Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

"Absolute Fetish BDSM Festival at Erotica - 14-17 Μαϊου '09

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM / Fetish Parties' που ξεκίνησε από το μέλος SM_Art_Lady, στις 12 Απριλίου 2009.

  1. SM_Art_Lady

    SM_Art_Lady Contributor

     

    Ήλθε ξανά επιτέλους η στιγμή που περιμέναμε πολλοί από εμάς...

    Η 2η Athens Erotica ανοίγει τις πύλες της από τις 14 μέχρι τις 17 Μαΐου 2009.
    Στον χώρο αυτής της διοργάνωσης, εξασφαλίσαμε και φέτος έναν αποκλειστικά δικό μας τεράστιο χώρο 460τμ, στον 1ο όροφο της έκθεσης.


    Σε αυτό τον χώρο θα διοργανωθεί το πρώτο BDSM Festival στην Ελλάδα.
    Το όνομα του είναι 'Absolute Fetish BDSM Festival at Erotica"

    Μας περιμένει ένα τετραήμερο γεμάτο BDSM, φετίχ, Bizzare και kinky παιχνίδια, ανάμεσα στον ερωτισμό, τον πόθο, τις λαγνείες, τον πόνο και την ηδονή. Θα είναι ένας χώρος δικός μας, στον οποίο θα διοργανωθούν συνεχόμενα performing, εκθέσεις με θέμα τα φετίχ και το BDSM, αλλά και πολλά δρώμενα, με την συμμετοχή του κοινού. Δεν θα είναι απλά ένα event, αλλά μια διαδραστική εμπειρία, μια απόδραση από την πραγματικότητα σε ένα ιδιαίτερα διαμορφωμένο χώρο, στον οποίο θα μπορούμε όλοι μας ανεξάρτητα να ζήσουμε ελεύθερα τις φαντασιώσεις και τις επιθυμίες μας πάντα εντός ορίων.

    Αυτό που απαραίτητα ζητάμε από εσάς είναι το κέφι, την καλή διάθεση, αρκετή τόλμη και πολλή φαντασία!

    Ένα τέτοιο μεγάλο γεγονός, χρειάζεται την συμμετοχή όλων μας. Για αυτό χρειαζόμαστε εθελοντές, άτομα τα οποία θα έχουν να προσφέρουν κάτι. Άτομα που μπορούν και θέλουν να συμμετέχουν σε κάτι τόσο μεγάλο... Αυτό μπορεί να είναι από την απλή συμμετοχή στο dungeon ορισμένες ώρες και ημέρες, μέχρι την γενική συμμετοχή στα δρώμενα, την βοήθεια στο στήσιμο του χώρου, την βοήθεια στα performing και πολλά άλλα.

    Κάθε προσφορά είναι καλοδεχούμενη: Τεχνικοί, μακιγιέρ, σκηνογράφοι, performer, ενδυματολόγοι και άτομα γενικών καθηκόντων. Αν έχετε λοιπόν κάτι να δώσετε σε αυτήν την κίνηση, επικοινωνήστε μαζί μας σε PM.

    Καθώς έμειναν λίγες ημέρες ακόμα από την έναρξη του μοναδικού αυτού γεγονότος, ο χρόνος μας πιέζει. Για αυτό θα τον λόγο παρακαλούμε τα άτομα τα οποία θέλουν να συμμετέχουν, να δηλώσουν την συμμετοχή τους άμεσα. Με αυτόν τον τρόπο θα μπορέσουμε να οργανωθούμε καλύτερα.

    Είμαστε στην διάθεση σας για οποιαδήποτε πληροφορία.

    Absolute Fetish Τeam


     
     
    Last edited by a moderator: 13 Απριλίου 2009
  2. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    re: "Absolute Fetish BDSM Festival at Erotica - 14-17 Μαϊου '09

    Θα είμαι εκεί και θα συμμετάσχω, όπως πέρυσι. Πιστεύω να γίνει πιο καλά οργανωμένα από την περυσινή διοργάνωση. Μετά το Πάσχα στη διάθεσή σας.
     
  3. γε.....ΟΡΓΙΟΣ

    γε.....ΟΡΓΙΟΣ Regular Member

    re: "Absolute Fetish BDSM Festival at Erotica - 14-17 Μαϊου '09

    σε ό,τι χρειαστεί θα είμαι εκεί. χαρά και τιμή μου
     
  4. Lola

    Lola Regular Member

    Απάντηση: Εθελοντισμός στο "Absolute Fetish BDSM Festival at Erotica - 14-17 Μαϊου '0

    Οι πρωτες προετοιμασιες εχουν ηδη αρχισει και αυτη τη φορα -εχοντας πλεον περισσοτερη εμπειρια- θα βαλουμε ολοι τα δυνατα μας για το καλυτερο!
    Οποιαδηποτε δικη σας βοηθεια ειναι καλοδεχουμενη  Aκομα καθεστε? 
     
    Last edited: 13 Απριλίου 2009
  5. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: Εθελοντισμός στο "Absolute Fetish BDSM Festival at Erotica - 14-17 Μαϊου '0

    Kάτι πρέπει να σκεφτώ και εγώ ..  
     
  6. ipakouo_skilaki

    ipakouo_skilaki Regular Member

    re: "Absolute Fetish BDSM Festival at Erotica - 14-17 Μαϊου '09

    Μέσα από την καρδιά μου καλή επιτυχία παιδιά.Μακάρι να μπορούσα να βοηθήσω από οποιοδήποτε πόστο αλλά μου είναι δύσκολο έστω να παραβρεθώ και πάλι όμως καλή επιτυχία...  
     
  7. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Σε ευχαριστούμε. Αλλά προσπάθησε να έρθεις.
     
  8. gezag1

    gezag1 Regular Member

    φετος θα ερθω και εγω και θα ηθελα να συμμετεχω.
    πιστευω πως θα εχει επιτυχια.
     
  9. john_m

    john_m Bollocks mandola

    μετραμε αντιστροφα.....30 και σημερα:nod:
     
  10. Afrodyte

    Afrodyte Regular Member

    Απάντηση: "Absolute Fetish BDSM Festival at Erotica - 14-17 Μαϊου '09

    30 και σημερα ε;;;αχχχχχχ ακομα να ερθουν τα ρουχα μου...γρρρρρρ

    μακαρι να περασουμε το ιδιο καλα με περυσι  η και ακομα καλλυτερα!
     
  11. Bon Viveur

    Bon Viveur Sex involves the body. Great sex involves the mind

    Απάντηση: "Absolute Fetish BDSM Festival at Erotica - 14-17 Μαϊου '09

    Δυστυχώς πέρυσι δεν μπόρεσα να έρθω.
    Αυτή τη χρονιά όμως δεν το χάνω με τίποτα, θα είμαι σίγουρα εκεί.
    Εύχομαι και ελπίζω να έχει ακόμα μεγαλύτερη επιτυχία από πέρυσι. 
     
  12. sw

    sw

    Σουπερ!!!
    Με τις καλυτερες ευχες μου!!!
    Θα ειμαστε και εμεις εκει!

    Γι ργος