Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

"Absolute Fetish BDSM Festival at Erotica - 14-17 Μαϊου '09

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM / Fetish Parties' που ξεκίνησε από το μέλος SM_Art_Lady, στις 12 Απριλίου 2009.

  1. thelma

    thelma Regular Member

    Απάντηση: Re: "Absolute Fetish BDSM Festival at Erotica - 14-17 Μαϊου '09

    Κοφτη πια αυτη τη καραμελα!!! Κουρασε......
    Δεν ειμαστε η φιλοι η εχθροι. Μπορει πολλοι να ελειπαν, να βαρεθηκαν να ερθουν, να μην τους ενδιαφερει η εκθεση και χιλιους αλλους λογους. Ειχε και 2 εκθεσεις βιβλιου. Που να τα προλαβουν ολα!! 
     
  2. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Ήταν καλή η διοργάνωση. Συμμετείχαν τουλάχιστον και τρία άτομα από το κοινό, άγνωστα σε εμένα. Όλοι γίναμε μια παρέα. Να πούμε και το κυριότερο: το κλίμα ήταν πολύ πολιτισμένο, ούτε φωνές ούτε γιούχα ούτε προσβολές, όπως συνέβαινε σε άλλους χώρους του Ερώτικα. Δείξαμε τον καλό εαυτό μας. Όσοι δεν ήρθαν ας είναι καλά, μπορεί να έρθουν την επόμενη φορά, πάντως κάποιο λόγο θα είχαν. Μία μέρα έμεινε ακόμα ρε γαμώτο.
     
  3. hermis

    hermis Regular Member

    Ότι και να πω είναι λίγο...

    Τα χαμόγελα και η ιδιαίτερη έκφρασή μας σε αυτό τον χώρο απογειώνουν τις αισθήσεις.

    Σήμερα θα καεί η έκθεση!!
     
  4. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Χιουμορ κανω εχοντας στο νου το ανεκδοτο που μονο ο Ελληνας δεν θελει τα ιδια με τον διπλανο του αλλα να ψοφησει ο γαιδαρος του γειτονα
     
  5. johnnieBgood

    johnnieBgood Regular Member

    Εγώ χθες Σάββατο δεν πέρασα καθόλου καλά. Χωρίς όμως να φταίνε σε κάτι οι διοργανωτές. Συγνώμη παιδιά που δε συμμετείχα πουθενά στα δρώμενα. Απλά είχα πάρα πολύ κακή διάθεση και ήμουν και πολύ κουρασμένος από τη δουλειά. Το κοψα στις βόλτες λοιπόν στους υπόλοιπους χώρους της έκθεσης να δω και την καλή μας Angel7 που ήταν η ατραξιόν του ισογείου με το σούπερ εντυπωσιακό δερμάτινο outfit και τις τρομερές μπότες... Παρέλαση έκαναν μπροστά της οι φωτογράφοι!
     
  6. Apollyon

    Apollyon God's Demon Contributor

    Re: Απάντηση: Re: "Absolute Fetish BDSM Festival at Erotica - 14-17 Μαϊου '09

    Σου εχω ζητησει να μην αναφερεσαι σε μενα.Τις εντολες (Κοφτη πια αυτη τη καραμελα!!!) αλλου,εκει που περνανε.Προσωπικα μαζι σου ουτε εχθρος ουτε φιλος ειμαι.Απλα μου εισαι εντελως αδιαφορη για αυτο και ζηταω για μια ακομα φορα να μην ασχολεισαι μαζι μου.Καλημερα.
     
  7. catlover

    catlover New Member

    Re: Απάντηση: Εθελοντισμός στο "Absolute Fetish BDSM Festival at Erotica - 14-17 Μαϊο

    Η υπεροχη γατα και εδω...
     
  8. hermis

    hermis Regular Member

    Ήταν όλα πολύ όμορφα ζεστά και παιχνιδιάρικα!

    Η τελευταία μέρα Κυριακή ήταν για εμένα το αποκορύφωμα που με έκανε να περάσω υπέροχα.

    Η βοήθεια των ατόμων (από Αθήνα και ιδιαίτερα από επαρχία) για το στήσιμο αυτού του χώρου αλλά και οι performer, έδωσαν τον καλύτερο τους εαυτό ανεξαιρέτως!

    Έμειναν τα χαμόγελα για ακόμα μια φορά και οι γλυκές αναμνήσεις.

    Υ.Γ. Η προσπάθεια της SM Art Lady, της Megadance αλλά και των ατόμων που στήριξαν το όλο εγχείρημα πέτυχε, μοιράζοντας δυνατές δόσεις ευτυχίας στους συμμετέχοντες και μη.

    Να είστε πάντα καλά.
     
  9. phoenixxx

    phoenixxx Regular Member

    Absolute Fetish BDSM Festival, Έγραψε Ιστορία

    Δεν μπορώ να σηκώσω τα κακόμοιρα τα δαχτυλάκια μου από την κούραση.
    Σήμερα είναι η μέρα του μαζέματος και έχω κοιμηθεί μόνο 4 ώρες. Είμαι όμως τρισευτυχισμένος που βίωσα αυτό το overdose καύλας, πόνου, χαράς, απόλαυσης, πλάκας, χαράς, καθαρής kinky διασκέδασης, που όμοια της δεν έχω ξαναζήσει.

    Κάποιες στιγμές, κάποια performance βγήκαν όχι μόνο όπως τα θέλαμε αλλά ήταν τόσο αυθεντικά που ήταν από τα καλύτερα session της ζωής μου! Μέσα σε αυτή την γιορτή, έζησα πραγματικά κάποιες από τις πιο σκοτεινές φαντασιώσεις μου και το καταχάρηκα. Επίσης, το αποκορύφωμα του φεστιβάλ ήταν για μένα ήταν το καλύτερο foot fetish session που έχω κάνει ποτέ και μια από τις πιο ερωτικές στιγμές της ζωής μου, που έκατσε από το πουθενά. Και δεν είμαι καν ποδολάτρης!

    Ευχαριστώ όλες τις παρτενέρ μου, στα performance και στα παιχνίδια. Για 4 μέρες ήμουν σε μια συνεχή έκσταση που με κρατάγατε εκεί.
    Ήσασταν όλες υπέροχες και είμαι περήφανος για εσάς.
    Επίσης, ευχαριστώ τα αγόρια της ομάδας για την υπέροχη συμμετοχή τους σε αυτό το μοναδικό γεγονός. Είσαστε όλοι φανταστικοί!
    Ήταν πραγματικά τιμή μου που βρεθήκαμε όλοι μαζί σε εκείνον τον χώρο και δώσαμε όλοι μαζί την ψυχή μας, την καύλα μας, την διάθεση μας, την αγάπη μας για αυτό που κάνουμε.

    Τέλος, ένα ιδιαίτερο ευχαριστώ σε τρία ξεχωριστά άτομα:
    Πρώτα από όλους, στην υπέροχη και μοναδική SM Art Lady για το όραμα, την ψυχή και το μυαλό που έδωσε σε όλο αυτό το εγχείρημα. ("Η μαμά του λόχου"). Επίσης την ευχαριστώ γιατί βρέθηκε στην ζωή μου. Είμαι πολύ ευγνώμων για αυτό, και θέλω να το ξέρει.
    Επίσης, στην Madame_A για την ενέργεια, για το κέφι, για την θετικότητα, για την αυταπάρνηση και την αφοσίωση στο εγχείρημα αυτό (δεν είναι τυχαίο πως την ονομάσαμε η "καλή θεία του λόχου").
    Τέλος, στον Master Pier, για την θετική ενέργεια, για το κέφι, για την αφοσίωση, για το παράδειγμα που έδωσε σε όλους και τα μαθήματα που πήραμε από αυτόν. Ήταν η στοργική, αυστηρή και πατρική φιγούρα που μας έκανε όλους να τρέχουμε σαν ρομποτάκια και να αποδώσουμε 500%. Τον θαύμασα!

    Είμαι τρισευτυχισμένος που τα βίωσα όλα αυτά μαζί σας και ελπίζω να γίνει ξανά κάτι ανάλογο στο μέλλον (υπό καλύτερες συνθήκες, φυσικά). Κανείς δεν ξέρει πως θα έλθουν τα πράγματα, το σίγουρο είναι πως γράφτηκε ιστορία και το επίπεδο ανέβηκε ακόμα ένα σκαλί.
     
  10. Captain_Morgan

    Captain_Morgan https://www.youtube.com/watch?v=9wj6BqmyjM4

    Απάντηση: "Absolute Fetish BDSM Festival at Erotica - 14-17 Μαϊου '09

    Από πού ν΄αρχίσω και πού να τελειώσω...
    Την σχετική αμηχανία, της ωραίας κατά τ΄αλλα, πρώτης μέρας ακολούθησε κλιμακωτά η εξαιρετική τελευταία μέρα του "festival".
    Πρέπει να ομολογήσω ότι o Master Pier ήταν "όλα τα λεφτά". Προσπάθησε και νομίζω ότι κατάφερε ακριβώς αυτό που λέει και πιο πάνω ο phoenixxx. Απίστευτη ενέργεια, κέφι και αφοσίωση και έκανε τους συμμετέχοντες να υπερβούν τον εαυτό τους.
    Σε προσωπικό επίπεδο χάρηκα που γνώρισα όσους δεν γνώριζα και μερικοί εξ αυτών δείχνουν ότι είναι και εξαιρετικά παιδιά.
    Smart μην "μασάς" από όσα πιθανότατα έχεις ακούσει. Άλλωστε όσα δεν φτάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια.
    Όλοι οι performers ήταν εξαιρετικοί και θέλω να τους ευχαριστήσω για το όμορφο θέαμα που μας πρόσφεραν το 4ημερο αλλά θέλω να κάνω ιδιαίτερη αναφορά στην μικρή του Pier και την Lola. Κορίτσια μου είστε "κόλαση"  
    Αυτά εν ολίγοις...για κάποια επιμέρους "προβληματάκια" θα τα πούμε δια ζώσης με τους διοργανωτές.
    Να είμαστε όλοι καλά κι ας ασχοληθούμε με τα σοβαρά προβλήματα.
     
  11. EkatiE

    EkatiE New Member

    Συγχαρητήρια και από εμένα παιδιά! αν και δεν κατάλαβα ποιοί είναι ποιοί από το forum και ποιούς είδα    , αλλά όσα είδα μου έκαναν (θετική) εντύπωση!
    Χάρηκα πολύ που είδα λίγο κόσμο και που είδα μία προσπάθεια να γίνει με σοβαρότητα ένα άνοιγμα του χώρου και ανθρώπους που φάνηκε ότι τους άρεσε αυτό που έκαναν!
     
  12. lacryma

    lacryma Regular Member

    Απάντηση: "Absolute Fetish BDSM Festival at Erotica - 14-17 Μαϊου '09

    Αποκορύφωση κεφιού και ζωντάνιας διαδραματίστηκε χθες, τελευταία μέρα που έλαβε χώρα το Absolute Fetish BDSM Festival at Erotica!!!!!!!

    Το ένα show διαδεχόταν το άλλο με τα μέλη της ομάδας να ενθουσιάζουν το κοινό και να αποθεώνονται έπειτα από κάθε performance!!!!!!! Η ευρηματικότητα και η εναλλαγή στους ρόλους on stage υπήρξε καθηλωτική για όλους μας!!!!! Πέρασα υπέροχα!!!! Ανεπανάληπτες στιγμές!!!!

    Συγχαρητήρια σε όλους (τόσο στους πρωταγωνιστές – SM Art Lady και την ομάδα των Absolute Fetish, όσο και στα πρόσωπα που διαδραμάτισαν σημαντικό ρόλο στα παρασκήνια για την έκβαση του τελικού αποτελέσματος!!!)

    Συγχαρητήρια για την επιτυχία του εγχειρήματός σας!!!!!