω λες οτι καποια ατομα απο την κοινοτητα οργανωσαν καπιο κοματι, αληθεια αφου εσυ ξερεις τα παντα για το παρτυ, γιατι Μ/μας μπερδευεις εδω ?


    Και εγω μαζι σου.........

    Αυτα τα εχουμε πει απο την αρχη.....

    Αυτο μαλιστα ειναι πληροφορια που δεν την ανεφερε κανεις.......

    Πορτα δεν θα φαει κανενας ?

    Ασχετο, υπαρχει ενα παλιο λαικο ασμα που λεει, (χαθηκε το φιλοτιμο, και δεν υπαρχει μπεσα).

    Μαλλον δεν Μ/μας βλεπω για τριτο ανοιχτο παρτυ, γμτ παλι Ολλανδια θα τρεχω...........


    Photografer filika Perris.......

    Ομορφια μου αφησε Τ/τους να εκτονωθουν μερικους απο εδω μεσα, και απο αλλου,..... κατι δεν πρεπει να πουν και Α/αυτοι... ?  
     
    Last edited: 3 Νοεμβρίου 2007
  11. latexduck

    latexduck Contributor

    και 3ο και 4ο και 5ο και ούτο καθεξής, όσο είμαστε Ε/εμέις εδώ θα διοργανώνουμε!
     
  12. MasterPerris

    MasterPerris Contributor In Loving Memory

    Απάντηση: Re: 2ον S/M Party στο Club The Hall

    Μην εισαι και τοσο βεβαιος γι' αυτο Jim,δεν βλεπεις τι γινετε, ακομη δεν ξεκινησαμε και αρχισαν οι κοντρες, οι επιθεσεις, οι προειδοπιοισεις, κ.λ.π, το γλειψιμο απο μερικους εδω μεσα προς ορισμενα ατομα παει συνεφο, πραγματα τα οποια εγω τουλαχιστον απεχθανομε, νομιζω οτι προσπαθουμε O/ολοι μαζι σε συνεργασια με τη διευθηνση του Club που οποτε διοργανωνει sex παρτυ, πλαισιωσουμε τα παρτυ (τους) με κοματια του Σ/Μ με δικα Μ/μας ατομα του φοριουμ (οχι ολα), που ορισμενα ανεβαινουν στην σκηνη για την καυλα τους, και ορισμενα για αλλους λογους.....,ισως αργοτερα αν το συνεχισουμε φυσικα, καταφερουμε να ανεβαινουν στην σκηνη ατομα που το κανουν μονο για την καυλα τους, τοτε μονο θα εχουμε καταφερει κατι καλο.

    Θα μου πεις οτι ακουγομε τωρα τελευταια καπως, εγω που το ξεκινησα ενθουσιασμενος, ε ναι ετσι ειναι, γιατι δεν μπορω να βλεπω καποιους/ιες να πουλουν αρχηγια σε κατι που αλλοι τους ανοιξαν τις πορτες και μπηκαν μεσα, νομιζω οτι κανουμε το κανουμε Ο/ολοι μαζι για Ο/ολους Μ/μας, για να εχουμε και ενα στεκι για τις βραδινες Σαββατιατικες εξοδους Μ/μας, που θα μπορουμε να εκφραζομαστε καπως πιο ελευθερα.