Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

"Absolute Fetish BDSM Festival at Erotica - 14-17 Μαϊου '09

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM / Fetish Parties' που ξεκίνησε από το μέλος SM_Art_Lady, στις 12 Απριλίου 2009.

  1. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Re: Στιγμες απο την ATHENS EROTICA 2009

    αντε με το καλο !!!Σε περιμενουμε  
     
  2. G_E

    G_E Contributor

    Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: "Absolute Fetish BDSM Festival at Erotica - 14-17 Μαϊου '

    Αν θέλαμε προφητείες για το μέλλον θα απευθυνόμαστε σε θρησκευτικά κείμενα. Η μη πραγμάτωση των ανατρεπτικών προτάσεων δεν καθιστά αφʼ εαυτής «ξεπερασμένη» τη σκέψη της επαναστατικής διανόησης.

    Αλλά όπως είπες στο παρόν νήμα σας ενδιαφέρει η διοργάνωση του erotica. Με ξενίζει εντούτοις το να εμπλέκουμε και να ξεπετάμε τον Ντεμπόρ ως ξεπερασμένο, στα πλαίσια του συγκεκριμένου κεντρικού θέματος που σας ενδιαφέρει. Προσωπικά θεωρώ ανευ ούσιας το να επιχειρήσω να κάνω ανάλυση, ούτε τώρα ούτε μετά, για τη σχέση ή τη μη-σχέση της συγκεκριμένης εκδήλωσης με τη σκέψη των καταστασιαστών.

    Μα τι ταύτιση σκεψης!!!!
     
    Last edited: 16 Μαϊου 2009
  3. Lady_in_Black

    Lady_in_Black MindGames

    Re: Στιγμες απο την ATHENS EROTICA 2009

    Θα τα πούμε εκεί φίλε Apollyon   
     
  4. Incomplete_

    Incomplete_ Contributor

    Απάντηση: "Absolute Fetish BDSM Festival at Erotica - 14-17 Μαϊου '09

    Άψογη οργάνωση! Πήγα χθες..Καταπληκτικά !Ένα μεγάλο μπράβο σε όλα τα παιδιά που πήραν μέρος με καθε τρόπο και χωρίς ιδιαίτερα διαλείμματα διατήρησαν με πολύ καλή ενέργεια έδωσαν τον καλύτερο τους εαυτό για να έχει το πρόγραμμα συνεχή ροή!  
    Πέρασα υπέροχα και σα θεατής και έριξα τον απίστευτο χαβαλέ με όλους τους φορουμίτες που μαζευτήκαμε εκεί..  
    Ένα μπράβο στους εθελοντές του κοινού που αποτίναξαν κάθε ενδοιασμό για να εκφραστούν μπροστά στο πλήθος,πράγμα που κώλωσα να κάνω εγώ..  .Μεγάλο μπράβο στον κορίτσαρο που έδωσε ρέστα και στον Κυρίαρχο της που κατάφερε και την "απελευθέρωσε".Υποκλίνομαι Κύριε και κυρία μου..  ..
    Γενικά ένα μεγάλο μπράβο σε όλους αυτούς που πάνε ένα βήμα παραπέρα και δεν κάθονται να μεμψιμοιρούνε για "το πόσο πίσω είναι η Ελλάδα",σε αντίθεση με πολύ λαό που γνωρίζω εδώ ο οποίος πιπιλάει τα δαχτυλάκια της Ολλανδίας και τα θέλει όλα έτοιμα.
    Και τέλος ένα μεγάλο μπράβο σε εκείνες και εκείνους που αντιμετώπισαν την κατινιά ,τον κομπλεξισμό και τη βλακεία (βούρτα και π@@τσα ποτέ μαζί παίδες!άλλο το ένα και άλλο το άλλο)και θα συνεχίζουν να τα αντιμετωπίζουν και τώρα και του χρόνου και του παραχρόνου και του αντιπαραχρόνου και πάει λέγοντας..

    Μη μασάτε παίδες!Εύγε .  
     
  5. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Re: Στιγμες απο την ATHENS EROTICA 2009

    Θα τα πούμε και γιατί σε πεθυμήσαμε. Εγώ θα πάω σήμερα, οι δουλειές με τράβηξαν έξω.
     
  6. blindfold

    blindfold Contributor

    Re: Στιγμες απο την ATHENS EROTICA 2009

    μόλις συγκεντρωθώ θα απαντήσω επίσης ..
     
  7. blindfold

    blindfold Contributor

    ήμουν και εγώ εκεί  
     
  8. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Αλλη μια κουραστικη αλλα γεματη με χαμογελα εντονη ημερα τελειωσε.Στενοχωριεμαι που εχει μεινει μονο μια μερα,υποσχομαι να ειναι καλυτερη και απο τις προηγουμενες 3 απο μεριας μου.Τα ποδια μου διαφωνουν.Εχουν μεινει στην διαθεση της πρωτης μερας πριν τους κανω το 12ωρο session ορθοστασιας.
    Χαιρομαι που ειδα φιλους και που ηρθαν με την καρδια τους να μας δουν,γεματη ζεστασια,χαμογελα και ενδιαφερον.Οι υπολοιποι που δεν ηρθαν ορμωμενοι απο αντιθετα συναισθηματα τους ευχομαι να εχουν αυτα τα συναισθηματα για παντα.
     
  9. Emma

    Emma Contributor

    ... και να τους καεί και το video;  

    Mη γίνεσαι κακός.  




    Υ.Γ. Χαίρομαι που περάσατε καλά όσοι το επιλέξατε  
     
  10. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Δεν γινομαι κακος.Ειμαι ρεαλιστης.

    Υ.Γ. και να τους ψοφησει και ο γα'ι'δαρος  
     
    Last edited: 17 Μαϊου 2009
  11. thaleia

    thaleia Contributor

    Απάντηση: Re: "Absolute Fetish BDSM Festival at Erotica - 14-17 Μαϊου '09

    Λεβεντη τον λογον αλλαξε κι αλλη καταρα δωσε!
    τι σου φταιει το καημενο το ζωντανο?

    ουφ!!! ευτυχως που προλαβα και πηγα καθ οτι τυγχανω ιδιοκτητρια , περαν της κουκλας φοραδας Θαλειας, της πανεμορφης Μαργαριτας (η γαϊδαριτσα μου)  .
     
  12. ipakouo_skilaki

    ipakouo_skilaki Regular Member

    Apollyon υπομονή...από αύριο θα έχεις όσο χρόνο θέλεις να ξεκουραστείς και ξέρεις ποιο είναι το αστείο;Ότι θα λες:γιατί να μην κρατούσε κι άλλο;
    thaleia πόσο είναι η γαιδουρίτσα η Μαργαρίτα;  
    Σας ζηλεύω(με την καλή έννοια που λέει κι ο Ψινάκης) αλλά εύχομαι πάντα να περνάτε τόσο καλά...