Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

7 και ένας τρόποι....

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM Discussion' που ξεκίνησε από το μέλος Seirios_79, στις 15 Αυγούστου 2015.

  1. Για να καταλάβεις πως έχεις "μπλέξει" με μαλάκα Κυρίαρχο (Ελληναρά)

    Για την Μαίρη, Μαρία, Μαιρούλα, Μαράκι, Παναγιώτα, Γιώτα (χρόνια πολλά μανάρια)

    1. Ο Κυρίαρχος σου αναφέρει ότι ήταν ΜΑΣΤΕΡ από την κοιλιά της μάνας του
    2. Ο Κυρίαρχος σου θεωρεί την στρατιωτική του θητεία ισοδύναμη με την εκπαιδευσή σου σαν σούμπα
    3. Κάθε 3 και λίγο ποστάρει ελληνοπυρηνικές / εθνομαλακίες στον προσωπικό του λογαριασμό στο φουμπου
    4. Γράφει πάντα κεφαλαία ελληνικά ή Greeklish.... ANORΘΟΓRAFA
    5. Θεωρεί πως όλες οι γυναίκες γεννιούνται σκλάβες... αλλά δεν το ξέρουν μέχρι να τον γνωρίσουν...
    6. Μιλάει πάντα για δόξα και τιμή, που όλοι άλλοι Κ δεν έχουν
    7. Θεωρεί πως το BDSM είναι ελληνικό προιόν, όπως η φέτα
    8. Έχει τα βιβλία του Norman ως Ευαγγέλιο

    ΥΓ. Προσοχή, ακόμα και σε όσους του πατάνε like... τα ίδια σκατά με αυτόν θα είναι (εκτός κι αν τον τρολλάρουνε)
     
  2. gaby

    gaby Guest

    o.k. τότε να μη σου πατήσω like  

    Έχω βρει ότι μερικοί εξαιρετικοί Κυρίαρχοι είτε είναι κατά βάθος, με έναν δικό τους τρόπο, μισογύνηδες είτε πιστεύουν ότι οι γυναίκες τείνουν προς την υποταγή. Δηλαδή το πέντε σου @Seirios_79 είναι σωστό για το "μέχρι να τον γνωρίσουν" χα χα χα, αλλά δεν κόβω το χέρι μου για το "όλες οι γυναίκες γεννιούνται σκλάβες" απλά άλλοι θα το θέσουν και αν με άπειρα μεγαλύτερη λεπτότητα.

    Επίσης εφιστώ την μέγιστη προσοχή και ο λόγος είναι πως στην καλύτερη θα χάσετε τον χρόνο σας

    • στον βλάκα εκείνο που με χίλιες προφάσεις δεν νοιάζεται να μαθαίνει από την εμπειρία των άλλων Κ,
    • στον βλάκα εκείνο που λέει πως είναι σαδιστής και δεν ξέρει ούτε έχει ενσκύψει στο τι είναι σαδισμός,
    • στο ανδράποδο εκείνο που υπόσχεται πράγματα D/s τα οποία γνωρίζει ότι δεν μπορεί να πραγματοποιήσει και
    • στον πασιβλάκα εκείνο που φαντάζεται πως αναιρεί Κυρίαρχους επιτιθέμενος με κοινότοπες ατάκες σε αυτό που αντιλαμβάνεται για λογική τους.

    Ωραία vibes σας έδωσα   μέρα γιορτινή, ευχαριστώ για τις ευχές Σείριε, με την ευκαιρία   και εύχομαι κι εγώ σε όσους γιορτάζουν σήμερα χρόνια πολλά και αυγουστιάτικα  
     
  3. Aυτοί που περιγράφω ανήκουν στην ίδια συνομοταξία με αυτούς που περιγράφεις  

    YΓ. δν είχα καμία φαγούρα για το αν θα μου πατήσει ή δεν θα μου πατήσει like η gaby
     
  4. gaby

    gaby Guest

  5. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    αυτο θα μπορουσε ανετα να το ειχε γραψει κι αυτος που κραζεις...
     
  6. sweet_release

    sweet_release ~she looks like the moon~

    και για την Δέσποινα*
     
  7. Xarhs

    Xarhs Hard limits: Μπουζούκια, Δράκοι και Μονόκεροι

    ΣΆΤΙΡΑ MODE [ON]
    Γεννήθηκα Μάστερ και αμέσως πήγα στον στρατό για γόπινγκ, όταν απολύθηκα ήταν μια μέρα δυστυχίας αλλά συνεχίζω να ανεβάζω την σημαία κάθε πρωί, για να βλέπουν οι γυναίκες που δεν έχουν υπηρετήσει ότι πρέπει να με υπηρετήσουν σαν σκλάβες που είναι, για την Ελλαδα ρε γαμώτο που έδωσε το BDSM σε όλο τον κόσμο, πάω να διαβάσω "το" βιβλίο τώρα... (Νορμαν)...
    ΣΆΤΙΡΑ MODE [OFF]

    (χρησιμοποίησα 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8 το 4 είναι πολύ σαδό για να σας το κάνω)  
     
    Last edited: 15 Αυγούστου 2015
  8. íɑʍ_Monkeץ

    íɑʍ_Monkeץ Contributor

    Ο ηγεμόνας

    Τους ανθρώπους πρέπει ή να τους καλοπιάνεις ή να τους εξοντώνεις, γιατί παίρνουν εκδίκηση για τις μικρές ζημιές ενώ δεν μπορούν να πάρουν για τις μεγάλες.

    Niccolo dei Machiavelli (1513), "Il Principe"
     
  9. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna owned Contributor

    Τέλειο θεματάκι!! Είχα φτιάξει μια εποχή μια λίστα με "τύπους" Κυριάρχων αλλά δεν ξέρω αν παίζει δημόσια γιατί υπάρχουν και παρεξηγησιάρηδες...  
     
  10. gaby

    gaby Guest

    έλα, δώσε πόνο!  
     
  11. margarita_nikolayevna

    margarita_nikolayevna owned Contributor

    Και οι παρεξηγησιάρηδεεεεεεες;;;    
     
  12. lizard_

    lizard_ his only purpose is A's pleasure

    για τις τριχες στον κωλο δεν θα πειτε τιποτα?