Απόκρυψη ανακοίνωσης

Καλώς ήρθατε στην Ελληνική BDSM Κοινότητα.
Βλέπετε το site μας σαν επισκέπτης και δεν έχετε πρόσβαση σε όλες τις υπηρεσίες που είναι διαθέσιμες για τα μέλη μας!

Η εγγραφή σας στην Online Κοινότητά μας θα σας επιτρέψει να δημοσιεύσετε νέα μηνύματα στο forum, να στείλετε προσωπικά μηνύματα σε άλλους χρήστες, να δημιουργήσετε το προσωπικό σας profile και photo albums και πολλά άλλα.

Η εγγραφή σας είναι γρήγορη, εύκολη και δωρεάν.
Γίνετε μέλος στην Online Κοινότητα.


Αν συναντήσετε οποιοδήποτε πρόβλημα κατά την εγγραφή σας, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

"Absolute Fetish BDSM Festival at Erotica - 14-17 Μαϊου '09

Συζήτηση στο φόρουμ 'BDSM / Fetish Parties' που ξεκίνησε από το μέλος SM_Art_Lady, στις 12 Απριλίου 2009.

  1. Babylon

    Babylon Regular Member

    Πως γινεται ποτε να μην συμπιπτουν οι ημερομηνιες των events με τον καιρο που ειμαι Ελλαδα, δεν ξερω.

    Σιγουρα ομως θα υπαρχει ενας πολυ καλος λογος για αυτο.

    Have fun και να με σκεφτεστε ; )
     
  2. tyfeas

    tyfeas In Loving Memory

    Απάντηση: "Absolute Fetish BDSM Festival at Erotica - 14-17 Μαϊου '09

    Θα προσπαθησουμε να κανουμε οτι καλυτερο μπορουμε..η επιτυχια του εγχειρηματος περυσι εχει ανεβασει πολυ ψηλα τον πηχυ, αλλα ποτε δεν φοβηθηκαμε τις προκλησεις.
    Η αμεριστη εμπιστοσυνη του διοργανωτη της εκθεσης στο προσωπο Μας,μας τιμα ιδιαιτερως.
    Θελουμε το 4ημερο "Absolute Fetish BDSM Festival at Erotica να γινει Η ΓΙΟΡΤΗ ΟΛΩΝ ΜΑΣ..αυτος ειναι ο στοχος,γι αυτον θα παλεψουμε:nod:
     
  3. phoenixxx

    phoenixxx Regular Member

     

     

    Ένα τέτοιο μεγάλο γεγονός, χρειάζεται την συμμετοχή όλων μας. Για αυτό χρειαζόμαστε εθελοντές, άτομα τα οποία θα έχουν να προσφέρουν κάτι. Άτομα που μπορούν και θέλουν να συμμετέχουν σε κάτι τόσο μεγάλο... Αυτό μπορεί να είναι από την απλή συμμετοχή στο dungeon ορισμένες ώρες και ημέρες, μέχρι την γενική συμμετοχή στα δρώμενα, την βοήθεια στο στήσιμο του χώρου, την βοήθεια στα performing και πολλά άλλα.

    Κάθε προσφορά είναι καλοδεχούμενη: Τεχνικοί, μακιγιέρ, σκηνογράφοι, performer, ενδυματολόγοι και άτομα γενικών καθηκόντων. Αν έχετε λοιπόν κάτι να δώσετε σε αυτήν την κίνηση, επικοινωνήστε μαζί μας σε PM.

    Καθώς έμειναν λίγες ημέρες ακόμα από την έναρξη του μοναδικού αυτού γεγονότος, ο χρόνος μας πιέζει. Για αυτό θα τον λόγο παρακαλούμε όσοι φίλοι θέλουν να συμμετέχουν, να δηλώσουν την συμμετοχή τους άμεσα. Με αυτόν τον τρόπο θα μπορέσουμε να οργανωθούμε καλύτερα.

    Υποσχόμαστε μια μοναδική εμπειρία!


    Absolute Fetish Τeam
     
  4. Jomaru

    Jomaru Guest

    και μετα λεμε να δημιουργησουμε και αλλες κοινοτητες... χαχα

    εγω εχω μια απορια.. το event εχει dress code?
     
  5. john_slave96

    john_slave96 Contributor

    Γιατί σβήστηκαν τουλάχιστον δύο ποστ; Ένα από αυτά και το δικό μου που δε θυμάμαι να έβριζα κάποιον (ούτως ή αλλιώς δεν το συνηθίζω); Μήπως υπάρχει, μήπως κάτι μηαχανεύεται μήπως γίνονται λάθος ενέργειες;
     
  6. gezag1

    gezag1 Regular Member

    εγω παντως θελω να συμμετεχω και εχω στειλει και το σχετικο μυνημα.
     
  7. phoenixxx

    phoenixxx Regular Member

    14-17 MAY*Absolute Fetish BDSM Festival at Erotica

     

    Φεστιβάλ αφιερωμένο στο BDSM, τον Φετιχισμό, το Kinky και το Bizzare,
    στα πλαίσια της έκθεσης Athens Erotica 2009


    Η MEGADANCE Show and Entertainment , σε συνεργασία με το ABSOLUTE FETISH,
    παρουσιάζουν ένα 4ήμερο Φεστιβάλ, αφιερωμένο στο BDSM,
    τον Φετιχισμό, το Kinky και το Bizzare, στα πλαίσια της 2ης Έκθεσης
    ATHENS EROTICA
    από τις 14 μέχρι τις 17 Μαΐου 2009

    Σε ένα τεράστιο χώρο (460 τ.μ.) παιχνιδιού και διασκέδασης, μόνο για ενήλικες, η φαντασία θα απογειωθεί συναντώντας το πάθος, την λαγνεία, την αμαρτία, τον πόθο, την ηδονή και τον πόνο.

    Ο στόχος του Absolute Fetish BDSM Festival, είναι να προσφέρει διασκέδαση στους ενήλικους επισκέπτες της έκθεσης, να τους ενημερώσει για τον εναλλακτικό ερωτισμό και τις ιδιαίτερες αισθησιακές προτιμήσεις, να τους φέρει σε επαφή με τις πιο σκοτεινές και ανείπωτες ερωτικές φαντασιώσεις τους, να αγγίξει τα όρια τους.

    Το ενδιαφέρον θα τραβήξουν οι ζωντανές παραστάσεις, που θα γίνουν σε δύο σκηνές από το Absolute Fetish, που θα εξάψουν την φαντασία και θα αγγίξουν τις σκοτεινές επιθυμίες.

    Στο Dungeon η συμμετοχή των επισκεπτών στα δρώμενα, θα είναι δυνατή, στα πλαίσια των κανόνων της Έκθεσης και εφόσον τηρούνται οι βασικές αρχές της Ασφάλειας, Λογικής και Συναίνεσης (Safe, Sane & Consensual - SSC).

    Στο Dark Room, οι φαντασιώσεις αγγίζουν την πραγματικότητα, σε ένα χώρο ονειρικό και σκοτεινό, όπου ο πόθος και το πάθος βρίσκουν έκφραση.

    Στον χώρο του φεστιβάλ, η ART OF SIN Gallery θα εκθέσει τα έργα ταλαντούχων καλλιτεχνών, στα πλαίσια της Φετιχιστικής Ζωγραφικής και Φωτογραφίας.

    Το προκλητικό, ιδιαίτερο φετιχιστικό ντύσιμο και τα ρούχα με πολύ φαντασία θα είναι επιθυμητό για τους επισκέπτες, αλλά όχι και απαραίτητο.

    Γνωστοί DJs θα δημιουργούν την ιδανική ατμόσφαιρα με Industrial και Electro ακούσματα.

    Σας προσκαλούμε να ζήσετε την εμπειρία…
    Το σίγουρο είναι ότι θα σας μείνει αξέχαστη!

    Ώρες λειτουργίας Absolute Fetish BDSM Festival at Erotica:
    Πέμπτη 14/5 & Παρασκευή 15/5: 17:00 μέχρι 01:00
    Σάββατο 16/5 & Κυριακή 17/5: 14:00 μέχρι 01:00

    Απαγορεύεται η Φωτογράφηση μέσα στον χώρο του Φεστιβάλ.
    Επιτρέπεται η είσοδος μόνο σε ενήλικες (18 ετών και άνω)


    Sponsors:
    Absolute Fetish
    MEGADANCE Show and Entertainment


    Xoρηγοί Επικοινωνίας:
    GREEK BDSM COMMUNITY
    GREEK FOOT
    FETISH GR
    SAME PLACE
    PANIC PROJECT
    4 SHOW GIRLS


    Athens Erotica
     
  8. Basil

    Basil New Member

    Meta tis 9 to brady kai mexris tis oti xreiazestai edv eimai

    Μετά τις 9 το βράδυ και μέχρι τις ότι χρειάζεται εδώ είμαι
     
  9. bodyfull69

    bodyfull69 Regular Member

    Re: 14-17 MAY*Absolute Fetish BDSM Festival at Erotica

    άλλη μία μη ενδιαφέρουσα εμπορική οπτική!
    Άντε καλές πωλήσεις βρε.
     
  10. Agrios

    Agrios New Member

    Re: 14-17 MAY*Absolute Fetish BDSM Festival at Erotica

    Πέρσυ ήταν ένα από το καλύτερο event που έχει γίνει εδώ από έλληνες! Φέτος ακούγεται και φαντάζεται ακόμα καλύτερο! Είναι υποχρέωση να έρθουμε και να διασκέδάσουμε με την τόση προετοιμασία και το τόσο θέαμα που θα έχει αυτό το event! Είναι κάτι που αναδεικνύει τον χώρο αυτόν και προσφέρει στο κοινό μια εναλακτική μωρφή ερωτισμού βγάζωντας του τον όρο "ανωμαλία" και όλα τα άλλα αρνητικά σχόλια! Καιρός να γίνει ο χώρος καλύτερος και να πάει ακόμα πιο μπροστά αν θέλουμε μια σχετική "ελευθερία" ανάλογη του εξωτερικού! Με έπιασε η φιλοσοφία μου και με παρέσηραν τα συναισθήματα μου αλλά έτσι είμαι όταν βλέπω τέτοια events και τέτοιες προσπάθιες! Το καλό είναι ότι θα περάσουμε όλοι καλά και performers και κοινό!

    Και επιτέλους ελπείζω να βρω παλιούς γνωστούς που έχουμε χαθεί αυτόν τον καιρό! Να είστε όλοι καλά!
     
  11. MindMaster

    MindMaster Contributor

    Απάντηση: Re: 14-17 MAY*Absolute Fetish BDSM Festival at Erotica


    Ώπα. Λίγο πιό cool. Όχι και "υποχρέωση".


    Τα υπόλοιπα περί του πώς "φαντάζεται" το πράγμα και γιά το "κοινωφελές έργο" που θα επιτελεσθεί έχουν αναλυθεί εν πολλοίς στο παρελθόν, δεν χρήζουν περαιτέρω σχολιασμού γιά την ώρα...



     
    Last edited: 25 Απριλίου 2009
  12. Re: Απάντηση: Re: 14-17 MAY*Absolute Fetish BDSM Festival at Erotica


    Να δεις που θα ξαναπιάσουμε και το "δημόσιο BDSM"