Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

3η αλλα καλοι....

Συζήτηση στο φόρουμ 'Off Topic Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος zou, στις 25 Μαϊου 2008.

  1. female

    female Contributor

    Ψέματα, συκοφαντίες και ύβρεις... Ενδεικτικές του ήθους και του ύφους σου... Το τσιμπούσιον, και δη δημόσιον, ήτο πλήρως συναινετικόν.



     
  2. G_E

    G_E Contributor

    Απάντηση: 3η αλλα καλοι....

    H Καλομοίρα προωθεί το δημόσιο vanilla. Καμία σχεση με το χώρο. Είμαι στο σωστό χώρο; Αγλαΐαααααα ασε το δίκαννο και πιασε το GPS!!!.
     
  3. Eri

    Eri

    Δεν εχω προβλημα.....Ας σβηστουν ολα τα ποστς που πρεπει υπο τον ορο να μην πεσουν τα δικα μου κατω απο 1000 (μην παει τζαμπα κ το νημα μου  ).......
     
    Last edited: 27 Μαϊου 2008
  4. Τρισχαριτωμένη δύναμη η οπισθέλκουσα  
    Άξια τα φιλάκια, το λοιπόν...
     
  5. blindfold

    blindfold Contributor


    και καλά σου κάνανε ..!
    φαντάζομε σου άξιζε ,όπως και των υπολοίπων βασανιστηρίων και την επόμενη ημέρα ..!  


    υ.γ. μόνο και μόνο για την κόκκινη ζαρτιέρα έπρεπε να προκριθεί η βουλγαρία ,μετά από αυτό ο διαγωνισμός κατ'εμέ ήτο άκυρος ..!
     
  6. Mirella_trans_Domme

    Mirella_trans_Domme Contributor

    Θα σε στεναχωρησω ομως........τα τρια παραπανω ποστς ειναι γραμμενα στα ιταλικα και οχι με greeklish.
    Και τα ιταλικα γραφονται εδω και πολλοοοοοοοοοοοουυυυυυυς αιωνες με λατινικη γραφη.
    Δεν το ηξερες??????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  
     
  7. Eri

    Eri

    Οχι......  
     
  8. underherfeet

    underherfeet πέρα βρέχει Contributor

    Αιντε, τελειωνετε, εκπομπη της Λαμπιρη καταντησατε.. .